Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

A MÁV és a nem működik egy mondatban? Milyen ritkaság ;]
Az elvira-mav.start.hu meg a love.hu-ra visz.

(#2) Syl


Syl
nagyúr

A héten minden ledöglik? Skype, facebook, máv stb. Itt a vég? :DDD

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Legalább már tudják, hogy nem működik.. :DDD Ha nem hívja fel valaki a figyelmüket, szerintem hónapokig állna a rendszer.

(#4) #57638400


#57638400
törölt tag

Nekem nem "connection timed out" volt, hanem 503. Mostmár magyarul tájékoztat, hogy nem megy. Szerintem csak azért, mert szóltatok nekik. :C

(#5) asdf_ válasza Feketelaszlo (#1) üzenetére


asdf_
veterán

Az elvira-mav.start.hu meg a love.hu-ra visz.

Talan mert az elvira.mav-start.hu-val kene probalkozni? :U

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Már meghegesztették a srácok, mert nálam működik.

(#7) kymera


kymera
senior tag

Skynet .... ? :DDD

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#8) kali válasza Syl (#2) üzenetére


kali
legenda

mindent tudni akarnak mindenkiről, még azt is, hogy ki hová utazik vonattal... :DD

(#9) zolee5016 válasza Feketelaszlo (#1) üzenetére


zolee5016
őstag

Az elvira-mav.start.hu meg a love.hu-ra visz.
Ha már utazni nem tudsz......legyen kivel eb.....ni az időd..........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Szóljatok már a "Fontos információ nem magyar anyanyelvű felhasználók részére" szöveg miatt is, hogy ebből fontos információkat a migránsok nem fognak megtudni így...

És linkeljék be a "Vonat nem vár" című dalt, hogy lehessen hallgatni valamit az oldalukon...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) Kékes525 válasza Feketelaszlo (#1) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezt kell használni, ez működik

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12) anulu


anulu
félisten

már megy.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) Jeanne d'Arc

Meg jó hogy nem utazom vele. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) Kékes525 válasza Jeanne d'Arc (#13) üzenetére


Kékes525
félisten

Sokat veszítettél. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#15) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van ami mukodik azoknal egyáltalán? Mert tobb mint két éve utazok veluk nap mint nap de fel tudnám robbantani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) Feketelaszlo válasza asdf_ (#5) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Tisztában vagyok a helyes címmel, de ilyen oldalalknál illik lefoglalni a hasonló domaineket is, mert ha egy fáradtabb délután harmadjára is helytelenül pontozol/kötőjelezel, csak nézel hogy mi van, menetrendet meg nem kapsz. Nem hiszem, hogy egy vagyon lett volna.

(#17) this is life válasza Feketelaszlo (#16) üzenetére


this is life
Ármester

Azert csodat ne varj a mavnal , nem veletlen a mondas , hogy a vasutasnak meg a hetedik szomszedja is hulye, illetve ami kocka azt guritjak, a gombolyut meg cipelik :D . Allami ceg nem kicsit csaladi vallalkozas :D . Amugy az a csoda hogy mukodik, lassan azert kell elnezest kerniuk ha pontosan jon egy vonat. Egyszer probald ki a Nyirbator-Nyiregyhaza vonalat, 3x km s boven tobb mint 1 ora ut, nyaron szuk 2 ora ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18) asdf_ válasza Feketelaszlo (#16) üzenetére


asdf_
veterán

Ez otletnek jo, de szerinted a start.hu az hany eve lehet bejegyzett domain? Mert en latatlanban nyomnek ra legalabb 15 evet.

Szerk:
egesz jol tippeltem: regisztrálva: 1998-03-12 12:21:51

[ Szerkesztve ]

(#19) v!ct0y válasza Feketelaszlo (#1) üzenetére


v!ct0y
veterán

A máv meg a menetrend egy mondatban. Az se mindennapos.

(#20) LordX válasza Feketelaszlo (#16) üzenetére


LordX
veterán

Az elvira.hu oda forwardol, és még szopni se kell a mav start beírásával se, nem hogy központozásával :)

(#21) hemaka válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azon jót röhögtem én is. :D

(#22) nzozz


nzozz
aktív tag

Humán oldalról is nagy királyok. Pénteken megyek be az állomásra mondom: "Jó napot! Egy 50% -ost kérnék Salgótarjánba, gyorsvonati pótjeggyel". Kapok 1db jegyet, pótjegy nélkül. Aztán csak sikerült azt is megszerezni hozzá. Amikor bementem a pénztárhoz, láttam hogy áll az állomáson egy vonat, megkérdeztem, hogy az megy Hatvan felé? Jön a válasz a pénztárostól, hogy igen. Szaladok ki, mert már idő volt, felszállok, megkérdezem az egyik utast, hogy ugye ez megy Hatvan felé? Nem, ez Budapest felé megy... f@sza. Leszállok, megnézem a jegyemet a biztonság kedvéért: egyik Gödöllő-(Hatvan)-Salgótarján menetjegy, a másik Gödöllő-Budapest keleti pótjegy. Mehettem vissza harmadjára, hogy már megint nem stimmel valami. Még jó, hogy késett a vonat, mert különben lemaradok róla és várhatok kb. 1 órát...

(#23) asdf_ válasza nzozz (#22) üzenetére


asdf_
veterán

For future reference: egy vonat 99%-os biztonsaggal a hatso (hasznalatban levo) aramszedo iranyabol az elso (levont) araszedo iranyaba kozlekedik, tehat ha elotted a mozdony, a bal oldali aramszedo fent, a jobb oldali lent, akkor az a vonat balrol jobbra kozlekedik.

(#24) macman507 válasza Feketelaszlo (#1) üzenetére


macman507
aktív tag

Tényleg :D

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#25) villamos válasza nzozz (#22) üzenetére


villamos
őstag

Vagy a másik verzió: fel szoktak rakni a vonatra egy piros tárcsát. Ez a tárcsa jelöli a vonat végét. Értelem szerűen a másik fele lesz az eleje, arra fog majd menni a vonat.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#26) tailor74


tailor74
őstag

Elég is, ha a megfelelő állomást megmutatja, a menetrend úgysem jelent semmit a vasútnak, rugalmasan eltérnek tőle szinte mindig. :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#28) lysgb


lysgb
tag

Nem mindegy? Úgyis késik minden...

(#29) 04ahgy válasza nzozz (#22) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Tudod, a pénztárnál kell ellenőrizni, hogy a jó jegyet kaptad-e... Ha a boltban kiflit kérsz, zsömlét kapsz, kifizeted, és 10 perc múlva mész, hogy te kiflit kértél, az a kutyát nem fogja érdekelni.

Megveheted a jegyed a neten, elővételben, és akkor biztosan jó lesz, meg még olcsóbb is otthoni jegynyomtatással, sőt, rohannod sem kell.

Tény, hogy sok hibája, hiányossága van a magyar vasútnak, de a saját hülyeségem miatt nem a vasutat szidom.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#30) Jester01 válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


Jester01
veterán

Elsőre azt én sem értettem, de ha rákattintasz és elolvasod akkor rá fogsz jönni, hogy az a fordítóprogramot használó embereknek van, akiknek éppen az a program fogja ezt is lefordítani.

Mondjuk a német verzióban is angolul van, abban valóban nem látom a logikát.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#31) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Na ki csodálkozik? Magyar Átverős Vasutak..... Büdös, késik, lassú, zajos.... Haha, Európa szégyene. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#32) Kékes525 válasza Fryskitt (#31) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha csak a vasúttal lenének gondok...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33) Syl válasza Kékes525 (#32) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha a nagy képet nézzük, hogy hogy működik ez az ország, szerintem teljesen rendben van a vasút :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34) pomorski válasza Syl (#33) üzenetére


pomorski
őstag

Hogy mennyire igazad van...!

(#35) Fryskitt válasza Kékes525 (#32) üzenetére


Fryskitt
addikt

Úgy ahogy mondod... :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.