Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Hmm, inkább nem próbálom ki :D

mp

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Minden szavad arany. Ezen húzom fel az agyam naponta kétszer...

(#3) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

az en kedvencem az, mikor sietek lefele a mozgolepcson, es a 2 mama egymas mellett allvabeszelget vmi foldonkivuli nyelven, nekik hiaba van kiirva a 2 lepcsosor koze, hogy stand on the right, mert nem ertik :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4) Mr.Csizmás válasza atidzsiforc (#3) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pl. lipcsében x eur bünti, ha nem jobboldalon állsz és akadályozod a sietőket :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem van még egy kedvencem. Amikor mindenki az ajtóban nyomorog, középen pedig még egy metrónyi ember elférne. Természetesen az ajtóban állók nem szállnak le a következő megállónál, hanem legalább 2-3-t mennek.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6) Zolás válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


Zolás
addikt

Nincs kit büntetni nálunk, jegyet se vesznek, nemhogy büntetést befizetni :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7) veector válasza Cthulhu Dawn (#5) üzenetére


veector
senior tag

Jajj amikor az ajtóhoz megy az idiótája 3 megállóval hamarabb az még buszon is van és hogy rohadna meg mind.

(#8) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Lehetne még folytatni a sort, de így most ennyi jutott eszembe 2-3 nap átlagából. :D

Sent from my keyBoard

(#9) föccer


föccer
nagyúr

Még jó, hogy 7-8 éve nem kellett metróznom. Azaz egyszer véletlen, amikor szervízben volt a gépsárkány. Nem is kívánja egyetlen porcikám sem. :N Amikor még diákkoromban szembesültem hasonló problémákkal, mint pl kinyíló ajtó előtt tömött sorfal, akkor nagy lazán támadóállásban magam elé emeltem az A2-es rajztáblát, majd megindúltam előre. Örömvolt nézni ilyenkor az arcokat. Röpke értetlenség után a felismerés szikrája, majd az azt követő pánik látványa kárpotolt a mozdulat okozta fáradozásért :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10) molnarpeter válasza föccer (#9) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

:DDD

Amúgy arról a jobbraállós szabályról nem hallottam :F Hogyisvanez?

mp

(#11) N€T0X|N válasza molnarpeter (#10) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A legtöbb mozgólépcsőnél felirat figyelmeztet rá, másrészt minden kocsiban megtalálod a "Mozgólépcső használatának szabályai"-t. Érdemes lenne elolvasni mindenkinek... :U

Röviden: állj a jobb oldalára (csomagostul), hogy az idegbeteg barmok melletted el tudjanak rohanni, akármelyik irányba is mozog a lépcső.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#12) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hál'istennek Miskolcon nincs metro...de a villamosokon és buszokon is ez a helyzet...tapasztaltam, amikor 2 évre bevonták a jogsit :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.