Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Met

    nagyúr

    Nekem először még egészen kis koromban (4-5 osztály) eszembe jutott, hogy meg fogok halni és megijedtem, azután végig gondoltam a családom hogy kor szerint milyen sorrendben fognak meghalni ami persze teljesen nem logikus :) és én leszek az utolsó.
    kb. 15-20 évvel később eljutottam arra a szintre, hogy jaj mi lesz a cuccaimmal, el is határoztam, hogy szólok egy barátomnak égessen el minden holmimat:)
    Most eljutottam oda, hogy néha megijedek, hogy mi lesz velem, nem fizikailag hanem az elmémmel, egyfolytában gondolkozok mindenen, mi lesz utána? Valahogy nem tudom elképzelni hogy megszűnik minden, kíváncsi is vagyok és meg is rémít.
    Valamelyik nap a metrón arra következtetésre jutottam, hogy talán olyan lesz mint az alvás álmok nélkül, csönd, feketeség és nem tudok magamról de akkor mi értelme az egésznek?
    Remélem, hogy újjászülethetek de kiválaszthatom, hogy hol és milyen körülmények között :K
    Nem vagyok vallásos, nem hiszek se istenben se pokolban se menyországban.

    Mindegy 35 évesen egészségügyi okok miatt tisztában vagyok vele hogy már kevesebb van vissza, örülök is neki meg nem is, már elmúlt hogy minden áron élni akarok.

    Majd ha felfordulok bebújok egy számítógépbe és ideírom milyen "odaát" :D

    "If in doubt, flat out!" Colin McRae

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés