Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Én meg soha nem tudok friss kókuszt vásárolni. Amit az áruházban veszek, folyton meg van erjedve. Mind legalább egy hónapos. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#2) N€T0X|N válasza JetiRulez (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Kókuszpálinka? :D

Sent from my keyBoard

(#3) JetiRulez válasza N€T0X|N (#2) üzenetére


JetiRulez
őstag

Egyszer majd... :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#4) vans?


vans?
őstag

En is kokuszmanias vagyok, szerintem ez nem olyan uj, legalabbis en mar egy ideje eszem ilyet.:) Az almaspite izu verzioval egyutt jott ki.

hábm bábm

(#5) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Emlékszem, pár éve névnapomra egy hatalmas kókuszgolyót kaptam. Kókuszmániás vagyok! <3 :D
Akkor még nagyon kislányok voltunk és 3-an próbáltuk valahogy feltörni. Az unokatestvérem fogta alul a kókuszt, én tartottam a hatalmas konyhakést, a legkisebb, a húgom meg a torony tetején teljes erejéből püfölte a kést tetejét húskloffolóval!! :DDD:DDD --> Anya legjobb kése ott vesztette életét. R.I.P. :(
Kicsit érdekes hangokat produkáltunk ezekkel a próbálkozásokkal. A szomszédok örülhettek...este 9 órakor...panel házban...;]

Óóó, azok a szép gyerekkori emlékek. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#6) vans? válasza művésznő4 (#5) üzenetére


vans?
őstag

Ezt vertetek husklopfoloval? :Y :)

hábm bábm

(#7) N€T0X|N válasza vans? (#4) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Azzal együtt próbáltam ki. De én még sose láttam ezeket... csak a szokásos vaniliás, csokis, karamelles, meg ami esetleg van még darabokat.

Sent from my keyBoard

(#8) művésznő4 válasza vans? (#6) üzenetére


művésznő4
csendes tag

dupla...:B

[ Szerkesztve ]

(#9) művésznő4 válasza vans? (#6) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jaajj, de buta vagyok! :DDD

Most jut eszembe, hogy a kókuszgolyó nem = a kókuszdióval! :DDD

Szóval mi DIÓT törtünk! :DD Elnézést a hibámért! :R

(#10) N€T0X|N válasza művésznő4 (#9) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Huh, én simán elsiklottam felette... :D

Sent from my keyBoard

(#11) JetiRulez válasza művésznő4 (#5) üzenetére


JetiRulez
őstag

Mióta van itthon fúrógép, azzal nyitom ki. A levét kiöntöm, majd jöhet a vésés csavarhúzóval és kalapáccsal. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Kókuszról jut eszembe.. apum egyszer akart venni, és úgy gondolta, hogy majd fúrógéppel, kifúrja, így könnyebb lesz feltörni. :)

Szerintem nem lehetetlen. :DDD

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#13) EczkE válasza Poll Tamás (#12) üzenetére


EczkE
addikt

Én egyszer (és eddig utoljára. :D ) satuban törtem össze. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.