Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [N€T0X|N:] Eső

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nocsak, nem csak én vagyok ilyen? :)

Ami kész röhej, az az, hogy ha elkezd esni az eső, a strandokról is menekülnek az emberek.
Miért? Nem poén a bugyborékoló medencében uszikálni?
Mi a fenéért mentek oda, ha nem azért, hogy lehűtsék magukat, vizesek legyenek, pancsoljanak egy jó nagyot?
A kevés maradónak van igaza, és élvezhetik a majdnem üres medencét. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Csepe


Csepe
aktív tag

Talán találkoztál a társadalmi elvárások által még nem teljesen leláncolt éneddel!

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#3) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Elővehetted volna az esernyőt és pöröghettél volna a villanyoszlopokon, mint a britek ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Az ember alapvetően vízálló. A ruha meg megszárad. Ha épp semmi olyan nincs nálam, aminek különösen ártana a víz, és nincs veszélyesen hideg, akkor pont nem érdekel mennyire esik az eső, megyek a dolgomra :)

Zene: [link]

Kitérő: amire viszont harapok, az az esernyő. Civilizálatlan barbár eszköz, de ezt inkább most nem fejtem ki, ez egy pozitív bejegyzés. Ellenben ma voltam a Hervisben nézni egy esőkabátot (semmi extra, egy poncho szerű valami, egyszerhasználatosnál tartósabb, ha mégsem kéne megázni valamiért). Kapaszkodj: 7.500 Ft Szó szerint 2 m2 olcsósátorponyva anyag a közepén lyukkal és egy kapucnival. Ázzek.

(#5) N€T0X|N válasza Vakegérke (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ha nincs mellé vihar meg hideg, akkor szerintem is jó móka, az esős strandolás. :K

Sent from my keyBoard

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Én nem szeretem ha a vizes ruha rátapad. De két napja fürdőcuccba a szakadó esőbe kiállni nagyon jó volt.

(#7) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Én a viharral vagyok így, egyrészt imádom ha villámlik, és mellé esik az eső, másrészt olyankor mindig kedvem lenne kiállni a vihar közepére, persze ez általában elmarad és csak az erkélyre ülök ki :DDD

De amugy abszolút átérzem a sztorid :K

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [N€T0X|N:] Eső
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.