Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Coyot válasza Graphics (#10) üzenetére


Coyot
őstag

Namármost mivel ott nem csupán két elütés volt, hanem eleve egy olyan mondat amiért általánosban fekete pont vagy kiskettes vagy mittoménmi járt, amit te nagyvonalúan figyelmen kívül hagytál. Ahelyett hogy csak a jótanácsod maradt volna bizony még kötekedtél. Ezért ezt hadd említsem már meg.

Mindamellett jeleztem is a cikk írójának is, ahogy javasoltad. És már javította is.

Nem véletlen írtam ide is be, mert ez tényleg ront a színvonalon és nem typo, hanem az értelmetlen mondat, amiről azonnal a google translate jutott eszembe.

AliceWake
Még a kiherélt firefoxomban is működik a helyesírásellenőrző ami jelzi a typokat. A logoutos cikkeket korrektorok ellenőrzik megjelenés előtt. Ezek fényében ez így gáz.

Ismétlem azért merészeltem beírni mert ez így kritkán aluli szerintem, és gondoltam építő lehet adott esetben ha valaki meg meri említeni, hogy legalább egy typo ellenőrzés lehetne. Vagy bármi.

De aztán off vége.

atike
Egyáltalán nem úgy olvasom, de ez annyira b*ssza a szememet, hogy sajnos nem bírtam nem beírni ide. De az biztos hogy inkább röhögök rajta egyet pazarolja erre a billentyűzetet meg az ebédidőt akinek hat anyja van :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.