Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nem_tom


nem_tom
őstag

UP! :)

(#2) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Ez gyönyörű... :) A maga nemében persze... nem cserélnék a szerzővel, de szívesen hallgatnám! Zenésítést! :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#3) szablya


szablya
tag

Jó, egész jó :K persze vannak benne hibák, a szótagszámokra légyszíves ügyelj, talán ez a legfeltűnőbb hibalehetőség, én is sokszor az ujjaimon számolom, hogy kijöjjön a sor :DDD

Kitartás, bratyó!

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Szép volt, jó volt, köszönöm ennyi! :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5) nem_tom válasza szablya (#3) üzenetére


nem_tom
őstag

Bratyó? Elfelejtettem odaírni (ki is egészítettem), de ezt egy lány írta. :D A szótagszámokról csak annyit, hogy én ezt úgy másoltam be, ahogy kaptam. Mivel versszerűen mutattam be nektek, ezért a refrént csak egyszer írtam be, ennél többet nem variáltam rajta.

Köszönöm a szerző nevében, a kommenteket! :R

[ Szerkesztve ]

(#6) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez nagyon jó lett! Köszönöm! :R

(#7) szablya válasza nem_tom (#5) üzenetére


szablya
tag

Ja, valamiért az első bekezdést átugrottam, számomra egyértelműnek tűnt, hogy te vagy a szerző :o :P :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) picur220


picur220
veterán

Hát... nem_tom...:DDD
Szép lett, de messze nem irodalmi, nagyon köznyelvi, és néhol magyartalan. De a tartalma, és maga az ötlet szép. Irodalmi szempontból nem vizsgáltam meg, mert nem értek hozzá, de ez szerintem sokkal kevésbé fontos, mint a stilisztikai és nyelvtani dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#9) geprombolo


geprombolo
senior tag

Nekem tetszik.
Közben az jutott eszembe, hogy ne szaladj olyan szekér után, ami nem vesz fel. Meg az, hogy az a kéz, ami egyszer megüt, az megüt újra.......

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10) nem_tom válasza picur220 (#8) üzenetére


nem_tom
őstag

Mert ez nem is egy irodalmi mű, hanem mint írtam dalszövegnek készült, csak mivel nem lett és nem is lesz megzenésítve, ezért versszerűen mutattam be.

(#11) picur220


picur220
veterán

Nem voltam angyal mégsem nemérdemlek ilyen sorsot
Ez a mégsem nemérdemlek egy kicsit sok még egy dalszövegnél is. Nem azért, mert egybe van írva a nemérdemlek, külön írva sincs semmi értelme annak, hogy mégsem nem érdemlek.

(#12) nem_tom válasza picur220 (#11) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez nekem is szemet szúrt, de annyira tetszett és magával ragadt a szöveg, hogy rohadtul nem érdekeltek a nyelvtani hibák.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.