Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Csak javítás nem akar érkezni hozzá... Pedig jó lenne ha megoldanák végre hogy ne fagyjon ki 10 perc után friss AMD driverrel rx480-nal. ( Tudom, hogy található a neten olyan régebbi amivel jó, de most komolyan tegyek vissza egy félévvel régebbit mert ők nem hajlandók kijavítani valamit?) Más játékok tökéletesen működnek a frissel is.

Nem azért fizet az ember hogy utána pofánxarja a játék és még bogarásznia kellejen a neten órákat hogy esteleg van e valami megoldás. Ráadásul egy laikus felhasználó nem tudja/fogja megcsinálni hanem bevágja a sarokba hogy szar. Esetleg az AMD vga-t vagy Windowst fogja hibáztatni.
Az lenne a minimum elvárás (egy nem béta játéknál) hogy az aktuális friss hardverekkel driverekkel jól mennyen szerintem...

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Nekem is listán van, de majd ha befejeztem a Gravity Rush 2-t ráérek gondolkozni rajta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Egész jó a PC-s eladások száma.
Steamspy szerint: 219,928 ± 13,589

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Még szerencse, nagy kár lett volna ezért a játékért. Szerintem ha nem ebben a kurvaerős márciusban mutatják be a játékot, még jobb eredmények is lennének...

PC-s eladások ennek szűk egynegyedét teszik ki (már ha hihetünk a steamspy-nak), az szerintem tisztességes, tekintve, hogy ott jelent meg utoljára és ez amúgy is egy tipikus "kötelezően kontrolleres" játék.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) #52588800 válasza SaGaIn (#1) üzenetére


#52588800
törölt tag

Pedig ezt az AMD -nek kell javitania.

(#6) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Fura. Azt állítom, hogy rossz játék, de a képek és videók alapján számomra semmi különöset, kihagyhatalant nem mutatott. De lehet már kinőttem ebből a műfajból, az utolsó ilyen játék amivel toltam a DMC-volt és kb. a felénél arra is ráuntam...

(#7) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Az a kár, hogy megjelenést teljesen elcseszték.

Betették a Ghost Recon Wildlands, Horizon, Mass Effect, Nioh meg Persona 5 közé. Ha a játék pár hónappal hamarabb vagy később, esetleg nyáron jött volna, akkor sokkal népszerűbb lenne, így viszont sokaknak ki fog maradni vagy épp nem is tudnak róla.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.