Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Ghoosty válasza Feketelaszlo (#18) üzenetére


Ghoosty
őstag

Azokban az autókban, amikben van tempomat, már most is van sebességhatároló. Az enyémben is, de kipróbálás után többet nem is használtam. Szóval ez kb semmire sem jó.

Ahhoz, hogy gyorsulási vágy keletkezzen valakiben szerintem tökmindegy a pályaszakasz. Van aki a szerpentint szereti, más driftel a körforgalomban a harmadik lakott területen versenyez. 1-2%-ot lehet hogy számítana, ha ráfeküdnének, de drasztikus javulásra nem várnék tőle.

A külön jogsi az talán valamennyire hatásos, de a később linket esetben olyan autóval történt a baj, ami nem is közlekedhetett volna, annyira fel volt tunningolva. Innentől már csak az a kérdés, hogy jellemzően milyen korú és milyen teljesítményű autókkal történik ilyesmi. Mert nekem egy alsó kategóriás családi autóm van és éppen, hogy a 100kW alatt vagyok. Nem szeretnék egy túltolt szabály miatt másik jogsit csináltatni. De hangsúlyozom, ezt tudnám támogatni. Mondjuk ez mellé azért az is kell, hogy ellenőrizzék a sofőröket. Engem a 15-20 év aktív vezetés alatt 2 alkalommal állítottak meg ellenőrzésre, ebből 1 csak szonda és viszlát, még papírok se kellettek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.