Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Akkor ennek ellenére nyit a Nintendo a mobil platformok felé? Mert mintha ilyen cikket láttam volna valahol. :F

(#2) TTomax


TTomax
nagyúr

Talán mert sok érte a 10dolcsi,majd adják 5ért is...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Továbbra sem értem miért nem lehet a régi klasszikus Mariokat kiadni mobilra rendesen (legális és emulátor mentes verzióban)?
Normális árral és játék közbeni menthetőség/resume-al elég kapós lenne..

De ez meg, főleg ennyiért.. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) ayo válasza Zirowe (#3) üzenetére


ayo
addikt

egy komolyabb Super Marióhoz sokszor kell több gombot is használni egyszerre, érintőn az nem lesz soha se jó.. gyárthatnának hozzá persze BT kiegészítőt, de gondolom a Switch-nek se akarnak rosszat :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5) szupermacs válasza Zirowe (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Emuval is rettentő rossz játszani érintőképernyőn. Még 5"-os telefonon is hihetetlen nehéz ilyen játékokat végigtolni. Senki nem fizetne egy ilyen élményért szerintem.

(#6) Silenzio


Silenzio
addikt

Tipikus 3 dolláros játék, azért nem fogy, mert 10-et kérnek érte. Nem tud ez semmit, amit a Rayman-széria ne tudna régesrég mobilon.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7) Scholes9 válasza TTomax (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ennyi :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) Zirowe válasza ayo (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha az eredeti gameboyból indulunk ki, akkor két gomb+az irány, az nem olyan sok.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) ayo válasza Zirowe (#8) üzenetére


ayo
addikt

Az is 3 gomb. Nagyon nehézkes pl. előre menni, futni és ugrani is egyszerre. én néha nyomogattam, de mariókat hamar hanyagoltam, egy régi zelda pl. már fokkal jobb volt, mert az nem annyira ügyességi.

http://jateknaplo.blog.hu

(#10) Xaels válasza szupermacs (#5) üzenetére


Xaels
félisten

+ (#9) ayo

Szerintem meg nem. Pár évvel ezelőtt amíg nem voltak az érintők ennyire fejlettek nehézkes volt, de manapság egy normálisabb megoldásnál nemigazán gond, pici szokást igényel de teljesen jól játszható sok platformer. Magam részéről nagyon jól szórakozom az Androidos portjával egy jópár régi klasszikusnak, mindenféle leírás nélkül: Another World, Duck Tales, Castle Of Illusion, Metal Slug, Superfrog HD és akkor ott vannak a mobilos IP-k mint a Dokuro, Star Knight vagy nem platformer de az Implosion ami szintén elég összetett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) ayo válasza Xaels (#10) üzenetére


ayo
addikt

szép meg jó ez azoknál a játékoknál, de szerintem fogj egy emut és sok sikert a super mario worldhöz ;]

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#12) twollah1976


twollah1976
őstag

Cseppet sem csodálkozok rajta, hogy nem veszik.

Nálam mobilos (android) játéknál kb. 5 euró a fájdalomküszöb.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) Zirowe válasza Xaels (#10) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A remastered kacsamesekrol nem is tudtam!
Na, itt az ido, hogy kiprobaljam, koszi. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) Darkrage válasza Zirowe (#13) üzenetére


Darkrage
csendes tag

Az is csoda, hogy ezért van aki fizet... (Nem épp egy innováció..)

[ Szerkesztve ]

Válassz a termékeim közül kedved szerint AKG, JBL , Sennheiser termékek akár harmad áron.

(#15) Xaels válasza ayo (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Senki sem azt várta, hogy a legnehezebb/legösszetettebb Mario játék jöjjön egy az egyben mobilokra. De például egy felújított alap Super Mario Bros. ahol a grafikát felcicomázzák, esetleg az irányítást kicsit igazítják az érintőhöz bőven megfelelt volna.

Arról inkább nem is mernék beszélni, hogy egy olyan cég mint a Nintendo megerőltethette volna magát kicsit és akár kitalálhatott volna egy olyan módot az irányításra amit az emu gyártók nem, akik az esetek nagy részében a klasszik kontrollerből indulnak ki D-paddal meg nyomógombokkal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) szupermacs válasza Xaels (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Esetleg egy izometrikus nézetű játékra tudnék gondolni, ahol az ugrálás és támadás gombokon kívül lenne egy "stick" bogyó a kijelzőn, amivel tökéletesen lehet irányítani, ahogy a legtöbb kicsit komolyabb telefonos játéknál is meg van oldva. Persze akkor már elvesztené Mario jellegét, de az N64-es verzió is ehhez hasonló volt, amit mégis sokan szerettek. Merni kellene újítani, ahogy azt sokszor tették.

Vagy kiadni egy Mario Puzzle Questet. ;]

(#17) Zirowe válasza Xaels (#15) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondjuk amúgy se lenne nehéz, giroszkóppal megy jobbra vagy balra folyamatos menetelés nélkül, balra érintve tud lőni, jobbra érintve ugrik.
Ennyi.
Gombok se kellenek ehhez.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) AxBattler


AxBattler
félisten

Simán jöhet bármilyen (retró) konzol játék iPhone-ra... csak adjanak ki official controller bay-t, mint a Logitech PowerShell. A végén már csak 5k HUF-ba került, szóval nem nagy durranás.

Egyébként meg a 250k HUF-ért, amibe az iPhone kerül, veszek egy 100k HUF-os droid telefont + egy New 3DS XL csomagot, és még egyéb kiegészítőkre, játékokra is marad pénzem.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#19) szupermacs válasza AxBattler (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Vedd meg pénzért a játékot és vedd meg hozzá a controllert, hogy teljes legyen a játékélmény? Halott ügy így kiadni egy játékot. Ha már azt tervezed, hogy majd a madarak vásárolják hozzá a Nintendo controllert, mert úgy jobb.

(#20) AxBattler válasza szupermacs (#19) üzenetére


AxBattler
félisten

Apple viszonylatban az 5-10k nem tétel egy kütyüért.
Nézd csak meg, mennyiért adják az iPhone/iPad kiegészítőket!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#21) Rage47


Rage47
veterán

Szerintem mobilra ilyen a tökéletes játék. Nem bonyolult az irányítás, van kihívás, hangulatos, gyorsan lepörgethető 1-2 pálya, az építkezéssel, versenyekkel, haverok behúzásával van egy kis mélysége is.

[ Szerkesztve ]

(#22) ldave


ldave
félisten

Szerintem elég egyértelmű, hogy nem egy klasszikus Mario játék kiadása volt a cél és ezt az első perctől nyílvánvalóvá is tette a Nintendo. Nem árul zsákbamacskát.

A Slime draws near! Command?

(#23) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Mert 10 dolcsiért még nagy játékot is meggondolok kétszer, nem hogy egy ilyen rettenetet :DDD

(#24) szupermacs válasza Bandi995 (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

+1!

(#25) Wesder válasza szupermacs (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Nem véletlen van nekem iPega-m :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) szupermacs válasza Wesder (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Jövök még neked 3 ronggyal. :D

(#27) Wesder válasza szupermacs (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Mostmàr úgy is X360 joystickkal nyomom :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) #20655360


#20655360
törölt tag

Jaj de sajnálom őket. Mennyi lehetett a fejlesztési költség?

(#29) szupermacs válasza #20655360 (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Kicsit több, mint a játék ára. De tényleg csak egy kicsit. ;]

(#30) Luck Dragon

Ha olcsóbban adják majd, jobban fogják majd letölteni.
Túl drága.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) csizo13


csizo13
tag

1-2 hónap alatt 14 millió dollár? Szerintem elégdettek. Mennyit fordíthattak rá? Mondjuk 100ezret reklámostul. Ez már nem kér enni, ott van a appsstoreban.
Már csak az árral kell játszani, meg köztudatban maradni pl. ehhez hasonló cikkekkel.

(#32) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Csak úgy jelzem, hogy Android-on előregisztrálható lett a játék. :) Google Play

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#34) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Első napos vétel volt.
Nincs IAP , verhetetlen Nintendo és Mario hangulat . Csodás aláfestő zenével.
Ilyen egy minőségi játék.

Jah , hogy wrz földön drága? Trollok jöhettek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Fuss Mario, fuss!!! Nyomodban az elégedetlen user-ek! :D :U

(#36) Wesder válasza WhiteWalker (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Olyan jó hogy àltalànosítasz...
Mobilos jàtéknak nem rossz, de azért nem egy GTA:SA kategória.
Ott szívesen kifizettem a 10$-t droidon, de ezért nem adnék max 5$-t. Maradok az NDS meg SNES emunàl, kicsit jobban visszaadja a Mario hangulatot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Rage47 válasza Wesder (#36) üzenetére


Rage47
veterán

Én nem tudtam ilyen játékokat, mint a GTA, mobilon játszani... Nem arra valók egyszerűen, max ha van kontrollered.

(#38) oriic válasza csizo13 (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

37 millió letöltéssel szemben mindössze 4%-os vásárlás igenis kevés. Nagyon kevés. Ez mindössze kb 1,4 millió vásárlás, amely egy Mario játékhoz képest szinte semmi.

A másik meg, hogy 10 dollárért jóval tartalmasabb játékokat lehet találni App Store-ban (meg Google Play-en is)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39) szupermacs válasza Wesder (#36) üzenetére


szupermacs
veterán

BG és IWD széria is megáll 3K alatt, amikben kicsit komolyabb tartalom van szerintem.

(#40) ldave válasza oriic (#38) üzenetére


ldave
félisten

Mennyi lehet azok aránya, akik mondjuk a Clash of Clansra pénzt költenek?

A Slime draws near! Command?

(#41) Wesder válasza Rage47 (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Màr hogy ne lenne? :DDD 20$-ért vettem, és teljes mértékben kiszolgàl + ha van otthon konzol, akkor OTG-vel az X360/PS3/4 kontrollerrel is mennek. (XO-t nem tudom, de az is megoldható szvsz)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) oriic válasza ldave (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet hogy nem is akarjuk tudni, állítólag az az egyik játék, amibe a legtöbb pénzt verik el az emberek világszerte. :D

Live-Die-Respawn

(#43) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Akkor majd én kimondom, és meglehet kövezni, nem érdekel, de a Nintendot és a kis dédelgetett játékait a nosztalgián kívül semmi nem tartja életben. Viszont az nagyon.
Kijönnek már az n+1-edik marióval vagy zeldával, ahol most vigyázz, nem jobbra, hanem balra futsz, kiadják, és az emberek konkrétan megvannak érte őrülve, mert mario, meg zelda, és milyen jó volt 8 évesen sunyiban nintendózni, és kvázi az egész üzletpolitikájukat erre építik.
Miközben más cégeket fikáznak, hogy nem innovatívak, és ugyan azokat a játékokat adják ki :F

Hát komolyan ugyan ilyen platformjátékok már az Appstore megnyitásakor voltak, ingyenesen.
Mario már egy kiherélt k***a, milyen istenverte játékukba nem passzírozták még bele, csak hogy eladhassák?
Én megértem ha ezzel most sok mindenkinek a szívébe tiportam, nem leszek megsértődve ha el is küldtök érte, de én ezt sosem értettem. Hogy náluk ez miért dicsőség, másoknál miért szégyen.

(#44) WhiteWalker válasza Wesder (#36) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az nem kimondottan mobil érintő kijelzőre van fejlesztve.
Az egy jól sikerült portolas , kontroller nélkül nehézkes irányítással.
Kb elmondhatjuk hogy " ezt is meg tudtuk csinálni és van GTA mobilra"

Míg a Mario ugyebár új köntösben van , érintő kijelzőre optimalizálva. Még ha elsőre egyszerűnek tűnik a játék a későbbi pályákon vért lehet vele izzadni , az ötletes pályákon , akár a régebbi kiadásában .

(#45) szupermacs válasza oriic (#42) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem a kendikrás?

(#46) oriic válasza szupermacs (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért írtam, hogy az egyik. Sok ilyen van, pár hete kiderült, hogy a Game of War-ba pl egymillió dolcsit ölt már bele valaki. o.O

Live-Die-Respawn

(#47) Wesder válasza WhiteWalker (#44) üzenetére


Wesder
félisten

"Érintőkijelzőre lehet optimalizàlni" rendes Mario jàtékot is. A Mario Maker àllat lenne :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) ViharVadász válasza Norb€€€ (#43) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szerintem épp az élteti a Nintendo-t máig, hogy játekaik már megjelenéskor teljes értéket képviselnek (sok más kiadó meg DLC-vel próbálja teljessé tenni), nincsenek több 10 GB-os one-day patch letöltések megjelenéskor(max 1 patch ami pár MB, de anélkül is teljesen vígan játszhatók a játékaik), és képesek a legfiatalabb korosztálytól kezdve a legidősebb korosztályig mindenkit szórakoztatni. Szerintem legalábbis. :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#49) ldave válasza oriic (#42) üzenetére


ldave
félisten

The general consensus across forums, independent research and brand-provided analysis is that most apps have a 1-2% average conversion, so hitting anything above 2% should be considered a strong conversion rate.

Ez alapján a 4% kiemelkedően jó érték a mobilvilágban. Játékok esetében írja, hogy 10% is persze meglehet, de az elég ritka.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.