Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Inarus


Inarus
addikt

Ez tetszik. :) WM-en is a Netfront volt a kedvencem. (Igaz, azok még más idők voltak, nem volt ilyen "shájni".)
Ez a keresési módszer csak engem emlékeztet kísértetiesen a Skyfire megoldására?

(#2) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jó-jó, de szar, kb élvezhetetlen a böngészés:
- pinch to zoom nincs
- double tap to zoom nincs
- az oldalt nem törteli új méretre, lol.

(#3) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

jóféle

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#4) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Na ez egy rakás szar. Egyrészt sehogy nem jöttem rá, hogy hol lehet URL-t beírni, mert csak a keresést hajlandó felhozni, másrészt nem tudom, hogy oda URL-t beírva rákeresne-e vagy megnyitná, mert minden érintésemre Force Close a válasza. De a Life Screen is kb. ugyan így viselkedik, szóval van még min dolgozniuk.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Bocs a dupláért, 503-as hibát kaptam küldés közben (mostanában elég gyakori ez), visszaléptem és újraküldtem, ezek szerint kétszer ment el.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#6) madstunt válasza ForRedGlory (#2) üzenetére


madstunt
addikt

köszönjük emese :DDD

(#7) acelos


acelos
tag

T-mobile Pulse-on nem megy :W

[ Szerkesztve ]

(#8) Inarus válasza ForRedGlory (#2) üzenetére


Inarus
addikt

+ (#4) lordfreyr:

Ez szomorú. Azért ezek elég égő hiányosságok. Akkor már százszor inkább a terjengős Opera Mobile a hellyel-közzel működő Turbo szervereivel (vagy akár azok nélkül).

(#9) Pocok256 válasza Inarus (#8) üzenetére


Pocok256
veterán

Én még mindig az opera minire és a Dolphin Hd kombóra esküszöm :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#10) ForRedGlory válasza madstunt (#6) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Parancsolsz? :)

Amúgy double tap zoom van (felfedeztem), de minek, ha nem tördeli újra az oldalt a kijelző szélességére. Olvashatatlan így.

Egyébként a sebessége nem lenne rossz, ha kijavítanák az előző postomban lévő hibákat, jó lenne.

(#11) rene85


rene85
aktív tag

Tudom hogy csak engem érint az x10 miatt, de a cikkben nem szerepel,hogy android 2.2-nél régebbi rendszerre nem lehet telepíteni.

(#12) ForRedGlory válasza rene85 (#11) üzenetére


ForRedGlory
félisten

2.1-en tuti megy, azon próbáltam. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.