Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon várom már, nem sok infó van róla, pedig elvileg ez is februárban lesz bemutatva

Speciel nekem a nagyobb noccs jobban tetszik, de Xiaomi áron ezt is elfogadom
:C

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Hiába. Ezeknek a mai telóknak a megtervezéséhez nagytudású dizájnerekre van szükség... Legalább 8 általános és minimális kézügyesség az elvárás. Autizmus nem kizáró ok.

[ Szerkesztve ]

(#3) takysoft válasza SkyLine3000 (#2) üzenetére


takysoft
tag

Általában akinek 130 felett van az IQ-ja az jellemzően valamilyen szinten autista.
Az autizmus nem egyenlő azzal, hogy valaki nem intelligens, vagy ne lenne jó desinger.

Azt sem jelenti, hogy okos persze. Az autisták java sem esőember.

Máshogy működik a gondolkodásuk. Máshogy állnak dolgokhoz logikailag és morálisan is, de nem rosszabb emberek.

Ajánlom a Good Doctor c. sorozatot. Nem mondom, hogy ott mutatják be legjobban, de amúgy jó sorozat :)

Nekem semmi gondom vele, ha telefonom, autóm, ruhám vagy bármim egy autista tervezi.

I will live forever or die trying

(#4) pusszycat válasza takysoft (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ha lélegeztető gépre kötnek, azt szakember tervezze és működtesse... (biztos ami biztos alapon) :)

On: egyik telo kinézete sem tetszik,de mondjuk el lehet tüntetni,és úgy ok.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) duo


duo
őstag

ezek most már nem fognak csinálni 5" körüli telefont? *pusztába kiáltott szó. :(((

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#6) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ha ebben már az ultrahangos ujjlenyomat olvasó lesz, akkor megvan a következő telóm. :)

Megyen!

(#7) mjani1172


mjani1172
addikt

Mit lehet egy ilyenen tervezni? Mind teljesen egyforma. Lehet, hogy a hőskorban volt ennek jelentősége ,(HTC)
de azóta hetente jönnek ugyanolyan készülékek.

(#8) Freiherr válasza duo (#5) üzenetére


Freiherr
őstag

Jogos, visszaszállnék Xiaomi-ra egy 5.2-es csúccsal, de felejtős.😭

XXX

(#9) Atomgeszi válasza duo (#5) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"phablet " :( "noccs" :(

Igazán csinálhatnának egy 70 mm széles telefont, meg egy 75 mm széles telefont ugyanolyan belsővel mondjuk Plus néven. És akkor még ott lehetne a Note szériájuk is..

(#10) Eclips21


Eclips21
őstag

Jol latom semmi lekerekitett kijelzo?? Azt hiszem meg van 6s plus utodja 🤤

(#11) ates válasza duo (#5) üzenetére


ates
aktív tag

Ebben az évtizedben már esélytelen. :)

(#12) #86973952


#86973952
törölt tag

Most volt a Xiaomi -nak egy levédése a WIPO -nál.

4 oldalon edge display. Kb. így nézne ki a koncepciós terv szerint:

Lehet majd megint siránkozni a tok, a fólia, illetve az összetörés miatt. :K

Nem csodálkoznék, ha nyomokban valami hasonló dolog lenne. Összességében inkább a következő Mix -hez van (lehet) közelebb.

[ Szerkesztve ]

(#13) enginev3.0 válasza #86973952 (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na jó, ezért bármennyi pénzt kiadnék

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) pusszycat válasza #86973952 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mikor már nincs hova nőni... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) #86973952 válasza enginev3.0 (#13) üzenetére


#86973952
törölt tag

Edge résszel nekem sincs gondom, bejön a koncepció. Feltéve, ha szoftveresen meg is van támogatva. Szimplán dizájnként sem rossz, csak lehetne haszna is.

(#16) enginev3.0 válasza #86973952 (#15) üzenetére


enginev3.0
félisten

Amúgy gyanús nekem ez a hátsó kamera

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

Mi6-om van,többek között pont a mérete miatt választottam annak idején.Mi8-ra nem váltottam volna róla,gondoltam talán majd a 9-es.Sajnálom ,hogy az MI vonal is elment ilyen batár méretek felé,ez maradhatott volna a Note családnak.Kis káva ide,vagy oda,6.4" colos kijelző már tepsi méret.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#18) roka.32 válasza takysoft (#3) üzenetére


roka.32
csendes tag

Nekem az IQ-m 135 fölötti(magyar emberek 99%-ánál magasabb) , és a mensaban sok 130(98%<) feletti IQ-val rendelkező embert megismertem. Nem rendelkezem sem én, sem ők autizmus, vagy asperger bármely tünetével. Vannak hatalmas zsenik, akik olyan dolgokat értenek meg, vagy találnak ki, amit a világon csak 1-2 ember ért rajtuk kívül. Rájuk igaz ez általában. Viszont az IQ mérése rendkívül bonyolult, és az ilyen mértékű intelligenciát, vagy máshogy gondolkozást nem igen lehet pontosan megmérni.

(#19) Atomgeszi válasza Engikrisztus (#17) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mi6 egy remek készülék lett volna B20-al.. Pont a frankó mérete miatt.
Gondolkodtam Én is rajta. De a raktár utolsó darabját is 380$-ért adták el 128GB verziót.
Hát igen, jó lenne egy SAMOLED-es csúcshardveres 70 mm szélességben. :(

(#20) Soleco válasza takysoft (#3) üzenetére


Soleco
tag

"Általában akinek 130 felett van az IQ-ja az jellemzően valamilyen szinten autista."

Erre van valami forrásod? Mert én csak az ellenkezőjéről olvastam. Kb. a népesség 1%-a autista, míg 2,5%-ának van 130 feletti IQ-ja. És közel sem minden autista zseni...

(#21) pusszycat válasza Soleco (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszerű a képlet. Aki nem munkával keresi a pénzt, az mind zseni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) moleculez válasza #86973952 (#12) üzenetére


moleculez
veterán

Ezt láttam már máshol a napokban, hát arra kíváncsi vagyok, hogy él túl egy esést, jellemzően élre/sarokra érkeznek, hacsak nem Chuck Norris-ból keszült a kijelző, oda valami varázslat kell.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) #86973952 válasza moleculez (#22) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nálam Note8 is esett. Nagyot is. Oldalára is, pofára is. Semmi baja nem lett. Pedig csak sima fólia védi a kijelzőt. Edge íve miatt meg eléggé slim tok van rajta. Mivel a kijelzőnek a szélén is van hasznos felülete.

Igazából az sem mindegy, hogy milyen minőségű a ház és hogy vezeti el a fizikai behatást a kijelző felől. Én inkább azt vettem észre, hogy az ütődést jobban bírják ezek, mint a mikrokarcosodást.

[ Szerkesztve ]

(#24) Kleroo


Kleroo
veterán

Szerintem a Mi8 is etalonjól néz ki. Hisz mégiscsak napjaink vezető tervezői rajzolták, még iphone X-nek hívva :P :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#25) #81733120


#81733120
törölt tag

Azt' ebbe mi az egyedi?! :F

(#26) #63534592 válasza takysoft (#3) üzenetére


#63534592
törölt tag

banyek akkor én autista vagyok.Nekem 144-es iq-t mértek 😀

(#27) pusszycat válasza #63534592 (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól tudom az iq szintet a lexikális tudás alapján nézik. Én többre becsülöm ha valaki feltalálja magát minden esetben. Pl. beleesik egy gödörbe és ki tud mászni belőle míg mások nem. A sivatagban sem hal szomjan. Szóval a megoldó képessége remek nem a könyvből tanul dolgok. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#28) Csapoati válasza pusszycat (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Rosszul tudod, 0 lexikális tudással is lehet 130+ IQ-d, mert logikán alapul a teszt.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) pusszycat válasza Csapoati (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Végül is erről beszéltem. Igaz nem voltam még iq teszten,jobb ha nem tudom az eredményt. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#30) #63534592 válasza pusszycat (#27) üzenetére


#63534592
törölt tag

Teljesen igazad van,de hála istennek fel szoktam találni magamat minden helyzetben is 😀.
Még nem haltam éhen,és eléggé életképes vagyok.

(#31) pusszycat válasza #63534592 (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ott a pont. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) fuze


fuze
őstag

Az alsó 100%, hogy bullshit, a felső, csak 50 :D

adms.hu | UI Designer

(#33) ttt1 válasza Engikrisztus (#17) üzenetére


ttt1
őstag

Én is azt nyúzom 3. éve már, de csak nem jön a méretbeli utódja. Már lassan mindegy melyik gyártó csak csinálja meg :)

(#34) SkyLine3000 válasza takysoft (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért nem kell mindent elhinni. Tisztában vagyok az autizmussal. Ez csak egy sarkított szófordulat azért, h érzékeltetni lehessen, h egy mai átlag okostelót, vagy inkább akármilyet bárki meg tudna "tervezni", akinek van minimális kézügyessége. És itt most a külsőre gondolok csak. Ha meg valaki kiad egy tényleg extrém formát, külsőt, azt már "pfejj, meg undorító, meg hogy néz ki mááá??" Nem lehet az emberek kedvére tennni.

(#35) atis78


atis78
tag

Ki gonoszsaggal a Xiaomi designerei Cupertinoban ulnek, a Kinai hozzaadott ertek designban mar csak a CTL+C / CTL+V ;]

(#36) Icetee válasza ttt1 (#33) üzenetére


Icetee
aktív tag

Az érdekes lehet, mivel 2017 Áprilisban jelent meg a készülék. Ha jól számolom az még 2 éve sincs.
El árulod hol vetted? :D Xiaomi Mi 10-et nem tudsz szerezni?

[ Szerkesztve ]

(#37) ttt1 válasza Icetee (#36) üzenetére


ttt1
őstag

Sorry igazad van 2017 lesz az, csak úgy rohan az idő:) Idén lesz 2 éves. Nekem már öregebbnek tűnik, mivel annyi telefon megjelent azóta, hogy úgy gondoltam több idő eltelt :)

(#38) Icetee válasza ttt1 (#37) üzenetére


Icetee
aktív tag

Ha úgy számoljuk, hogy 2017-ben már megvolt, lenyomtad vele a 2018-as évet és most nekivágtál vele 2019-nek, akkor így nézve majdnem 3 év :)
Nekem is 2017-óta van meg és még most is imádom.

(#39) ttt1 válasza Icetee (#38) üzenetére


ttt1
őstag

Ilyesmi történt :) Abban biztos voltam, hogy nem tavalyi:) Igaz nekem még csak a miui9 van rajta a 10-es nem jött meg OTA-n, de hiba nincs vele így nem tudom érdemes-e a miui10-ért kapálóznom..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.