Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Most már csak az a kérdés, hogy kivel jártunk volna jobban: Big Boss egykori segédjével, Gray Fox-szal, vagy Solidus Snake által "kiképzett" Raidennel - szerintem utóbbival, mert ugye vele már találkozhattunk, ismerjük a történetét. Érdekes lesz majd a Sons of Liberty és Guns of Patriots beli történéseket összekötni a MGR: Revengeance-szel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez az. Én ezért is örülök ennek mert folytatás lesz történetileg, mert ha tényleg Fox lett volna a főszereplő akkor a MGS 1 előtt kellett volna játszódnia. Abban az érában meg van már pár játékunk. Meg lesz is.

Live-Die-Respawn

(#3) Mister_X válasza oriic (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ki tudja, talán a Ground Zeroes pont neki lesz szentelve - azaz nagyon nagy hangsúlyt kap Big Boss mellett.

Bázz, kell egy MGR Collection... De legalább a Rising már biztosítva van :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) oriic válasza Mister_X (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem sajnos nem. :(

Live-Die-Respawn

(#5) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Én most próbáltam ki az MGS2 és MGS Snake eater HD változatát Xbox, hát mai szemmel szerintem extrémen játszhatatlan! Nagyon megszépíti az emlékeket az idő (az 1est végig vittem PCn a 2es PC verziójával szintén játszottam egy darabig).

Ezért örülök, hogy a Revengeance már nem lopakodós, remélem modern, igényes megvalósítása lesz ennek a hack&slashnek.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#6) oriic válasza sad_Vamp (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Múlt héten fejeztem be őket, hát nem egyszerű játékok.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.