Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Heroes fan válasza l.skywalker (#93) üzenetére


Heroes fan
őstag

Csak azokat cseréltük le amiért elcseszték,hogy szart raktak bele.

(#102) Heroes fan válasza maximilian4 (#98) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nem azt mondtam, amúgy se bírja ki, de sokára kéne, hogy lowon is szaggassanak mint állat.

(#103) l.skywalker válasza Heroes fan (#101) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kérdezd meg konzolon hány alkalommal kellett cserélni vagy drivert frissíteni. Kérdezd meg

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ezt most találtam, ide kínálkozik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105) wjbhbdux válasza l.skywalker (#103) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Lehet hogy rossz emlékedid vannak a múltból mondjuk a WinXP érából, de manapság egy videokártya driver frissítés 20-30 másodperc SSDn egy modern gépen, újraindítás sem szükséges. Minden mást meg a windows frissít úgy hogy rá se kell nézned. Ez ma nem lehet valós érv a PC ellen.

/s

(#106) Wesder válasza l.skywalker (#104) üzenetére


Wesder
félisten

A közös ellensegg ugye összehozza az ellentétes feleket:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107) l.skywalker válasza wjbhbdux (#105) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sok topikban jelen vagyok. Nem a folyamatot szokták kritizálni, hanem általában a kompatibilitásokat. Amiket én hallok ismerősöktől, fórumtagoktól, hogy:

XY játék nem indul. Launcher hiba, driver hiba, reinstall, uninstall majd számomra nem tolerálható idő után elkezd vele játszani

Kis idő múlva, új frissítést kap a launcher/driver/játék és kezdődik előröl.

Ha nekem lenne PC-m én ezeket szó nélkül türném, de ha akkor meg fogja valaki kérdezni mi a konzol előnye/hátránya és mi a PC előnye/hátránya én biztos őszintén el fogom tudni mondani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108) RudY válasza wjbhbdux (#105) üzenetére


RudY
addikt

A téma megint úgy került elő, hogy valaki kétségbe vonta és nem érti az Xbox létjogosultságát a szűk látóköre miatt. Amikor konkrét, egyéni véleményeket és tapasztalatokat kap - általánosítások helyett -, akkor bevágja a durcit és elvonul, míg mások úgy kapcsolódnak be, hogy PC ellenességet vélnek felfedezni, ami védelemre szorul. Fölösleges megkérdőjelezni az egyéni igényeket.

[ Szerkesztve ]

(#109) l.skywalker válasza RudY (#108) üzenetére


l.skywalker
félisten

És mindennél fontosabb a tapasztalat. Nem gond ha valakinek valami nem tetszik, ha tudom, hogy kipróbálta. De ma, az internet világában a legkönnyebb dolog valamire nyíltan kijelenteni, hogy sz.r, mert "olvastam". Szerintem ez rontja el a legtöbb élményét a videójátékoknak.

Az mindenképp érdekes, hogy miért kell beírni egy XO19-es hír alá, hogy "nem éri meg konzolt venni, PC-t kell"

Mondjuk Heroes fan előélete Crytek és Ultatinho szintjéhez ér fel majdnem :D :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#110) RudY válasza l.skywalker (#109) üzenetére


RudY
addikt

jahogyja, akkor megvan a három testőr. :DDD

(#111) Wesder válasza l.skywalker (#109) üzenetére


Wesder
félisten

Kaptam a warezhuszàrkodàsa miatt 2 hét banànt, szóval rosszabb, mint ők ketten:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#112) Carlos Padre válasza wjbhbdux (#105) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem a driver installálás a sok idő, hanem a hibakeresés, hogy ménemmegy mánmeg ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#113) Heroes fan válasza l.skywalker (#109) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ps4-re sokkal több a jó játék, most jön majd ez az új xbox de csak egy ideig lesz rá cím aztán megjelenésük után átírják őket másra is. Ps 5-öt én már megvárnám 4-et se vennék már.

(#114) mike1334 válasza Wesder (#111) üzenetére


mike1334
veterán

Fogadjunk, hogy a prohardver beépített emberei, hogy a prémium előfizetés megvételére ösztönözzenek :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#115) l.skywalker válasza Heroes fan (#113) üzenetére


l.skywalker
félisten

Minden szóból amit írsz sugárzik hogy vágod a témát 🤣😅

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#116) Heroes fan válasza l.skywalker (#115) üzenetére


Heroes fan
őstag

Jó még jövőre jönnek nagyágyúk rá nem az, csak akkor 2 konzolt kell venni ami több mint 250 ezer lesz.

(#117) Wesder válasza Heroes fan (#116) üzenetére


Wesder
félisten

És mennyi egy PC, ami mindent us visz jó grafikàval. Új legyen, nem limi-lomi, innen-onnan összebugàzott valami.
Azt àruld el nekem még hogy melyik MS ex címet írtàk àt "màshova is" mert nem emlékszem :F

mike1334
Szórakoztat, csak nem szabad àtesni a ló túloldalàra mert még a végén megint bannolnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118) l.skywalker válasza Heroes fan (#116) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hülyeség konzolt venni. Megmondták

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#119) RudY válasza Heroes fan (#116) üzenetére


RudY
addikt

Akkor PC mellé is hülyeség lesz PS5-öt venni, mert úgy még drágább az összkép. :U

(#114) mike1334
Ravasz vagy, de az is lehet, hogy van mögötte igazság. :DDD

(#120) maximilian4 válasza l.skywalker (#104) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor a nintendo a befutó! :C

Maxi

(#121) l.skywalker válasza maximilian4 (#120) üzenetére


l.skywalker
félisten

:DD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#122) maximilian4 válasza l.skywalker (#121) üzenetére


maximilian4
addikt

De én komolyan mondom. Sosem volt olyan single player game amibe annyi órát beleöltem volna mint a zelda botw-ba...és elvileg 2020-ban jön a 2. rész. :CMost meg épp a Mario Odyseey-ben próbálom mind a 999 holdat begyűjteni.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#123) Wesder válasza maximilian4 (#120) üzenetére


Wesder
félisten

A Nintendo piacvezető, ugyanis sajàt piaca van. Jól csinàljàk nagyon. Nem mennek bele ebbe a nagykonzolos adok-kapokba, hanem a sajàt útjukat jàrjàk. A Wii is mekkora siker volt màr? Aztàn a Wii U valamiért elvukott, a Switch meg megint szàrnyal. Gondolkoztam màr én is egy Switch-en, csak lusta vagyok megvenni. Na majd a kettest.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#124) l.skywalker válasza maximilian4 (#122) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez nálam mind listán van. Csak jelenleg XO-ra van elérhető 600 játékom :D :D :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#125) Heroes fan válasza RudY (#119) üzenetére


Heroes fan
őstag

Azt azért lesz jó mert nem jönnek ki pc-re semmi max kiscímek, de mivel kimondták,hogy erre már nem fognak szarokat kiadni így ez kivan zárva.

(#126) AMD Power válasza Heroes fan (#113) üzenetére


AMD Power
titán

Nem vagy te egy kicsit zacsko?! :DDD

(#127) Heroes fan válasza AMD Power (#126) üzenetére


Heroes fan
őstag

:D :D :D Igazam van nem?

(#128) Wesder válasza Heroes fan (#127) üzenetére


Wesder
félisten

Egy pàrhuzalos univerzoom-ban biztosan.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129) l.skywalker válasza Heroes fan (#127) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amikor kérdezel, akkor is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130) RudY válasza Heroes fan (#125) üzenetére


RudY
addikt

Piszkosul nem értem, vagy a mondat szerkezetével van baj. :DDD
Szóval a PS 5 PC mellé nem lesz drágább, mint Xbox mellé?

(#131) l.skywalker válasza RudY (#130) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pontosan. De csak ebben a sorrendben. Visszafelé már drágább :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#132) Hopkins95 válasza RudY (#130) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is elolvastam többször is, de egyszerűen nem bírtam rájönni, mit akar vele mondani.
(#131) l.skywalker :DD

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#133) Heroes fan válasza RudY (#130) üzenetére


Heroes fan
őstag

Most black fry day 47 ezer az xbox.

(#134) RudY válasza Heroes fan (#133) üzenetére


RudY
addikt

...és most a fry day alatt mennyi lehet vajon egy jóképű gémer pc, ami azért sokkal jobb teljesítményű mint ez az ikszboksz?
(Tavaly ilyenkor a házam és a tápom többe került mint ez az izé (nem játékos, hanem munkás pécé), teljesen összezavarsz mosmá.

[ Szerkesztve ]

(#135) maximilian4 válasza RudY (#134) üzenetére


maximilian4
addikt

fried day :DDD

Maxi

(#136) Heroes fan válasza RudY (#134) üzenetére


Heroes fan
őstag

Újjabb bizonyítéka,hogy nem kell konzol, kivan rakva hírbe az újabb cím érkezik pc-re, ennyit erről.

(#137) Wesder válasza Heroes fan (#136) üzenetére


Wesder
félisten

Azt ugye tudod hogy miért? Ràadàsul nem is új, a bejelentés sem.:DDD Vannak olyan elveteményesült emberek, akik 10-12 évet simàn vàrnak egy konzol címre, hàt egészségükre!:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#138) maximilian4 válasza Heroes fan (#136) üzenetére


maximilian4
addikt

Új-ujj
Olyan hogy újj nincs.

Maxi

(#139) Hopkins95 válasza Heroes fan (#136) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mondjuk itt már elsősorban nem erről volt szó, hanem hogy a konzol játékra mennyivel gazdaságosabb lehet. S bár nekem abszolút nincs ínyemre a konzolon az előfizetéshez kötött multiplayer, de mikor Black Fridayen 45 dollárért kínálják az éves előfizetést, az még mindig minimum 5 év, amíg egy közepes FHD-ra épülő PC árát eléri. Rövidtávon abszolút a konzol lesz nyerő, hosszútávon viszont már nem ennyire egyértelmű - bár ezzel itt páran gondolom vitába szállnának velem, de állok elébe. :B

Viszont ahogy olvastam itt többektől, hogy páran kényelmi szempontból is a konzolt választották, amit szintén megértek. A PC-t igazából csak azoknak ajánlom, akik értenek hozzá bizonyos szinten, utálják a kontrollert ill. szeretnek rajta bütykölni meg állítgatni(pl. én :D ) és készen állnak a problémamegoldásra. A PC-vel azért néha szívás is van, ez (sajnos) hozzá tartozik.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#140) RudY válasza Heroes fan (#136) üzenetére


RudY
addikt

Most haveromnak mint mondjak? Két kamaszgyereknek mit ajánlanál (van külön szobájuk és tv-k is). 2 pc-t vagy 2 olcsó xboxot százért? Jön ügye ez a fry day és látom te vágod ezt a témát.

(#141) Wesder válasza RudY (#140) üzenetére


Wesder
félisten

Mit nem vasérc, hogy a PC örök és elpusztíthatatlan?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#142) RudY válasza Wesder (#141) üzenetére


RudY
addikt

Ércelődünk itten és meg vagyok bizonytalanságilag zavarodva. ;]

(#143) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Mit nekik videjójáték. Karika és bot, oszt jóvan

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#144) Wesder válasza l.skywalker (#143) üzenetére


Wesder
félisten

Esetleg korongok zsinóron.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#145) RudY


RudY
addikt

hűje kiégett konzolosok...jön a fry day és nem vágjátok csíziót :DDD ;] :P Megvárom inkább a hozzáértő segítséget....fél lábon.

(#146) Wesder válasza RudY (#145) üzenetére


Wesder
félisten

A "hozzàértő segítség" szerintem még gondolkozik, hogy lehetne a PC-d örök.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#147) l.skywalker válasza Wesder (#146) üzenetére


l.skywalker
félisten

Aszongyák, ha hideg betonba öntöd akkor nem romlik el soha és túl sem melegszik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#148) RudY válasza l.skywalker (#147) üzenetére


RudY
addikt

A hozzáértő emberkére gondolsz (akire várok) vagy a pc? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.