Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Mit tud az Apple TV?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) mg1992mg válasza Wesder (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Szépet zuhant a HTC 10 ára.

(#3) TaS1kaaa válasza Wesder (#1) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

let me google it for you:

[link]

(#4) xEon1337


xEon1337
őstag

Végre feltűnt nekik is így pár hónap után, hogy létezik még 32GB-os kiszerelésben a 6s modell (pár napja még nem volt a kínálatukban).

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#5) Wesder válasza TaS1kaaa (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, tudom hogy a Google a baràtom, na de azért nem ennyire ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

almás kütyü

(#7) Crafter32


Crafter32
őstag

Arra én is kíváncsi lennék mit tud ez a TV? Vki aki használja leírhatná, szívesen venném. Nem egy nagyképű linkre lennék kíváncsi hanem pár mondatra. Köszönöm.

(#8) Tigerclaw válasza Wesder (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ez az egy kérdés jól jellemzi a story-t. Szinte semmi értelme se volt az Apple TV-t összecsomagolni egy telefonnal. Az átlag ember azt se tudja mi az, de még a jobban értesültek többsége sem tudja, hogy ténylegesen neki, itthon Magyarországon mire jó.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Balzak83 válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


Balzak83
senior tag

Volt már példa rá, hogy haszontalan hülyeségeket csomagoltak össze telefonnal. Sok embernél pihen G5 cammodul a fiókban, meg levelbox a polcon, mert azt se tudja, hogy párosítsa össze. A talkbandeket már nem is említem.

(#10) Wesder válasza Balzak83 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Levelbox-om nekem is van, nagyon hasznos :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.