Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 7Heads Drago válasza ollie (#50) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:K

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#52) judas13 válasza ollie (#50) üzenetére


judas13
addikt

Az EUV technológia miatt pedig van. Majd kétszeresére növekedett itt az 5 nm-es szinten a tranzisztorok sűrűsége ezáltal nőtt a chipek teljesítménye, vagy/és optimalizálódot a fogyasztása - ultra-low power benefits.
Magának a chippek legyártásánál kétségtelen, hogy jelentős többlet energiával dolgoznak a gépek, hőtermelésük magas, îgy az üzemeknek speciális hűtésre is szükségük van. Tehát az előállítás finoman fogalmazva sem olcsó, de a fejlesztés folyamatos itt is...

7Heads Drago

ilyet én is tudok :K
;)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#53) judas13 válasza ollie (#50) üzenetére


judas13
addikt

szerk: különben is az egész a kollega feltételezhetően hiányos, felületes informálódása után beírt talán elhamarkodott, számomra kissé kioktató, vagy valamilyen formában lesajnáló hozzászólására, mármint a: "Honnan veszik hogy takarékos? Szeretem ezeket a találgatásokat....", jött a válasz.

Mindenkinek természetesen joga hinni a vélt vagy valós igazában. Senkit nem fogok, és nem is akarok megyőzni különböző technológiai megoldások előnyéről, esetleg hátrányáról.
Magam részéről visszakanyarodok a topic eredeti témàjàhoz, így ezt az úgymond nanométeres kérdést no offense lezártam!:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#54) 7Heads Drago válasza judas13 (#52) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt nem is vitatom. Ellenben a 37 hsz-ben ködösen fogalmaztál. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#55) _flamer válasza natë (#1) üzenetére


_flamer
aktív tag

+1

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.