Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24889344


#24889344
törölt tag

Hanem ilyet!

Milyet???

Nekünk külön fogkrémünk van. Mindenki úgy nyomhatja ki ahogy csak kedve támad. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2) #24889344


#24889344
törölt tag

Már látom.

llyesmi az enyém, a fentifoma meg a páromé.

(#3) doc


doc
nagyúr

a fő gond szerintem nem is a csoffadt kinézet, hanem mikor már kevés benne a rém, alig lehet kinyomorgatni a tubusból
én is mindig veszekszem a párommal, mert képtelen felfogni hogy a tubust nem megmarkoljuk és nyomjuk mint a hülyegyerek, hanem a végétől kell előrefelé haladni
hogy miért olyan nehéz ez egy nőnek, nem értem :U

(#4) ksanyo


ksanyo
tag

Én meg azt nem értem mi olyan kva lényeges ezen... :DDD meg h a vöcöpapir melyik felén logjon a tekercsnek :W .

Akkor értitek meg a másikat, ha el tudjátok fogadni hogy nem lehet mindenki egyforma. El kell fogadni hogy neki máshogy jo. Nincs nagyobb problémátok mit ilyeneken vitatkozni?

Bocsi ha ugy tűnt leugatok valakit, nem annak szántam!!!

(#5) Jenő


Jenő
aktív tag

"szignifikánsan hozzátartozik"
"kifejteném világfájdalmam egyik gyöngyszemét"

Nem sértésnek számon, de ezek szerintem meglehetősen "megerőszakolt" kifejezések. Inkább próbálj egyszerűen fogalmazni.

Egyébként az írás alapötlete nem lenne rossz. :)

(#6) nemma


nemma
addikt

Először is köszönöm a hozzászólásokat!
Azt el kell, hogy mondjam, nagyon félreértitek az egész írás lényegét.
Pont azért jó, mert rossz.

Jenő: Szerinted egyáltalán van olyan ember, aki így fogalmaz az életben?
Humornak szántam, de úgy látom, eddig nem sikerült megtalálni a célközönséget.
Lázasan keresem tovább ;)

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

valamiért a Nők nem képesek rendesen használni a fogkrémestubust...
De eddigi tapasztalataim alapjáin az ÖSSZES Nő ilyen... :K

meg kell szokni és kész... :B (és magadban zsörtölődni... :DDD )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) nemma válasza bolondember (#7) üzenetére


nemma
addikt

Áhh, szerintem tanítható is a művelet, de amint mondottam, vásárolható fogkrém, másfajta tubusban is. És itt a megoldás...
Egyébként a cikknek ez a leglényegtelenebb része :)

(#9) bolondember válasza nemma (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudom.
tudom.

na de hol dühöngjem ki magam, ha nem ott, ahol megértő fülekre találok?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) kicsitomi88 válasza nemma (#8) üzenetére


kicsitomi88
őstag

kivanom h ne legy olyan helyzetbe h azt kivand barcsak ilyen problemaid lennenek :(

90 87.5 87.8 87.5

(#11) Jenő válasza nemma (#6) üzenetére


Jenő
aktív tag

Például amikor erdoke írta, hogy "Elrepült fölöttünk az idő vasfoga", azt kifejezetten humoros, egyértelműen szándékosan leírt képzavarnak tartottam, de a te nyelvi megoldásaidban sajnos nem találtam ilyet. (no offense, egyszerű vélemény)

[ Szerkesztve ]

(#12) nemma válasza Jenő (#11) üzenetére


nemma
addikt

Nem is veszem sértésnek, nekem ez a stílusom ilyen fajta írásokban.
Ezek szerint neked nem volt egyértelmű, hogy direkt erőltetett stílusban írnék? :)

(#13) 7


7
addikt

Én legalább tudom, hogy mikor használja valaki sutyiban a fogkrémemet a kóterban, nem úgy, mint egyesek... :P

[ Szerkesztve ]

(#14) Jenő válasza nemma (#12) üzenetére


Jenő
aktív tag

Nekem nem, de én már csak ilyen korlátolt vagyok.

(;])

(#15) tildy válasza bolondember (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Tényleg nem. Nekem pl nicns is, hiszen az összes fogkrémtől /fogmosástól vámpírrá változom. Próbáltam már többször is mindenfélével, direkt erre való fogkrémmel , de eredmény nulla. Szóval én ezt kihagyom, és természetes úton (alma, és egyebek) tisztítoma fogaim. Egy sem szuvas.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) nemma válasza Jenő (#14) üzenetére


nemma
addikt

Nem én mondtam :D ;]
Viszont szerintem ne olvasd el a többi cikkemet(ha lesz), mert nem érdemes, ha nem tetszik. Én élvezem, a nagyanyám is röhög rajta, szóval nekem ennyi elég.
Üdv

(#17) tkazmer


tkazmer
addikt

Nos ennél [link] a fogkrémnél nem létezik az említett problémák többsége:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) nemma válasza tkazmer (#17) üzenetére


nemma
addikt

Na ez miaszar? :)

(#19) koob válasza nemma (#18) üzenetére


koob
senior tag

vibrátor?

(#20) aXXon válasza tildy (#15) üzenetére


aXXon
senior tag

Egy orbitot? :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#21) nemma válasza tkazmer (#17) üzenetére


nemma
addikt

Az se jó :D
"The stand-up cylinder version is slightly problematic since the cover is difficult to pull off if your hands are wet or you're a weak woman"
Mégis csak az a legjobb megoldás, amit én javasoltam.

aXXon: :DDD (Bocs tildy :) )

(#22) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Corega tabs ? :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23) tkazmer válasza nemma (#18) üzenetére


tkazmer
addikt

fogkrém [link] így már egyértelműbb?:)

(#21) nemma
ugyan már, akkor a 6 éves húgom erős?:)

(#19) koob
jja

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#24) nemma válasza tkazmer (#23) üzenetére


nemma
addikt

Nem, csak száraz a keze :D

(#25) legiaap


legiaap
nagyúr

az én fogkrémem is így néz ki ha megnyomom,de én utána kiegyengetem és nem lesz ilyen
rendmániás vagyok kicsit
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26) Ariadne


Ariadne
őstag

Mi egyszerűen le szoktuk vágni a végét, és elhasználjuk az utolsó cseppig, akkor nem gond, ki honnan nyomta, amíg volt mit. :) Egyébként meg elmex rulez. :D

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#27) SLYM


SLYM
veterán

ez kb olyan mintha valaki a miért nem tesszük rá a tetejét(vagy mittomén minek nevezik) a wc-nek topicot nyitna. nem mindegy hol nyomod ki? úgyis az szopja meg, aki a közepét markolja, mert a cuccot sokkal nehezebb úgy kinyomni belőle ha ott kezded, mert elfogy az elejéből és így nem tudod egy idő után kinyomni, csak ha a hátuljából az elejébe tuszkolod a cuccot. ez olyan hogy valaki ráteszi a fogkrémre a kupakot valaki nem. jelszem fölösleges, mert nem lesz semmi baja ha nyitva van, nem kell szarakodni a tekeréssel. ugyanígy a tusfördőnek se ha nyitva marad a teteje, azzal csak szarakodni lehet ha valaki becsukja. de ezek hatalmas problémák ám. alkalmazkodni kell. valaki így szokta meg, valaki úgy

(#28) SLYM válasza nemma (#18) üzenetére


SLYM
veterán

ugyanezt akartam mondani. :D csak kár, hogy már láttam ilyet. és volt is itthon :Y

(#29) nemma válasza SLYM (#27) üzenetére


nemma
addikt

Köszi a hozzászólást!
Viszont jelezném ismét, az írásnak nem biztos, hogy ez a mondanivalója... ;)

(#30) Bengio válasza nemma (#29) üzenetére


Bengio
tag

hali!
nálunk anyám nyomja a közepénél a tubust, nem értem én sem, hogy a nőknél miért ez a logika. Én és apum is a végétől nyomjuk a fogkrémet, persze még mielőtt anyu el nem gányolta volna. Aztán miután már az elejébe, meg a végébe kerül a fogkrém a közepéről, nyomkodhatjuk ujra vissza az egészet. Én személy szerint már kezdek beletörődni, hogy ez így megy, és annyira már nem is foglalkozom vele. Nem érdemes szerintem szeretett nőinkkel ezen vitatkozni, ugysem fogják fel, a másik meg, hogy ugyis nekik lesz igazuk a végén, ha ezt nem hagyjuk, megsértődnek, bántásnak veszik. :K

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#31) finest


finest
őstag

Há', nooormális?!?! A megoldás egyszerű, el kell vágni a fogkrémes tubust, amikor már nem lehet rendesen kinyomni. Na! Igazam van? Nem? De!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#32) Bengio válasza finest (#31) üzenetére


Bengio
tag

KAJAK!
valahol ez is megoldás :C

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#33) nemma


nemma
addikt

Jézusom, valaki ír még ebbe a topikba? :D

(#34) eastsider válasza nemma (#33) üzenetére


eastsider
nagyúr

most ééén:

Barátnőm a végén nyomja
és engem is marhára idegesít, ha vki a közepén nyomja, ennek ellenére sosincs időm a végén nyomi :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.