Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flexxx2


flexxx2
őstag

Kár, hogy csak a 4K-s modell kap DisplayHDR 1000-et.

(#2) #72042496


#72042496
törölt tag

"az egyik HDMI interfész már 2.1-es, amit az újgenerációs konzolok tulajdonosai biztosan örömmel fognak fogadni"

A hangot hogyan oldják meg? Monitorba vagy kontrollerbe dugott fejhallgatóval?

(#3) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy mit jelent itt az hogy „tuningolható”? Hogy driverből x Hz-et enged, a hardver meg mondjuk x+5–öt bír?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#4) Pug


Pug
veterán

Csak en nem tudom, hogy mi a rak az a "kulccsavak" :DDD

(#5) Exelsior


Exelsior
senior tag

Akkor marad a jó kis g7 úgy látom. 😅

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#6) csako válasza #72042496 (#2) üzenetére


csako
veterán

Úgy mintha tévébe dugnád, elsődlegesen a hangot átadja a monitornak hdmi-n keresztül és kijön a hang a hangszórón (itt említik, hogy van), de a jack csatlakozójába is lehet dugni "akármit", illetve gondolom a konzolon is lehet választani, hogy mégis inkább a kontroller hangkimenete legyen az aktív.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7) GreatL válasza CYBERIA (#3) üzenetére


GreatL
őstag

Nem feltétlenül driverből. Inkább a monitor jelenti le a képességét. Akár a monitor osdn lehet overclockolni.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) Synthwave válasza flexxx2 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A háromból kettő 4K-s.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) tntmax


tntmax
aktív tag

Én már most meg tudom jósolni az árakat: az egyik drágább mint a másik. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.