Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nike_


nike_
addikt

Sajnos pesten ilyen az élet. Szerencse, hogy nem ott lakok. :(

(#2) Mcray válasza nike_ (#1) üzenetére


Mcray
senior tag

Bocsi srácok, kicsit elnéztem a címzést. Nem leharapni a fejem :))

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ezt is meg lehet szokni. Szerencsére nem nem tapasztalom ezt naponta.

(azért egy esetleges járatcsökkentés szeritnem vicces dolgokat tudna művelni és még ezt is csak rontani tudná)

(#4) Retro11


Retro11
senior tag

Hát ez jól kijött belőled.Megértelek, mert én is nap mint nap találkozom birkákkal.Ehh mennyi birka van, te jóságos ég...

(#5) Vamp


Vamp
senior tag

Hajjaj...

Én soha egyetlen alkalmat sem szalasztok el, ha a tömeg leüvöltéséről van szó. Húzzanak a jó anyjukba az ajtóból. Sok gyógyegér, felnőtt embernek mondják magukat, de a csordaszellem viszi előre őket az utcán...

(#6) Makaveli válasza Mcray (#2) üzenetére


Makaveli
senior tag

Nem biztos, hogy ez címlapra való írás, amúgy együtt érzek veled, én is pesti vagyok... :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7) #54715584


#54715584
törölt tag

de jo, hogy nem a csucsforgalomban utazom reggel...
este 5 fele mar veszelyesebb mutatvany

(#8) Unique girl


Unique girl
csendes tag

Nem irigyellek... szerencsére én (még) nem élek nagyvárosban. Én küzdök a kispolgári körök mindennapi baromságaival. :)

(#9) nemma


nemma
addikt

Én nem utazom csúcsforgalomban :)
Viszont ha kell, beszólok :K

(#10) feel good


feel good
aktív tag

Naponta hálát adok az úrnak, hogy nem kell abban az idegbeteg városban laknom..

(#11) Mcray válasza Makaveli (#6) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem az IT címlapra szántam. Azzal egyet értek. De Off topic címlapra szerintem jó, mert arról szól, hogy ha más bunkó, neked még nem kell annak lenned. Elég aktuális téma Magyarisztánhonban... :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#12) (Kolombusz) válasza Mcray (#11) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hol van Magyarisztán?

(#13) nemma válasza (Kolombusz) (#12) üzenetére


nemma
addikt

MUHAHA :D :DDD

(#14) Mcray válasza (Kolombusz) (#12) üzenetére


Mcray
senior tag

Üzbegaztántól idefelé de távolról sem messze, ami a kecsketenyészet embereket illeti :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15) (Kolombusz) válasza Mcray (#14) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ááá, így már világos.
Köszi, hogy elmondtad. :DDD

(#16) KrAt


KrAt
veterán

Ismerős a helyzet, én szolidan, halkan szoktam elküldeni a kurva anyjába aki az utamban van :) (sajna néha szó szerint)

(#17) mindfreak


mindfreak
őstag

Vidéken sem jobb, itt a távolsági buszokon mindig van egy bamba aki megáll a busz közepén a lépcsőnél kapaszkodni, aztan a többi meg utánna nyomorog, a busz hátuljában meg még ülőhely is van.. :D

(#18) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Párommal megyek most már reggelente a 173 ,4-6 vonalon. Elég forgalmasak. A poén az ,hogy a végállomás utáni első megállóban már nem lehet leülni a buszon. Mostanság minden reggel kisétálunk a végállomásra és ott ülünk fel. Pár napig szálltunk fel a pároméknál lévő megállóban. Szálltunk volna,de már a lépcsőn is alig volt hely. Persze minden megállóban leszálltunk illedelmesen,hogy más is letudjon szállni. Van aki simán elénk tolakodott. Ezt meg is elégeltük. Most már ülve utazunk. A leszállásnál faltörő kos szerepet játszok :). A sok fura emberről már nem is beszélek. Mi lesz itt nyáron, a melegben?

OFF: Kedvencem reggelente a "3 milka csoki egy százas" hölgyike,igazán beleéléssel csinálja :D

[ Szerkesztve ]

(#19) venember83


venember83
nagyúr

Bolhából elefántot.

(#20) nemma válasza DJ.Gróf (#18) üzenetére


nemma
addikt

"Mi lesz itt nyáron, a melegben?"
Ugyanaz, mint tíz éve. Meg harminc :)

venember83: Te mivel jársz, tömegközlekedéssel? :U

[ Szerkesztve ]

(#21) Mcray válasza DJ.Gróf (#18) üzenetére


Mcray
senior tag

A melegben? lássuk csak: Kutyaszorító, kutyaszag, kutyaázás és a fent kapaszkodóknak kutyakiállítás :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#22) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Ez a négy irányból négyfajta zene fennforgást én is szoktam szeretni, de újabban megtaláltam benne a szórakozást, és így nem is zavar annyira. Annyi a lényege, hogy megnézem, kinek szól leghangosabban a zene, és kezdem megtippelni, hány év van még hátra egy beütalóra a fülészetre. Bónusz pontokat ér, ha azon is töpreng az ember, hogy ránvöszeti-e majd a delikvens a haját a hallókészülékre vagy sem.

A feltolakvós, neszájjále mert akkor mi ittmaradunk, itt Pécsen is divat lassan. 30-ason utazók, szevasztok! : )))))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#23) nemma


nemma
addikt

Egyébként van másik véglet is, amikor tényleg tömeg van a buszon, néni rohan, utoljára száll fel, a seggét már odacsípi az ajtó, mert tényleg nincs már hely és hőzöng nekem, hogy menjek beljebb, amikor már így három ember lábán taposok... :((( :)

(#24) DJ.Gróf válasza Agostino (#22) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

Igen a zenehallgatásnak is sok művészete van. Néha komolyan azt hiszem ,hogy egyesek olyan fülest hordanak, ami kifele szól,vagy fordítva teszik fel. Mert már én túl hangosan hallom.

A pálmát azért a kisseb csoportban felszálló fiatalok viszik, mobillal bömböltetnek valami irtózatot. FKF-es tag a régi telóján küldte a jó kis csengőhangot. Hihetetlen ,hogy mik vannak itt. Utóbbi kiakadásom ,mikor felszállt 4-5 srác, ép buliba indultak és a buszon elkezdték magukat befújni sprével. K. büdös lett. Miért léteznek ilyen emberek? :o

[ Szerkesztve ]

(#25) venember83 válasza nemma (#20) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmi sem kötelező, viszont tény, hogy nyavalyogni a legkönnyebb. Nem szeretném tovább fokozni az indulatokat.

(#26) Mcray válasza venember83 (#25) üzenetére


Mcray
senior tag

Vénember biztos Command and Conquer féle föld alatt közlekedő tankkal közlekedik. Ott nem zavarja se a forgalom se a tömeg. Tuti köze van a kábelszakadásokhoz és a csőtörásekhez meg az autónyi kátyúkhoz... Biztos ott száll ki a tankból :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#27) domi007 válasza DJ.Gróf (#24) üzenetére


domi007
őstag

Körülnézve a BKV járgányokon jól látszik, hogy az embereket egyszerűen nem érdekli a másik, és zenét hallgatnak. Mondjuk a BKV-t lassan csak úgy lehet elviselni, ha zenét is hallgatsz mellé...

De a venembernek igaza van nyavalyogni könnyű, de mi a megoldás?
Ha nem nyavaLYgunk, akkor magunkban marad. Így legalább kiadjuk, és mégis csak jó ha az ember néhány másik sorstárssal együtt óbégathat. Segíteni, megoldani a helyzetet úgyse tudnánk (vagy rendezzük PH! gyűlés a BKV palota előtt? :DD)

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#28) Khaal


Khaal
őstag

Érdekes dolog ez a zenehallgatás, leginkább az utóbbi években harapózott el nagyon a bagóért kapható mp3 lejátszóknak köszönhetően (és ugye a zenét se muszáj megvenni).
Hozzáteszem én is aktív zenehallgató vagyok, áltsuli óta tömegközlekedem és zene nélkül már hiányérzetem van. Szép nagydarab, fület körbeölelő zárt fejhallgatóm van, de még így is megesik, hogy simán ki tudom venni milyen zenét hallgat némelyik utastárs. Belegondolni is rossz, hogy ha én hallom a zárt fejhallgatón és a saját zenémen keresztül akkor vajon mennyire zúzhatja a fülét annak aki hallgatja? Vagy tényleg fordítva rakja a fülébe a cuccot?

(#29) nemma válasza venember83 (#25) üzenetére


nemma
addikt

Én sem az indulatokat akarom fokozni, csak megérteni próbállak.
És nem igaz, hogy semmi sem közelező. Munkába, suliba járni például az, és ha nincs autód, akkor igenis végig kell szenvedned a reggeli és délutáni nagyvárosi közlekedést.
Nyavalyogni pedig tényleg könnyű, de az beszél a legkönnyebben, aki azért nem nyavalyog, mert kocsi van a segge alatt.

(#30) feel good válasza nemma (#29) üzenetére


feel good
aktív tag

Na annak se egyszerűbb Budapesten, akinek van autója.
Állandó dugó, szétveri az út, nekimennek, stb. És még az anyagiakat nem is vettem elő.
Mondom, idegbeteg város. :(

(#31) Narxis


Narxis
nagyúr

Pesti ismerőseimtől is ilyen sztorikat hallok, minden elismérem azoknak aki még ilyen megpróbáltatások után is képesek türelmesek maradni.

Thanos was right.

(#32) k_laci


k_laci
tag

Miskolcon is hasonló a helyzet a VILLAMOSON. De ezért járnak az okosak 21es busszal, azon nincs tömeg, és szinte mindenkit ismerek már ( látásból ) aki ezzel jár :D
Igaz hogy nem érek be vele 7-25-re csak 40-re vagy azután, de kényelmesebb :DDD a villamoson meg amilyen emberek, szagok és a többi szokott lenni... :O a hangos zenélés ellen meg magam is normális fülhalgatóval ( ami nem kifelé szól :U ) és MP3 lejátszóval védekezek :C

(#33) nemma válasza feel good (#30) üzenetére


nemma
addikt

Ez is igaz, de mondjuk tényleg benne van az is, hogy sok függ attól, mikor indulsz el.
Én ha BKV-val megyek reggel, akkor 40 perc alatt vagyok bent, autóval pedig 15. Persze ez csak max 7:30-ig érvényes, utána dugul az egész és a villamos ugye gyorsabb... :U

(#34) feel good válasza nemma (#33) üzenetére


feel good
aktív tag

Vidékről tömegközlekedéssel hét órát töltenék utazással a főiskolára jövet-menet, és kerülne 4000ft-ba a sok jegy.
Kocsival másfél óra, és 3500Ft. Ha áll a Hungárián a sor, akkor két óra.
De. Aki bp-i, az miért megy mindenhova autóval, egyáltalán miért van neki?
Vidéken naponta megy két busz a falvak között, ott egyszerűen must have az autó! De egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért jó egy pestinek, hogy állandóan a dugóban áll, meg a parkolóhellyel küzködik. :F

(#35) P00By


P00By
nagyúr

Kocsival kell járni, ennyi :DDD

(#36) nemma válasza feel good (#34) üzenetére


nemma
addikt

Azért, mert idiótán van megszervezve a Bp-i tömegközelekedés. Amikor az egyikkel odaérsz, az orrod előtt megy el az, amire át akartál szállni, egyáltalán nem pontosak a járatok, a menetrend szart sem ér, vagy jön, vagy nem(éjszaka kb kiszámítható), valamint a nulla szolgáltatásért mocskosul drágán tartják az áraikat. Egy felnőtt bérlet 8250Ft! Szvsz felháborító! Gondolj bele! Egy négyszemélyes családnak, két iskolás gyerek+szülők fizethetnek havi 23k-t. Így, ha közeli helyekre mennek, akkor lassan megéri, hogy apuka mindenkit elvisz és hazahoz :U
Persze a terepjáróban egyedül ülő szőke bige megint külön kategória...

(#37) Sotho


Sotho
őstag

Na ezért járok kocsival, meg gyalog, de a kocsi jobb mert ha gyalogosan vagyok a többi ember nem ugrik el az utamból, ha kocsival vagyok sokkal fürgébbek :DDD
30 évig jártam BMV vel (busz metró villamos) és inkább araszolok a dugóban mintsem nyomorogjak a tömött buszon, ja és nem dohányzok, itt a belvárosban ha elsétász a buszmegállóig egy szál cigit elszívsz ha tetszik ha nem :((
no flame

(#38) Gave válasza nike_ (#1) üzenetére


Gave
addikt

Nemcsak Pesten... :W

(#39) P00By válasza Sotho (#37) üzenetére


P00By
nagyúr

BMV vel (busz metró villamos) Ez mekkora :D Még nem hallotam, de megjegyeztem ;]

(#40) Sotho válasza feel good (#34) üzenetére


Sotho
őstag

Azért van neki mert vett egyet (vagy többet) Az autó megvéd a zajtól füsttől lökdösődéstől, megmarad a privárt szférád, egyszerűen megvan a lehetőséged hogy felhúzod e magad a többi hülyén vagy nem, bkv vagy gyalogos közlekedés esetén a zavaró hatásokra adott válsz sokkal inkább ösztönös mint tudatos, hiába nyugtadgatod magad, egy idő után tele lesz a tököd. -szerintem

(#42) danilla


danilla
őstag

:DDD Budapest Budapest de csodás :))

https://twitch.tv/ddplayzone

(#43) HunBeowulf


HunBeowulf
csendes tag

Velem hasonló történik nap mint nap a kék metró Népliget megállójánál... nem busszal jövök, hanem itt lakom, és ugyebár a buszosok innen özönlenek szét jóformán... Egyszer történt velem, nem rég... az emberek akik frissen érkeztek ide akár villamossal, busszal vagy sötöbö, elhelyezkednek a metró ajtajában, miközben még rengetegen elférnének beljebb, de nem, nekik az ajtóban kell megállni... és szegény tehetetlen én, aki ha ezzel a metróval nem megy el, késni fog az órájáról, bevetődik a csilingelő ajtón, neki egy bácsinak aki persze mintha betonból lenne áll és nem mozdul, az ajtó becsukódik... Morgok magamban, indulnék beljebb h le tudjak szállni a következőnél de megtorpanok és nem tudok menni... vajon miért? Bácsika maitt odacsukódott a kabátom mandzsettagombja, és csak úgy tudtam magam kiszabadítani h káromkodások közepette letéptem a 3 gombot... (következő megállónál a másik oldalon nyílik az ajtó, szóval muszáj volt tépni) Érdekes, amint végeztem a művelettel, mindenki elűnt a 3-méteres körzetemből... Tán ezt kéne minden reggel csinálnom és még többen felférnének... Ki tudja... De hát ember az ember marad, hiába várok változást, csak a saját magunk kényelme érdekel...

U.i.: Bocsi a kisregényért, de muszáj volt kiöntenem a szívem...

[ Szerkesztve ]

Oel ngati kameie - I see you

(#44) peterszky


peterszky
őstag

Kedvencem:
Jól megtapossák a lábam (jobb esetben tűsarokkal), aztán végigmérnek egy "igen, én tapostam meg a lábad" nézéssel és elfordulnak.

What else you gonna do on a Saturday?

(#45) Router


Router
őstag

Nem sokat járok Pesten mert kecskeméti gyerkőc vagyok de akárhányszor fel kellett mennem valami cserebere üzlet miatt az életemért küzdöttem csak egy nekem szóló zöld lámpánál ahol az autósok gátlástalanul áthajtanak...

www.reballing.hu/forum

(#46) jerry311


jerry311
nagyúr

Széles váll, kemény könyök, "neszójjábekinyírlakhanemugraszfélre" tekintet és minden megy akadályok nélkül. :))

Nem áll félre? És? Majd arrébb "lökődik". Vagy tanul belőle vagy nem. A leckét megkapta. Sőt, annyiszor kaphatja meg, ahányszor csak akarja. Ha neki ez hiányzik, akkor félrelököm könyökkel minden reggel. Nekem nem fáj...

(#47) tbs válasza HunBeowulf (#43) üzenetére


tbs
addikt

Höhöhö... :DDD Fénykoromban már mentem 1 kört a kékkel a célállomásig, mert odacsukta a hajam... Szintén tömeg miatt... :D

(#48) feel good válasza jerry311 (#46) üzenetére


feel good
aktív tag

Szép kilátások..:(
Csoda, hogy mindenki agresszív tahó?

(#49) joshua7


joshua7
veterán

Nekem hál' istennek gyalogosan is csak 10 perc a munkahely, mindig úgy járok. :)
De persze közlekedek sokat BKV-val, átérzem a topikgazda helyzetét...

Semper Fi

(#50) peterszky válasza feel good (#48) üzenetére


peterszky
őstag

Sajnos Budapesten így lehet, sőt majdhogynem így kell közlekedni :(
Én szerencsére találtam egy olyan megoldást, amivel nekem sem kell bunkónak lennem és a többi utazó sem áll az utamban. Egy Fradi sál oldotta meg a problémáimat, pedig nem vagyok olyan elrettentő kinézetű :D De amióta rajtam van, nem volt problémám a "BMV"-n. Sőt, még az aluljárói etnikum sem zargat már.

What else you gonna do on a Saturday?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.