Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Zack az a Jerry. Épp tegnap néztem, valamin csak kellett spórolni,na.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) -Ben-


-Ben-
veterán

Ez így elég gyenge... Miből van ez, papírból? :F

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez egy hulladék azoknak, akik nem hímestojásként szeretnék használni a mobiljukat! :DDD

(#4) #16820480


#16820480
törölt tag

És most hol az a döbbent felháborodás, ami a Nextbit telefonnál volt? :) Ilyet nagyságrendekkel többen vesznek, szóval sokkal több embert érint.

(#5) Dr. 444Hertz válasza #16820480 (#4) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Lehet, hogy annyi telefont tört ketté, hogy megedződtek az ujjai azóta... :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Gáz, meg minden, de azért a legtöbb user nem teszi ki ilyennek a teloját. Bár életszerűbb, mint a benchmark tesztek.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) pengwin válasza moleculez (#6) üzenetére


pengwin
addikt

Valóban sokkal életszerűbb, pl. ilyen vagy hasonló behatást lehet gyakorolni a telefonra, ha a a farzsebedben van mikor leülsz, de akár egy szűk nadrág első zsebében is történhet ilyesmi.
Vagy pl. női táskában, ha a második féltégla pont rosszul lesz rádobva... ;]

Üdv, pengwin

(#8) Wesder


Wesder
félisten

Tegnap làttam. Tipikus "gagyi kínai" minőség.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) #67656192


#67656192
törölt tag

Hát ez szétpergett. :D

(#10) dementor


dementor
senior tag

Van azért még kínai gagyi bőven, de azért ezt nagyon durva.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#11) Cifu válasza Wesder (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

Igazából a képernyő védelme, pontosabban annak relatív hiánya (gyári fólia van legalább) a probléma vele.
A többi ebben az árkategóriában semmi rendkívüli.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) Wesder válasza Cifu (#11) üzenetére


Wesder
félisten

igen, erre akartam utalni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Annyi előnye azért van, hogy szépen lehet jegyzetelni a hátlapjára. :)

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez a "minőség" azért elég gyalázatos.

(#15) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Tulajdonképpen Jerry, akit nem Jerrynek hívnak, hanem Zacknek (többször is elmondta már) -kéretik javítani a cikkben; videójában elmondottak lettek itt leírva. Ami nem baj, csak legyünk tárgyilagosak. Illetve, a nagyjából 25-30 készülékről, amit ezidáig tesztelt kb. 3 volt, ami szétroppant a tesztek alatt a hajlítás tesztnél.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16) Wesder válasza fornettisuti (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Jó az ötnek is, de ki szàmolja ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) fornettisuti válasza Wesder (#16) üzenetére


fornettisuti
veterán

He? :F

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#18) Luck Dragon

Pedíg szuper a 6X , de így egy kicsit csalódás.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) csongi


csongi
veterán

Ez szo szerint gyaszos. 80K eleg huzos erte innen nezve.
Nem ertem miert csinalnak ekkora bakit.
Elhajlott az alma es a csamcsung is anno.
Az is jo lenne a tesztelo ur, eletszeruben tesztelne az elhajlast. Ez igy eleg drasztikus.
Egy fiatal farzsebeben nem a fenekevel fog raulni, hanem a combjaval :D ;]

(#20) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Gagyifon 80 ezerért.....

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#21) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szuper, meghajlította....

Csak én nem így használom pl... A lehordott RN3-ast se, pedig nem kímélve , még mindig nem hajlott ketté..
Pedig elég szűk farmerzsebem van, de nem hajlott meg el egy telefonom se..

Ezek a tesztek csak Zack/Jerrynek jók... Pörög a youtube, jönnek a dollárok

Arra jó, hogy teleszaladjon okosokkal a fórum, hogy megmondtam szar a kínai.. Másra nem..

"A fénynel csak egy dolog terjed gyorsabban.. a f.szsag"

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Fippo


Fippo
csendes tag

:DD :DD Ez miből van

OK! De hol marad az FPS!?

(#23) Steelers válasza Graphics (#21) üzenetére


Steelers
senior tag

Köszönöm! :R
Ez a lényeg!

(#24) kontrobi válasza Graphics (#21) üzenetére


kontrobi
aktív tag

Ott a pötty! ;)

(#25) Wesder válasza fornettisuti (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Nexus 6P (2x), Nexbit Robin, Redmi Note 3 Pro, Honor 6X, Xiaomi Mi 5, Ezek törtek mint a ropi, de nem feltétlenül jelenti azt hogy rosszak lennének, csak spóroltak az anyaggal.

Duliee
Azért az a kijelző tényleg botrànyosan rossz, az àrhoz képest. A Mi5 is eltört mint a ropi, de nagyon gondolkozom a beszerzésén ettől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) #16820480 válasza Wesder (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

És valamelyik HTC is, talán az M8?

(#27) Wesder válasza #16820480 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Az M9 volt, most néztem utàna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) .Szaki.


.Szaki.
addikt

A kijelző tartósságával tényleg csinálhatna valamit a Honor, mert már a 4X-em is gyalázatosan karcolódott anno. Annak ellenére, hogy vigyázok a telefonjaimra. Ezen kívül remek telefon volt az is, az 5X is jóra sikeredett, és a 6X is egész jó ajánlat, de a váltáskor az volt az alapkritérium, hogy újra GG-s telefon legyen, mert ezek szerint tényleg sokat számít.

(#29) fornettisuti válasza Wesder (#25) üzenetére


fornettisuti
veterán

Aha, úgy 5. Azt írtam kb. 3 az erősen konvergál az 5-höz, win-win.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#30) Wesder válasza fornettisuti (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Gondoltam ismered ezt a poént, csak azért kötöttem bele. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) RaveForce válasza Graphics (#21) üzenetére


RaveForce
veterán

de szerencsére a kínaiak védőszentje gyorsan ide szalad és leszarozza Zack munkáját, ezzel visszaszerezve kína becsületét ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) ToniSoprano válasza Wesder (#25) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Rosszul tudod, az a sima Redmi Note 3 volt ami meghajlott: [link]
A redmi note 3 Pronál levált az üveg de nem hajlott durván: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.