Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

Nagyon szép, s elgondolkodtató írás

(#2) vottokar


vottokar
senior tag

Nagyon "jó" írás. Elgondolkodtatott így reggel. Szomorkássá, de egyben boldogabbá is tett. Köszönöm..

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#3) Bubu79


Bubu79
addikt

Fájdalmad mélyről fakad, gyökerei erősen kapaszkodnak - érthető hát, hogy akadnak pillanatok, amikor veszni látszik a csata, mit a fájdalommal vívsz.

Átérezhető, megindító írás, ami szívig hatol - ismerős a hiányérzet - ismerős a kín, amit átélsz.

Az űr amit hagyott Maga mögött nem telik meg soha - jelenlétét jelzi a hiányérzet, mely időnként szinte észveszejtően erősen jelentkezik és sokszor hívatlan vendégként nem restell sokáig maradni sem.

Mindig a jók mennek el... Sokszor úgy alkul, hogy az élet megfoszt attól, Akit talán a világon a legjobban szerettél - és nem látható a lecke tanulsága, amit az élet adott fel Neked. Nem látszik, mert ésszel felfoghatatlan, hogy miért így tanít - miért kell megfosztani szeretteinktől, miért kell halnia Annak, kiért az életét is feláldozná az ember...

Csodálatos Ember lehetett - megértem a fájdalmadat és teljesen érthető, hogy szeretnél még találkozni Vele - valahol, valamikor.

De ne siettesd a pillanatot. El fog jönni majd ha itt lesz az ideje.

Két gyermeketek számít Rád - hiányod fokozná veszteségüket - és bár tudom közel sem olyan súllyal esik latba, mint a szerető Család, ez a közösség is jóval szegényebb lenne Nélküled, gondolataid nélkül.

Sokat adsz Magadból, érzéseidből - mindabból, mely megfogan Benned. Sokat tanulhatunk Tőled. Mert érdemes.

Meg nem oszthatjuk fájdalmadat - de együttérezhetünk Veled.

Maradj még sokáig köztünk. ;)

Köszönöm az írást - csontig hatolt, oly mélyen érintett meg.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4) 7


7
addikt

Nemreg irtam valamit a halallal kapcsolatban, ami meg nincs kint, mert egy bizonyos datumon tervezem publikalni. De emiatt az iras miatt radobbentem, hogy nem egeszen fogja elerni a celjat. Na de majd meglatjuk :)

Egy szoval: Tetszik. :)

(#5) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ő már megbékélt, Te még nem. Gondolj arra, Ő mit mondana Neked.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6) yash válasza Bubu79 (#3) üzenetére


yash
senior tag

mintha csak nekem irtad volna valasznak. en is elevszitem mindig, akiket szeretek. mondjuk en mar idegileg roncs vagyok teljesen, ezert nem is TV-zek :(

(#7) Tim82


Tim82
nagyúr

Nem lesz ez így jó, Vakegérke. :U

Most már fényes nappal van, tessék kimenni sétálni, élvezni az őszi nap sugarait, a szelet, gyönyörködni a színekben.

Irgumbejnye és ejnyeburgum! :(((

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

:R

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) pentiumbt


pentiumbt
csendes tag

én is hasonlóan vagyok ezzel.elveszíttem az egyetlen,pótolhatatlan édesanyámat aki mindösszesen 37éves volt.de tudnám miért?senkinek sem ártott,egy nagyon kedves,szeretettre méltó nő volt.mindenki szerette,nem volt ellensége.
és mégis,megbetegedet és a betegség elvitte
számomra ez a mai napig feldolgozhatattlan :(

http://miniprofile.xfire.com/bg/bg/type/2/pentiumbt.png

(#11) WesTM


WesTM
senior tag

Gyönyörű írás, nehéz mit szólni hozzá, ebben benne van minden fájdalom. Ismerős az érzés, bár ilyen szinten nem.
Sok erőt kívánok neked, biztos vagyok benne sokan számítanak rád. :K ;)

(#12) Vamp


Vamp
senior tag

Mennyire át tudom érezni...

Hiába, egyre jobban úgy látom, bár még csak 22 vagyok, hogy a férfi életének célja igenis a NŐ, és semmi más. Annak hirtelen hiánya pedig, mintha kettétépnék a lelkedet, pláne hosszú idő után. Számomra a barátnőm "halt meg". "Megölte magát" a szememben.

(#13) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb hozzászólásokat.

Valaki még januárban azt mondta a munkahelyemen, hogy erős vagyok. Értette ezt arra, ahogyan viseltem a tragédiát. Talán tényleg úgy látszott, nem tudom.
Hogy mi dúlt a lelkemben, azt senki nem tudja, csak aki átélte már a halál győzelmét.

Egy hónap híján 35 évnyi közös múltam volt a feleségemmel, ebből 32.5 év házasságban. Ennyi idő alatt egymássá váltunk.

Erős lennék? Úgy tűnhet egy kívülállónak. Azonban ha egyedül vagyok, kushad bennem a nagylegény. Általában jól elvagyok, az idő múlásával ugyan lassan, de gyógyulnak a lelki sebek. Néha azonban elkap az a hangulat, amelyet érzékeltetni akartam. Kegyetlen érzés, de utána egy kicsit könnyebb. Kathartikus élményt ad.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) bolondember válasza Vakegérke (#13) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mindannyian maszkot viselünk kifelé, mindig másikat, de sokszor magunk se tudjuk ki vagyunk...

mert az egy dolog, h kifelé mit mutatunk, és az is más, h mit érzünk bent és hogyan.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) talmida


talmida
Közösségépítő

Remélem, ma jól tudsz aludni. Isten áldjon! Jó egészséget és hosszú boldog életet kívánok neked, hogy sokaknak áldás lehess még. Nézesd meg a vérnyomásodat is.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16) Vakegérke válasza talmida (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jókívánságaidat köszönöm. :)

Dokihoz nem járok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) zorka_


zorka_
újonc

Nagyon szomorú, amit írtál. Nehéz lehet neked, sajnálom.

(#18) Vakegérke válasza zorka_ (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm az együttérzést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) rep3at válasza Vakegérke (#18) üzenetére


rep3at
őstag

Ismét kifejezném részvétemet, nem lehet könnyű. Ismét elgondolkodtattál.

Forward thinking. كرر

(#20) Vakegérke válasza rep3at (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.