Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Mit? :Y

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) lezso6 válasza szablya (#1) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Paralelopipedont! :Y

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) <NewL>


<NewL>
addikt

nem akartam még elküldeni,rányomtam véletlenül az okéra:D

lezso6 : :DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#4) Armahun válasza lezso6 (#2) üzenetére


Armahun
addikt

Egy pofonvágott kockát? :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) madstunt


madstunt
addikt

azta mocskos oktadodekaéder mindenit hamár geometriánál tartunk

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Mondjuk itt szerintem nem a termék sikeressége a mérvadó. Legalábbis ilyen kis intervallumban biztosan nem. Hanem azok, akik 'feltolták' az apple értékét, úgy hiszik(!), hogy sikeres lesz, ezért vásároltak. Ettől függetlenül ha pár hónap múlva kiderül hogy mekkora bukta volt, szépen meg is szabadulnak majd azoktól a részvényektől.

Szóval ez egy olyan dolog, hogy az Apple kidobott egy új dolgot nagy marketing hűhóval. Aztán a befektetők, részvényesek úgy gondolták hogy na ez nagy buli lesz megint, mint anno az iPhone, ezért növekedésre számítanak, így mégtöbb részvényt vesznek és ők maguk miatt érik el azt a bizonyos növekedést. Mind1 ez így nagyon sarkított magyarázat :)
A lényeg, hogy ez nem azért növekedett mert az Ipad olyan jó cucc és akkora rá a kereslet.
Ezt meg kell nézni majd fél - egy év múlva. Most minden részvényes arra jáccik, hogy ez a cucc biztos befutó lesz, így bespájzoltak a részvényekből... Aztán ha kiderül hogy mégse (ehhez kell egy fél év legalább), na akkor majd nemgyőzik eladni őket minél előbb, és ebből már szép kis lejtmenete lehet az Apple-nek.

(#7) joey04 válasza Dany007 (#6) üzenetére


joey04
titán

tudod mennyi fogyott el előrendelésben? :D
úgy néz ki a megjelenés napján már nem is lesz kapható, csak azok vehetik át, akik előrendelték. és 1 ember maximum kettőt vihet, ezt is be kellett vezetni.
annyit tudni eddig, hogy 2 óra alatt 50000 darab fogyott. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) <NewL> válasza joey04 (#7) üzenetére


<NewL>
addikt

hatalmas bukta termék:D

Dany007 : még jóhogy lesz nyoma,visszatérünk ehhez a bejegyzéshez pár hónap múlva ;)

There's an app for that

(#9) Dany007 válasza joey04 (#7) üzenetére


Dany007
veterán

:P
Jah, az első hype ereje! Majd meglátjuk lesz-e olyan népszerű, mint az iPhone. Abból asszem az első 2 hónapban adtak el egy millát! Köztük vagyok én is, szal nincs ellenemre az apple. De ez az iPad nem tetszik. Majd kiderül h a közvélemény mennyire ért ezzel egyet.

(#10) joey04 válasza Dany007 (#9) üzenetére


joey04
titán

nekem sem kell, nincs rá szükségem iPhone mellett. :R

ez az apple célja: júniusig kb 500.000 db.
év végéig 1.2 millió

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Mr.Csizmás válasza szablya (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

excel bugot :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) madstunt válasza Dany007 (#9) üzenetére


madstunt
addikt

ha belegondolsz annyira nem valószínű hogy népszerű lesz mint az iphone mert telefonja azért a fizetőképes kereslet 99%-ának van így a célcsoportként lefedett embertömeg jóval nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#13) joey04 válasza madstunt (#12) üzenetére


joey04
titán

annyi biztos nem megy el belőle mint a szifonból, de mondjuk nem is ez a cél.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.