Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Visszafogott hivalkodás... :) Az érdekes... :D

Jobban bírom a gyártó letisztult és nem hivalkodó vagy visszafogottan hivalkodó :DDD házait... :)

(#2) Synthwave válasza atike (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy kis ambivalencia sosem árt. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Miert divat manapsag hogy falat raknak az elso venti ele?? :O
Itt legalabb oldalrol sregen tud valamennyit beszivni, de akkor is! :(((

OK

(#4) Create.


Create.
addikt

A fehér festék drágább? Vagy mi indokolja a töblet árat?

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Szerintem jól néz ki, pedig nem csípem az RGB-s világítást. Úgy tűnik elől van elég szellőzőnyílás hogy legyen honnan beszívnia, persze lehet csak optikai csalódás.

Ha lenne csak mATX vagy kisebb verziója, én simán venném. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) Feketelaszlo válasza Create. (#4) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Nem drágább a festék, de könnyebben észreveszed, ha a kínai fényezőmunkás beletüsszentett munka közben illetve - főleg por - és más egyéb szennyező részecskék csak úgy világítanak a fehér festékben. Fekete felületeken az ilyen minőségi hibák nehezebben észrevehetőek, gondolom ezzel az árkülönbséggel akarja a gyártó a fehér szín esetén felmerülő többlet garanciaigényeket fedezni.

(#7) Akula


Akula
őstag

ez minden, csak nem visszafogott

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#8) adam320 válasza Z_A_P (#3) üzenetére


adam320
senior tag

"letisztultság" :D

(#9) Synthwave válasza Akula (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért hivalkodó.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) valakky


valakky
aktív tag

hát, nem is óccsó. mondjuk náluk ez óccsó. de azért továbbra is kösz, de kösz nem kategória a cég.

[ Szerkesztve ]

(#11) thomeef válasza valakky (#10) üzenetére


thomeef
őstag

Ahhoz képest, akik eddig tesztelték, minden idők legjobb atx házaként említik az árkategóriában :)
[link] [link]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#12) valakky válasza thomeef (#11) üzenetére


valakky
aktív tag

Rühellem az rgb-t, és azt, hogy egy címkéért fizessek kapásból 25% felárat. Van egy kb. 10 éves Cooler Master RC-370-KKN1-GP Elite 370 házam, olyan 10e ft körül is vettem. Ha rajtam múlik, még 10 év múlva is meglesz. A tetejét szoktam látni, ha leülök, meg használom rajta a bekapcsológombot.
Elöl egy venti, hátul egy. Azt, hogy tönkrement a proci ventije anno, arról vettem észre, hogy a filmkódoláskor ránéztem a szálak használatára, és láttam, hogy stabilan 80 fok, a 60 helyett.

(#13) icp1970


icp1970
senior tag

tetszik

(#14) Synthwave válasza valakky (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ennyiért ezek a szolgáltatások (és az általános minőség) igencsak jó árban vannak. Meg is lepődtem, hogy 100 dodó betakarja. Szerintem kicsivel a kategóriája fölé üt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) Kbhont


Kbhont
senior tag

Sziasztok! Látta már valaki valamelyik üzletben ezt a házikót?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.