Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Véroxigént már nem csak a Band 3 Pro, hanem a 2-es is mért. Ennyire újdonság. Ami inkább érdekes, hogy belerakják-e a BT 5-öt. Esetleg új procit. Esetleg eszükbe is juthatna valami tényleg újdonság. mert a cikk alapján ha ugyanúgy is néz ki, mint a 3, akkor ezek nélkül ez a 3 más színben, nem 4. :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Remélhetőleg ez nem lesz akkora ipari hulladék mint a 3 pro volt. Renkívül szegényes volt annak is a felhozatala.. kezdve attól, hogy ha 1-1.5 naponta nem szinkronizálód az órát sportolás után, akkor fogja magát és kikapcsol. A hivatalos márkaszervizben azt mondták azért mert "megtelik a háttértár" ami nekem BS-nek tűnik, de ha tényleg ez a helyzet akkor ássák el maguk. Ez konkrétan annyit takar, hogy 2-3 óra sportolás GPS-szel és bedobja a törölközőt. És ugye még csak esélyed sincs arra, hogy valahogy "újraindítsd", mert gombot tenni okoseszközre már nem trendi. Szóval vagy viselsz egy eszközt ami egyszercsak kikapcsol vagy hurcolászod magaddal a töltőállomást és akkor (amint elkezded tölteni) életet tudsz bele lehelni. A szoftver is akadozik rendesen, sokszor be-beakad fél percekre, de van, hogy az edzést nem lehet leállítani, ami roppant jó, mert van, hogy az erőlködés végére kikapcsol és ráadásul az egész edzésed statisztikája a levesbe megy. Mérni is eléggé rosszul mér, egyáltalán nem pontos (még GPS-szel sem) 4.5 km-nyi futást többször is 4 körülinek mért, így nem ad vissza reális képet.

Kíváncsi leszek, hogy ezeket javítják-e majd, bár elnézve a cikkben leírtakat nem fűznék hozzá sok reményt.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#3) hangyász2 válasza Hadeska22 (#2) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nekem se a 2, se 3 sosem csinált ilyeneket. A 2 EU-s UK verzió volt, a 3 kínai. Hibátlanul tette a dolgát mindkettő. A GPS pontosságát meg leginkább a műholdak és technológia befolyásolja. Garmin 6-tal is lehet a Balatonban futni trackek szerint. Egyébként van egy oldal, ami teszteli a futóórákat, és valódi pontos mérésre egyik sem alkalmas. a galileósok sem még. Akinek ennyire számít, az foot pod-dal eddzen. 2 óra futás meg több mint egy félmaraton. De nekem tovább bírja. Egy ilyen perectől ez bőven elég. Főleg 11000-ért. 30-ért húznám a fogamat én is.

[ Szerkesztve ]

(#4) Juliuska


Juliuska
senior tag

Akár így, akár úgy, ahol tényleg érdemes volna egy kis újítás, az az üzenetek kezelése (Huawei telefonnal használt Band 3 Pro sajnos, nem tudja kezelni - kb. 10 üzenet és máris lefagy).

Ha a 4-esnél nem kell töltőbölcsőt hurcibálni, az remek ötlet, ellenben, ha emiatt fog szétcsúszni egy idő után a perec pántja, akkor ismét lesz egy komoly probléma ennél a szériánál is... 🙈

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#5) Schuler888


Schuler888
senior tag

Hulladek. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6) beni121


beni121
aktív tag

Sziasztok!
Az ékezetes betűkkel az értesítéseknél hogyan bánik? Megjeleníti normálisan, vagy kérdőjeleket rak?
Megéri megvenni? Egy gyors értékelést szívesen vennék! Vagy esetleg ebben a kategóriában (max 20) valami mást? Forma mind1, alapfunkciók a lényegek csak. Első ilyen eszközöm lenne.
Segítségeket és a válaszokat előre is köszönöm

:R :R :R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#7) Diamond500 válasza beni121 (#6) üzenetére


Diamond500
senior tag

Honor band 5

(#8) beni121 válasza Diamond500 (#7) üzenetére


beni121
aktív tag

Jobb?

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#9) hangyász2 válasza beni121 (#8) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ez még meg sem jelent, meg kellene várni, mi lesz benne. Mondjuk csak akkor éri meg a Band Pro, ha használod a GPS-t. Különben nem éri meg kifizetni. Itthon ez nem lesz olcsó mulatság, a 3-as is 30-on nyitott. Kínából meg lehetett venni pár hónap múlva 11-ért, sokkal később Amazonon 15-ért. Szóval nem mindegy, mennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#10) beni121 válasza hangyász2 (#9) üzenetére


beni121
aktív tag

És a sima 4?

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#11) hangyász2 válasza beni121 (#10) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Azt semmilyen körülmények között sem. Az érthetetlen módon visszalépés a 3-ashoz és minden emberi ésszel felfogható termékhez képest is. Rossz kijelző, kisebb akksi, gyengébb szenzor. Előrelépés meg semmiben a töltésen kívül.

(#12) beni121 válasza hangyász2 (#11) üzenetére


beni121
aktív tag

Köszönöm, akkor eddig a Honor 5 "vezet"

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#13) Dare2Live válasza beni121 (#12) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nézd még meg a xioami mi band 4et.
Olcsobb és sztem jobb.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14) NPeete


NPeete
tag

A 3 pro meg ez a 4 pro is olyan, mint a 2 pro (nekem olyan van) hogy a gps infokkal csak a Health app tud kezdeni valamit, sehova máshova nem lehet kiexportálni a felvételt? Mert akkor az se a leghasznosabb funkció...

(#15) beni121


beni121
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! Honor 5 lett egyenlőre. Ha mégsem jó visszaküldöm, de egyenlőre meg vagyok elégedve vele! App jó, magyar nyelv jó, értesítéseket tárolja is! :R

Még amit néztem az overmax touch 5.0.

Az kerek, óra formájú, ( alapból jobban szeretem az órákat) de sehol nem találtam rá normális tesztet. Lehet h berendelek egy olyat is, és tesztelem, max 14 napon belül visszaküldöm ha mégsem jó!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.