Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Remek telefon, köszi a cikket. :R

Nexus 4-em van és bajban vagyok, mivel a Nexus 5 nem jelent olyan fejlődést, ami miatt megéri lecserélni. A Nexus 5 tulajok pedig a Nexus 6 miatt vannak bajban, mert annak bizony rendesen elcseszték a méretét.

Igazság szerint én is egy 5-5.5 közötti újabb Nexusra vagy ennek hiányában egy GPE modellre csúcsmodellre várok (HTC vagy Sony). Az egyetlen szóbajöhető alternatíva a Motorola Droid Turbo.

Na de visszatérve a Nexus 5-re, azt bizony bőven best buy ajánlat azért az árért, amennyiért kapható. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#2) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Köazönjük!! Jól sikerült írás. Valóban a snapdragon 800 egy nagyon jól sikerült soc. Jelenleg én is azt használok eg vibe Z-n. Igazából nagyon elégedett vagyok vele. Kicsit irigylem a nexusoktól a romnak a "fapadosságát" :K az egyszerű letisztult dolgokat szeretem. Én is gondolkodtam a cserén. Volt nálam 1+1, próbálgattam de nem váltotta ki nálam "ez nekem kell!!" érzést, így ment is a háztól nem éreztem annyival többnek mint a jelenlegit, hogy lecseréljem.Kár hogy a nexusokba ennyire allul méretezik az akkumulátort. :( A snapi800-hoz 5,5" FHD-val a 3400-4000 mAh lenne korrekt, én a 3000 mAh átlag 4,5-5 óra kijelző időt tudok kihozni, de én nem használok auto fényerőt....

Mégegyszer köszi!!! :R :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Sok mindent megemlít az írás, de szerintem nem elég részletes, kissé összecsapott hatást kelt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Az is érdekes szerintem, hogy a szoftveres résznél leírod, hogy az 5.0 lényegében megöli a multitaskot, es gondolom a RAM elfogyasaval be is lassul az egész telefon. Majd ezután leírod azt, hogy tökéletes :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) gery2123


gery2123
őstag

Köszönjük! Tényleg egy remek készülék ez a mai napig. Mondjuk alig tudom elhinni, hogy egy 2013-as készülékről beszélünk. Tegnap voltam az MM-be, és hát a one+1 is elég szép, de valahogy mégse az a nexus. :D

alkatraz: Nem lassul be, csak újra újra tölti az appokat....reméljük, hamarosan jön a javítás.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#6) s3nsitivity válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Azért írtam tökéletesnek mert semmi és senki nem kötelez az 5.0 használatára. :N
Felsoroltam az 5.0 hibáit, az, hogy megöli azt nem mondanám de lényegesen lassítja az tény. :K
Viszont ha a felhasználó a KitKat mellett dönt amíg ez nem lesz javítva akkor egyetlen hibát se tudok felsorolni, mivel az 5.1-be beígérték az említett memory leak javítását így ezt se érzem akkor negatívnak, hogy a szoftveres teljesítményt le kelljen szidni. :(

(#3) Xaels

Köszi az észrevételt, mit hiányolsz? :R

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#7) Freiherr


Freiherr
őstag

"Természetesen a Nokiák még mindig a csúcstartók és az Apple kullog a nyakukban."
Ezt hogy érted?Általánosságban,vagy speciel a 8MP kategóriában?

XXX

(#8) s3nsitivity válasza Freiherr (#7) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Az átlagos felhasználásra értem. :K
És végülis ez egy személyes vélemény de nekem a mai napig az i5s képei az egyik legjobbnak tűnnek. :D

Ha így nézzük akkor általánosan, de ha kivetni való van az szívesen meghallgatom mert ez az én szemem véleménye csak. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#9) #52815360


#52815360
törölt tag

Nekem is nexus5 -öm van, de még 1x nem venném meg. A gyenge aksinál már csak a hangszórói gyengébbek. Arról nem is beszélve, hogy 30 perc játék után már azt várom, hogy mikor robban fel a kezemben, annyira forró az egész telefon. Az átlag androidos készülékeknél sokkal jobb, de én azért többet vártam egy 350 eurós készüléktől.

(#10) s3nsitivity válasza #52815360 (#9) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igazság szerint ez szerintem valami egyedi probléma lehet. :D

" hangszórói " pontosan melyikre gondolsz? A beszéd hangszórója az egyik legtisztább amin valaha beszéltem pedig nem egy készülék fordult meg a kezemben. :D
A külső hangszórója meg elég durván hangos és még relatíve de szépen is szól csak a HTC One volt aminek jobban szerettem a hangszóróját de ott már a front facer is rátett egy lapáttal.. na meg stereo. :D

A forrósodás az mindenhol jelen van de az valami user error lesz ugyanis a thermal throttling nagyon jó a Nexus 5-ben én sose éreztem forrónak a készüléket, esetleg cseppet melegnek.. bezzeg anno a HTC One úgy izzott egy nyári napon ha játszottam, hogy majdnem földhöz vágtam. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#11) lexter00


lexter00
őstag

Agymosás sikerült,a gyártók elérték a céljukat,egy alig 1 éves modelre azt mondani hogy "öreg harcos"?Nem baj hogy még mindig jó de már öreg mert egy éves és vedd meg az újabbat. :(

[ Szerkesztve ]

(#12) s3nsitivity válasza lexter00 (#11) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ha elolvastad volna a cikk lényege pont az, hogy semmivel se jobbak az újak csak frissebbek. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#13) tybsen


tybsen
addikt

Én is szeretem a n5-ömet, tényleg az akksi a gyenge pont (bár nálam semmi sem bírja igazán).

Egy pontot viszont másképp látok, vagy csak rosszul fejezted ki magad: "Viszont így maga a felhasználói élmény szintje se éri el a Note széria vagy az Optimus UI által nyújtott élményt. - szerintem a plusz funkcióknak köszönhető könnyebb testreszabásra vagy gyárilag elérhető plusz praktikus funkciókra gondolsz itt, mert felhasználói élményben (ezalatt a gyors, akadásmentes felületet értem) szerintem messze a nexusok a legjobbak

De még tényleg jó a n5 mindenre, nem is cserélném le másra, bár persze azért keresem az utódot. Értelme viszont nem nagyon lenne, nem elég erős a konkurrencia még. Amúgy mostanában nekem egy készülék tetszett igazán a n6 mellett, a mate7 :) de az meg nem nexus. :D

[ Szerkesztve ]

(#14) s3nsitivity válasza tybsen (#13) üzenetére


s3nsitivity
addikt

:R
Az élménybe az alapból implementált kényelmi funkciókat értem, lásd G2 konck on/off :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15) Freiherr válasza s3nsitivity (#8) üzenetére


Freiherr
őstag

Ja,így már értem.Nekem is volt i5c,és az iPhone tényleg jó képeket csinál a 8MP ellenére,ezt el kell ismerni.
Viszont hogy a nextgen is marad ezen a felbontáson állítólag,az már sz@revés szerintem a gyártó részéről,de ez itt off.

XXX

(#16) tybsen válasza s3nsitivity (#14) üzenetére


tybsen
addikt

Annak idején én is elgondolkodtam a 1+1-on (Miskolcra sem járok bulizni meg telefonálni, szóval ez sem lett volna gond. ;]) , de végül maradt a Nexus 5.

Az az igazság hogy bármikor amikor nem Nexusom volt, mindig vágytam a gyári felületre és a frissítésekre. Még akkor is ha nem ad annyit egy-egy frissítés, de valahogy az embernek az az érzése, hogy egy aktuális készülék van a kezében, szemben az összes többivel, amit már sokszor a kiadásuk időpontjában is le vannak maradva sajnos.

Például a réges-régi Galaxy Nexusomat most az édesanyám használja és még mindig kiválóan működik , és rendkívül fürge. Nagyon sokat számít a szoftver És az optimalizálás, nem véletlenül szeretik annyira sokan az Apple termékeket is (bár nem akarom most ezt a témát itt felhozni, meg jelenleg nincs is Apple cuccom).

[ Szerkesztve ]

(#17) randras_83


randras_83
addikt

én is kicsit darabosnak érzem a cikket. a kk se volt azért hibátlan, volt ott radio crash és egyebek. camera daemon. A lollit meg szerintem túlságosan lehúztad, plusz én megemlítettem volna a camera2 api-t is, ami azért elég sokat hozott.

https://www.flickr.com/randras83/

(#18) s3nsitivity válasza randras_83 (#17) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igazság szerint csak az utolsó kitkatet használtam és abba semmi hiába nem futottam bele, megmondom őszintén nem is igazán találtam neten róla. :D

A lolliról meg minden fel lett tüntetve, ezek hibák ha tetszik ha nem, jelen vannak. :(

Az api2-ről viszont teljesen igazad van, valahogy nem jutott eszembe mikor írtam. :D :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19) zolka95 válasza s3nsitivity (#14) üzenetére


zolka95
őstag

milyen kényelmi funkciók vannak a note 4-ben vagy az s5-ben?

mert ez a g2 knock on/off szerintem baromság
valaki kínálná nekem a g2-t nexus 5 helyett és mondaná, hogy koppintással fel lehet oldani, azt mondanám: na menj a picsába :D

szerintem ez e-penis növelésre jó, de nem egy akkora kényelmi funkció, hogy stock android helyett ezt válasszam vagy akár samut
oké a g2 akksija jóval nagyobb, mint az n5-é, de én még így is az n5 mellett döntöttem

van hordozhatót töltő, munkahelyen, havernál akárkinél lehet tölteni
az ember hétköznap dolgozik vagy suliba van, ott tudja tölteni, ha messzire utazik, akkor hordozható töltő és meg van oldva

olyan nincs, hogy ne tudná tölteni az ember úgy hogy nincs otthon

bár ez függ a felhasználási módtól is
én ritkán játszok nagyobb játékokkal, de kisebbekkel se nagyon
böngészés, facebook meg zene megy leginkább, ha utazok vagy suliba vagyok

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#20) randras_83 válasza s3nsitivity (#18) üzenetére


randras_83
addikt

Nem mondom, hogy nincsenek jelen, de azért ennyire nem rossz a lolli, sőt teljesen használható. Nekem rég volt leakem, mondjuk az is igaz hogy hetente egyszer újraindítom... Fránya camera bug vagy éppen kernel csere. :D

(#19) zolka95: igazából ez attól függ kinek mire van igénye. Az hogy van kopp-kopp az lg-kben van akinek számít. Megjegyzem a tabon is van és nem rossz. Az átlagos user erre gerjed ez kell nekik. Az epenis méregetésre jobb példa az antutu.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#21) s3nsitivity válasza zolka95 (#19) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A Note 4-ben maga az S Pen rengeteget nyom a dolgokon, aki használt már S Pent az tudja, hogy igen jó ksi dolog. :K
Rengeteg apróság van amit meglehet szokni és megkönnyíti a használatot, a DT2W is egy ilyen dolog.. ha egyszer rászoksz akkor már szar róla leszokni. :D

(#20) randras_83

Én is szívesen használtam a lollit csak hát ezek jelen vannak és leírtam őket, ezektől eltekintve semmi más nincs, használható napi szinten. :)

Az antutu meg +1.. az egy nagy baromság.. főleg mióta kicsalják a szemét is az embernek. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#22) lajosba51


lajosba51
csendes tag

Én egy Nexus 4-et nyúzok, használtan vettem, egyszer el is áztattam, de tökéletesen működik, 5.0.1 van rajta, gyors, nem akarom lecserélni, amíg működik. Furcsa, hogy a memória problémát nem tapasztaltam, 1 GB fölé sosem ment a RAM használat, 500Mb környékén jellemző.

(#23) randras_83 válasza s3nsitivity (#21) üzenetére


randras_83
addikt

Ez van, nincs tökéletes rendszer, azért remélem az 5.1-ben rendben lesz a leak is és a kamera is máris boldog és elégedett user leszek.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24) #52815360 válasza s3nsitivity (#10) üzenetére


#52815360
törölt tag

Külsőre gondoltam igen. Nagyon dobozhangú. A forrósodás meg nem hiszem hogy user error, inkább app error. De azt is megengedem, hogy hibás a HW.

(#25) zolka95 válasza s3nsitivity (#21) üzenetére


zolka95
őstag

engem nem vonz a toll
szerintem ez is hülyeség :D

lehet túl nexus fanatikus vagyok

szóval van egy toll?
mire használod? gondolom rajzolgatsz vele

az első érintős telefonok még csak tollal működtek, nem? aztán az okostelefonok már ujjal működtek, ami sokkal kényelmesebb
a toll most megint minek?

szerintem ezek a tulajdonságok eleinte lenyűgözik az embert, de aztán már unalmassá válik és kész
azért vannak, hogy vásárlásnál azt válaszd, mert az tud ilyet is
nem hinném, hogy Note-on használnám a tollat vagy egyéb funkcióját
csilli-villi csak és ennyi

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#26) s3nsitivity válasza zolka95 (#25) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Note 2-t használtam anno, én is így álltam hozzá, hogy minek az a hülyeség. Aztán elkezdtem használni a tollat és a végén azon kaptam magam, hogy mindent azzal csinálok. :D
Egyszerűbbé tesz mindent, bepillantást mutat a linkekbe, képekbe, videókba a nélkül ,hogy ráböknél, egyszerűbb kijelölni meg a swype is igen élvezetes vele, de az action memot is igen gyakran használtam vele. :K
Egyébként ezek a kényelmi dolgok tényleg olyanok, hogy amíg nem szoksz rá addig nem látod értelmét, aztán rászoksz és hiányzik mindenhonnan. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#27) UnA válasza Freiherr (#7) üzenetére


UnA
Korrektor

Inkább az a baj, hogy egy kicsit darabos lett a megfogalmazás, mert a "kullog" valami mást jelent - szerintem a cikk írója a "nyakába liheg" kifejezésre gondolt.

(#28) s3nsitivity válasza UnA (#27) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát a "nyakába liheg" meg már a közelséget jelenteni pedig úgy érzem ,hogy elég nagy hasadék van a nokia és az apple között, alattuk meg a többi nem sok eltéréssel. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29) EnterR


EnterR
veterán

Remek leírás, köszönjük. :R

PSN ID: marquuard

(#30) UnA válasza s3nsitivity (#28) üzenetére


UnA
Korrektor

Így már érthető, de szerintem továbbra sincs ilyen kifejezés :-)

(#31) s3nsitivity válasza UnA (#30) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Lehet én vagyok a "paraszt miskolci" de nálunk ismerik ezt a kifejezést.. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#32) w333


w333
félisten

Nagyon jó cikk ... maximálisan egyetértek vele ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33) randras_83 válasza s3nsitivity (#31) üzenetére


randras_83
addikt

azt majd köpjed a makuka héját a furikba oszt' minden rendben :DD :DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#34) WOT-H-A-C válasza randras_83 (#33) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#35) s3nsitivity válasza randras_83 (#33) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Csak mert ilyen szépen kérted. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#36) mekker


mekker
őstag

Úgy ír a cikk a készülékről, mintha már vagy 4-5 éves lenne, pedig gyakorlatilag alig több, mint egy éve lehet hozzájutni.
A pro kontrák elég érdekesek néha (pl. IPS, mint negatív fogalom, vagy 5" mint kompakt méret, de még a hardverről is úgy beszél néha a cikk, mintha nem lenne elegendő legalább az elkövetkezendő 3-4 évre)
Logikailag rendben van minden, bár ezt a legtöbben szvsz eddig is sejtették (jó hardver és összeszerelés, friss Droid, viszont gyenge akku és nem minden igényt kielégítő kamera)

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#37) Dexar007


Dexar007
veterán

Nekem Nexus 7 tabletem van, 3-4 hete kiirta,hogy megerzekett az 5.0.2-es frissites,de mikor frissiteni szeretnek akkor telepiteskor lefagy. Parszor nekifutottam,de mindig ugyanaz a helyzet. Ugyhogy a Kitekat bekaphaSSa,amugy se tudom mire jo. :DDD

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#38) w333 válasza Dexar007 (#37) üzenetére


w333
félisten

Kitekat ? :Y az 5.0.2 tudomásom szerint már Lollipop ! :P

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39) Dexar007 válasza w333 (#38) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem erdekel milyen nyaloka. ;] Van a csaladban elso generacios nexus 7 is ( az enyem 2013-as), arra szepen felment az 5.0 es egy hasznalhatatlan szart varazsolt belole. Probaltam utanajarni a problemanak,es kb mindenkinel ugyanaz a helyzet,azota kiadtak egy par frissebb verziot,most mar majdnem olyan sebesseggel fut mint a 4.x.x.
Szoval jo ez a kitekat meg a lollipop is! Fogalmam sincs,mi a hasznuk,de amit megszokok par honap alatt,azt legalabb tonkreteszik,es lehet ujratanulni a dolgokat. Azota en nem frissitek semmit. Van meg egy htc one s-em,ezen azt se tudom milyen verzioju az android,de nem lassu,ugyhogy nekem megfelel.

Give me your cum,bull!

(#40) w333 válasza Dexar007 (#39) üzenetére


w333
félisten

Ne is mond ... 5.0.1 -el telt be a pohár, főleg emiatt adtam el a N4 -t :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42) alkatraz3000 válasza #32839680 (#41) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ezért vagyok szerencsés, mert soproni vagyok, de Somogyban nőttem fel, apám szabolcsi. Szinte ismerem mindegyik nyelvjárást :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#43) donjohnson


donjohnson
addikt

antutu, quadrant pontszám lemaradt.
csalódott vagyok. :(

na jó nem, csak vicceltem. ;]

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#44) maximilian4


maximilian4
addikt

Teljesítmény és kijelző 7 pontot nem igazán értem, és nem is értek vele egyet.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#45) janeszgol


janeszgol
félisten

Nálam vendégeskedett egy Nexus 5 még januárban. Kerek egy hetet volt nálam. Bevallom a végén már birtokolni akartam. A mérete tökéletes(!), a kamerája jó. Gyors, nem idegesített fel. A Kijelzője nekem nagyon tetszett. Ja és a telefon kinézete, stílusa nagyon bejött.

Azt hallottam (ez nem jött elő 1 hét alatt természetesen), hogy erősen kopik róla a festék. Ez igaz?
A másik, hogy 130 gramm, de mégis annyira könnyűnek tűnt. Kicsit fújt a szél, bizony inkább rámarkoltam (pláne mivel nem az enyém volt), mint hogy leessen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) icons


icons
addikt

Csak egy észrevétel:

"Legnagyobb probléma a memory leak nevű hiba, ami annyit takar, hogy egyszerűen elfogy(elszökik) a RAM így a rendszer bezárja az alkalmazásokat, tehát a párhuzamos futtatás elég nehézkes ebben az esetben."

Ez így eléggé pontatlan :).
1: nekem pl nincs memory leak, ahogy ismerőseimnek se, tehát valami "... esetenként előforduló..." vagy valami más időre utaló rész nem ártana, mert ez nem mindegyik készüléknél jelentkezik :)
2: a memory leak nem azt takarja, hogy elfogy, "elszökik" a RAM, hanem hogy valamilyen programozási hiba folytán nem semmisülnek meg olyan adatok, amelyekre nincs szükség, így azok továbbra is a memóriában maradnak, mint "szemét" (már nincs rájuk szükség, és hivatkozás sincs rájuk).
Az ok-okozati összefüggés a probléma :) a memory leak nem azt takarja, amit írtál, hanem (eléggé leegyszerűsítve) azt okozza.
3: a "párhuzamos futtatás elég nehézkes ebben az esetben" részt pedig nem tudom értelmezni :) Arra gondolsz hogy több program egyidejű futtatása a gond? Szerintem szerencsésebb lenne az így írni, ha arra gondolsz, amire gondolok hogy gondolsz. Vagy legalábbis érdemes lenne odaírni, hogy minek a párhuzamos futtatása :P

(#47) mekker válasza #32839680 (#41) üzenetére


mekker
őstag

Pedig Öszöd már Dél-Dunántúlhoz tartozik

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#48) maximilian4 válasza #32839680 (#41) üzenetére


maximilian4
addikt

Nálunk, itt az Alföld közepén is ismerik (Szolnok).

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#49) s3nsitivity válasza icons (#46) üzenetére


s3nsitivity
addikt

1, ez egy valós probléma és mindenkinél jelen van aki nem csak a tárcsázó és a facebook között váltogatja az appokat. ;) esetleg nem beszed észre :)

2, az, hogy "azt takarja, hogy.." nálunk azt jelenti, hogy az történik, de mint mondtam már fentebb én paraszti miskolci vagyok :D
De ha már ennyire belementünk a dologba akkor nem a collectorral van a probléma ,nem a szemét hanem a hasznos bitek a probléma forrása :)

3, itt értelmezni se tudom, hogy mire gondolsz :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#50) mirtex


mirtex
csendes tag

Jó kis cikk.

Írtad, hogy a telefon achilles sarka az üzemidő.
Nos, ha Nexus-od van, akkor tessék egy Qi töltőt beszerezni hozzá.
Nekem N4 van és vettem egyet jópár hónapja Ebay-en.
Napközben melóban tökéletesen feltölti a telefont, és másnap reggelig simán kibírja, amikor megint kapja a drót nélküli áramot. Csak ajánlani tudom!

Siemens M35 -> Siemens ST60 -> Sony Ericsson W810 -> Sony Ericsson Aino -> Nokia 3110 -> Sony Ericsson Arc S -> Nexus 4 -> Nexus 5x -> HTC U11+ -> Pixel 6 || Nokia 6220 Classic -> Nokia E52

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.