Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

hát igen! a fable-t biztos nagyon megjavítja :) így is nagyon szeretem azt a játékot, de ha meg nem is töltene 15 percenként az tényleg pompás lenne :C

Tudja valaki hogy mikortól fogja tölteni a box?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) HagaNRG válasza Gomez86 (#1) üzenetére


HagaNRG
őstag

Csak kapcsold be és 5 perc alatt fel is telepíti.

(#3) Gomez86 válasza HagaNRG (#2) üzenetére


Gomez86
őstag

Mit meg nem tennék ha már otthon lehetnék :O

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) Skynet258


Skynet258
veterán

Baró lett az új dash, tetszik... főleg, hogy végre nem süvít a gép játék közben.
Ez egy igazán okos húzás volt a Microsofttól :K

https://geekpulse.hu

(#5) ttower


ttower
aktív tag

erősen “rajzfilmes+ formában, -> erősen “rajzfilmes" formában,
egyel melléütődött

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#6) börik39


börik39
tag

Helló mindenki látom ti értetek ehhez a témához ezért is irok ide azt szeretném megtudni hogy honnan tudom letölteni az uj dashboardot illetve hogy kelle feltelepíteni olvastam hogy ki lehet irni cd-re illetve hogy ezt hivatalosan le lehet-e tölteni?Vagy valami oldalt tudnátok ajánlani hogy hol van erröl leírás és hogy ha nincs(még)vinyó a gépembe akkor is feltudom rakni ugye:Előre is köszi a válaszokat. :R

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#7) rankesz válasza börik39 (#6) üzenetére


rankesz
veterán

innen le tudod szedni

(#8) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nekem is nagyon tettszik az új Dash! Gyorsabb sokkal! Most próbálom az install-t.

Sic Parvis Magna

(#9) Paladin1492

Nekem olyan 6-7 perc alatt, ment fel a GTAIV.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#10) kokobe válasza börik39 (#6) üzenetére


kokobe
senior tag

Jah jah fel tudod rakni annélkül is én egy 95%.os verziót raktam fel anno még nem jött ki és azt is csak rá kellet rakni egy flash drivera és aztán be a boxba és egyből megtalálta a frissitést és már telepitette is...

<---AMD___ATi--->

(#11) tiv83us


tiv83us
veterán

Hat mit monnyak...Szokni kell.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12) heihachi válasza tiv83us (#11) üzenetére


heihachi
addikt

Hát érdekes, egyelőre nem tartom jobbnak, mint a régit, mert ez nekem áttekinthetetlen és kevésbé használható, túlbonyolított. Pl. friendlistát eddig olyan könnyen átlehetett tekinteni egy képernyőn, most meg lapozgatni kell.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#13) Gomez86


Gomez86
őstag

Hát nekem sem az igazi... kicsit többet vártam... És annyit még hogy maga a dash szerintem nem lett gyorsabb talán a játékok azáltal hogy fel lehet telepíteni. Viszont a (nemtudom mi a neve :B ) röviden-az-xboxgombot-megnyomvafelugró menü jobb lett! sokkal több mindent el lehet érni vele pár gombnyomkodással

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) tikhunter


tikhunter
tag

Tegnap frissítettem + feltettem a GTA4 et winyóra. Hát gyerekek a pop-up bizony megmarad.
Lehet kicsit szolidabb de még mindig felfedezhető a játékban. Száguldozzatok csak el a legközelebbi fegyverboltba és próbáljatok meg minél előbb vásárolni. Bizony a bolt berendezése nekem mindig lemarad pár másodperccel,telepített játék ide vagy oda. Viszont autókázás közben még nem sikerült lehagynom a textúrákat, lehet ezen javít.Viszont kevesebbet tölt!!!
Szóval a játék van egyszerűen csak rosszul megírva. Ez a 4. része de még mindig benne vannak ugyan azok a hibák mint amikkel anno a Vice city ben is találkoztam.(pop up, mögötted eltűnő autók, ha beszállsz egy fajta kocsiba hirtelen baromi sok ugyan olyan fog veled szembe jönni és így tovább..) Ettől függetlenül szeretem a játékot, nincs még egy ilyen őrült, monumentális, gengszterszimulátor...
Eddig pozitív az új dashboard.

A lényeg ,hogy tapadjon a bélyeg!

(#15) kukac7 válasza börik39 (#6) üzenetére


kukac7
tag

ehhez nem kell vinyo szvsz.
mivel ez a box felulete.
eleg egy live (akar silver) acc es kesz.

(#16) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Srácok írtatok itt témáról is. Azokat hol találom? Mert már minden menüpontot átnéztem többször is, de nem találom.

Köszi a segítséget.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#17) tiv83us válasza Beaumont (#16) üzenetére


tiv83us
veterán

Balfelsoben klikk a "Kapcsolodó cikk"-re

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18) Beaumont válasza tiv83us (#17) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszi. bocsi, félreérthető voltam. :B Az X-box 360-on keresném a témákat. Mert a cikkben írnak róla, de nekem csak az alap zöldes színű van. Szóval erre keresném a választ.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#19) burgatshow válasza Beaumont (#18) üzenetére


burgatshow
veterán

Szia!

Miután bejelentkeztél az accod-ba akkor a személyes lapodon valahol találsz egy olyat hogy themes...

Már nem a Sys. settings-ben kell keresni.

(#20) Beaumont válasza burgatshow (#19) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszönöm. Közben megtaláltam én is, miután megcsináltam az avatart. A fene se gondolta volna, hogy átpakolják. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#21) Prof01


Prof01
veterán

A régi jobban bejött. Áttekinthetőbb volt. A 20gb-s vinyó miatt meg nem sokra megyek a felmásolható játékkal.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22) r3dman


r3dman
csendes tag

az igaz hogy az új menürendszer felismeri a divixes filmeket?

(#23) eddie17 válasza r3dman (#22) üzenetére


eddie17
addikt

Már a régi is tudta, csak le kell kapnia a live-ról egy codec-et. Ennyi.

(#24) r3dman


r3dman
csendes tag

avatar kiegészítőket és témákat letudok tőlteni pc-re és onnan xboxra.?ha igen milyen oldalon.és ki tudom e írni lemezre vagy rá kell kötnöm az xboxot a pc-re?

(#25) ManY


ManY
senior tag

leszedtem az avataros linket meg a system update eset is
az lenne a kerdesem hogy ezeket ki lehet irni cd re is es ugy telepiteni ?
ha kiirom akkor system update mappastul vagy eleg csak a fo faj ami a mappaba van ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.