Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fiery


Fiery
veterán

Mire is emlekeztet ez engem ... mire ... mire ... Pedig itt van a szamon ;]

---

A leadben egy apro hiba:

"A PowerVR GR6500 sajnos felé alig mutatkozik érdeklődés, pedig nem rossz kis fejlesztés ez."

[ Szerkesztve ]

(#2) Hiftu


Hiftu
senior tag

Ha a befektetők álla koppant volna a végeredmény láttán, akkor lenne rá kereslet.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#3) arn


arn
félisten

hude meglepodtem...

a usereket baromira nem erdekli, hogy milyen technologia rejlik mogotte, ha kozben kapnak egy reginek tuno es lassu grafikat. epp ott tartanak az egesz elterjedesevel, mint 20 eve.

az elso intro, amit elvezni is lehetett :)
[link]

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4) flashpointer


flashpointer
őstag

Lehet nem ezredfordulos grafikaval kene promozni

(#5) arn válasza flashpointer (#4) üzenetére


arn
félisten

ez is remlassu rajta, ami megutne a szintet menne vagy 2 fpsel.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#6) lenox válasza Fiery (#1) üzenetére


lenox
veterán

Gondolom valami olyasmire, hogy a nem letezo igenyt kielegito termekert nem kapkodnak? Annyi a kulonbseg, hogy mas esetben a vegfelhasznalok nem kapkodnak erte, itt meg a gyartok nem licenszelik.

(#7) AGE-T


AGE-T
senior tag

Egy városi környezetben, ahol rengeteg az üveg felület érdekes lehetne. Jelenleg csak fake effektekkel próbálják megoldani az ablakok tükröződését. Szerintem egy gta5 szerű játékban ezt nagyon látványosan lehetne demózni.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#8) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Ezzel az erővel már ők is fejleszthetnének játékot vele. És akkor már ott tarthatnának, mint a Crytek.

;]

[ Szerkesztve ]

(#9) #45185024 válasza lkksioskdl3 (#8) üzenetére


#45185024
törölt tag

Ha te tudnád mennyi pénz van eddig a CRYTEK motor fejelsztésébe nem ezt mondanád :D
Én még CES-ről emlékszem rájuk már ott is sajnáltam őket...

[ Szerkesztve ]

(#10) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Abszolút laikusiént kérdezem.. Eddig a többiek hogy oldották meg? A PC-s GPU-ban sincs erre hardveres cucc, csak szoftver? Miért kellett erre valamit külön fejleszteni? (Azzal azért tisztában vagyok, hogy mi a sugárkövetés, és hogy alapvetően a fotonok "végtelensége" és a nézőpontból fakadnak a nehézségek)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#11) #45185024 válasza Hobbbyt (#10) üzenetére


#45185024
törölt tag

Ha jól sejtem a választ akkor a mai játék kártyák kis háronszögekkel (triangle) dolgoznak és nem tudnak függvényesen görbületeket számolni, a lebegőpontosan is számító kártyák a profi render kártyák egy jóval magasabb ártartományban találhatóak..

[ Szerkesztve ]

(#12) mzso


mzso
veterán

Majd lesz GI, valamikor, az unokáink idejében.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.