Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BotaN


BotaN
senior tag

Azt hogy egy SSD szinkron vagy aszinkron módon megy azt fel szokták tüntetni a specifikációk között? Nem vagyok egy SSD guru, de ahogy olvastam ez azért sokat számít.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#2) Daywalker válasza BotaN (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Változó, de inkább az a jellemző, hogy nem írják rá. Általában a drágábbaknál írják, hogy szinkron, mert az jó, de kb. ennyi.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) Entryy


Entryy
aktív tag

Mondjuk ha csak rendszernek használod akkor úgyis csak az olvasás a releváns, vagyis legtöbb esetben mindegy.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#4) Zoz


Zoz
őstag

Corsair Nova 2 60GB-ban milyen vezérlő van?
Egy ismerősömnek sikerült egy ilyen sz...t vennie, förtelmesen lassú, apró fájlok írásánál, pl egy átlag windows install, 4x lassabb mint egy vinyó. Nagy fájlokkal még csak-csak elvan, de operációs rendszernek számára használhatatlan. De mi másért venne az ember SSD-t?

(#5) Dragon27 válasza Zoz (#4) üzenetére


Dragon27
senior tag

Én is tervezem az SSD vásárlást 60GB körülit ... pedig Corsair Nova 2 Olvasási sebesség: 270 MB/s - Írási sebesség: 240 MB/s (lehet hogy nem pont ez az)
ez azért gyorsnak számít ....

Én amin gondolkozok az OCZ Vertex 3 60GB és mindenképpen SATA III .....

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az ilyen cikkeket szeretem, aminek van információtartalma - pl. figyelemfelhívás az átbaszásra. Mégtöbb ilyet!

(#7) echterion


echterion
nagyúr

Az ilyen dolgok miatt nem veszek egyenlőre ssd-t. Félek, hogy nem azt kapom a pénzemért, amire számítok. Inkább maradok a raid0-nál. Majd ha lesz fölös 20-25ezer forintom kipróbálni és esetleg csalódni, akkor veszek.

**********

(#8) Dr. Akula válasza echterion (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Pedig megéri, csak nem a szart kell megvenni. Intel X-25M még mindig bestof, az 510-ről se halottam még rosszat, és az már 6 gigás.

(#9) mnbvcxyí


mnbvcxyí
csendes tag

Én raktam a vasamba egy ADATA S511 60 GB SATA III, az olvasó sebessége 270 MB/s, az írási sebessége pedig elenyésző 78 MB/s, erre tudna valaki valami tippet, hogy miért ilyen kicsi?
Ami benne van HDD, Western Digital, annak az írási sebessége 145 MB/s :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.