Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armagedown


Armagedown
őstag

Pusztuljanak el ha nem adják ki PCre !

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#2) Angel1981 válasza Armagedown (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyetértek!
Egy ilyen dekoltázstól megfosztani a PC-s társadalmat BŰN! :D

(#3) breetai


breetai
aktív tag

Srácok! Valaki, akárki észlelt úgy értem észrevett valami különbséget a két verzió között???

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#4) ribizly válasza breetai (#3) üzenetére


ribizly
veterán

A szokásos. Egyik kicsit élesebb, másik kicsit színesebb, stb.
Gyakorlatilag ami egyszerre több platformra is elkészül (értsd PS3 és XBOX360), ott nem valószínű, hogy az azonos engine másképpen jelenítene meg valamit, csak azért mert más a vas alatta. Az motor ami hajtja bizonyára úgy lett megírva, hogy lehetőleg nagyságrendileg ne sok különbséget generáljon a generált képeken. Persze lehetnek apró különbségek, de olyan nagyon nem... Gondoljon csak mindenki az Unreal engine-es játékokra (unreal_engine_wiki), amiből nem kevés van és mind a 2 platformon megjelennek bőséggel. Szóval ahol más lehetne a kép, az a PC, de ott meg már az engine-en is kell gyúrni. Nem tudom ki emlékszik a Cry Engine tervező részére, ami pont ezt hivatott prezentálni (youtube). Úgyhogy már nem nagyon értem ezeknek a videóknak az értelmét...

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

volt olyan hír előzmény hogy ps3-ra ps3 hoz méltóan fog kinézni boxra meg boxhoz méltóan? mert akkor látnám értelmét egy ilyen összehasonlító videónak.
de mivel mindkettőre jön gyanítom egy időben, nem hiszem hogy az egyik megvárta míg a másik ráfejleszti a saját gépére és még sincs semmi különbség ezzel azt szemléltetve hogy a két gép egyforma erős.

ráfognak jönni egyszer hogy a grafika minősége már nem nagyon tud nagy különbséget mutatni? a játékkínálat és azok minősége az ami dönthet.
nekem tetszik a box is nagyon de mivel egycím sincs ami csak boxon van és engem érdekel ps3-on viszont több is tökmindegy hogy néz ki egy ps3 játék vagy milyen szép tud lenni egy box játék is maradok annál hogy ps3 kell nekem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) nebulo


nebulo
tag

Látom YT-on a kommentelők nagyon a BOX felé hajlanak. Lényeges minőségi változást én sem látok. Meg még mennyit számít, hogy az ember milyen TV/monitoron használja. Áj de baromság ez az egész. :))

(#7) jookomak


jookomak
őstag

Multiplatform játékok 99,99 %-ban szebb xboxon. Évente 3-4 bakitól eltekintve azért teljesen jó a ps3 verzió is. Exkluzívokat meg inkább hagyjuk...

(#8) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Teljesen egyértelmű, hogy egy multiplatform játéknál csak mikroszkópikus különbségek vannak a játékok között.
Ha lehetőség is lenne valamelyik vason valami jelentősen jobb élményt összehozni, a fejlesztő akkor sem készítene el gyakorlatilag két (főleg három) különböző játékot, csak azért, hogy kihasználja az adott platform képességeit.

Ezért nincs, és soha nem is lesz jelentős különbség a multiplatform cuccok között, ergo az összehasonlító videók fölösleges baromságok.

(#9) dilipok válasza jookomak (#7) üzenetére


dilipok
veterán

na szeretem az ilyet... es ez miben nyilvanul meg? A screenshotokban? Mert a gyakorlatban egyaltalan nincs/elhanyagolhato kulonbseg van a 2 konzol altal generalt kep kozott. Ha tapasztalatbol beszelsz, tudnal peldat mondani?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#10) jookomak válasza dilipok (#9) üzenetére


jookomak
őstag

Screenshotokban kevésbé, de játékmenetben jobban kijön. Nagyobb fps, kevesebb töltés, aa hiánya/megléte. Nem azt mondom, hogy ordító a különbség (bár olyan is van, pl a Mafia 2-ben), de apróságok igen is léteznek. Nem véletlen szokott hőbörögni a ps3 tulajok egy része, hogy már megint nem foglalkoztak eleget a portolással.

(#11) dilipok válasza jookomak (#10) üzenetére


dilipok
veterán

hat nezz be a PS topicba, nem nagyon fogsz orjongest latni. En pedig tapasztalatbol irtam amit irtam, mert van mind2 konzolom, es mar tobb jatekot is kiprobaltam mindketton... de hat te tudod... :R (jatekmenetben az egegyadta vilagon semmi kulonbseg nincs)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.