Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Mint a kapacitívek általában :C Legalábbis amit eddgi fogtam az cak kézben votl használható..

(#2) Karma


Karma
félisten

Nálam se az iKütyükkel, se a Wave-vel nem volt baj. Annyit persze hozzá kell tennem, hogy a Wave hátlapját levéve elborult rendesen az érzékelő, addig viszont mindegy, hogy kéz vagy asztal vagy sár.

“All nothings are not equal.”

(#3) plus44


plus44
veterán

Gyűlik itt a baj.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) .bableWes


.bableWes
őstag

hajjaj, a HTC is tud hibázni?!

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) plus44 válasza .bableWes (#4) üzenetére


plus44
veterán

Mint mindenki más. ;]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) ezek


ezek
tag

Hát nem is tudom, nekem ez nem földelési hibának tűnik:

[link]

(#7) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Motorola Milestone-nal is tapasztaltam hasonlokat. Ha kezben fogtam, gyonyoruen reagalt, ha le volt teve az asztalra, es egy ujjal nyomkodtam, nagyon rossz volt az erzekenyseg.

(#8) HardRic


HardRic
addikt

A legenden is jelentosen fennall ez a hiba. Mind1, mar hozzaszoktam.

(#9) sagesz93


sagesz93
addikt

Pulse-on is ilyen....
Bár nem egy kategória a készülék, de engem ez nem zavar. (Bár ha tokjára ráteszem, rendesen érzékel.. :D)

(#10) nord_ válasza Lotusomega (#1) üzenetére


nord_
veterán

Mint a kapacitívek általában :C

Óriási tévedés...

(#11) Karma válasza nord_ (#10) üzenetére


Karma
félisten

Majd kiszerelmesedik az 5800-jából egyszercsak :N

“All nothings are not equal.”

(#12) evone válasza nord_ (#10) üzenetére


evone
őstag

Szerintem is, soha nem tapasztaltam még ilyet.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#13) joey04 válasza nord_ (#10) üzenetére


joey04
titán

szimplán hülyeség

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) mrlujoak válasza Lotusomega (#1) üzenetére


mrlujoak
veterán

Akkor a Sony Ericsson X10 (mini) sem az általad tapasztalt kategóriába tartozik... :))

[link]

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) -FreaK-


-FreaK-
veterán

HTC Hero is nehezen kezelhető egy kézzel, asztalon fekve. Ha nem is minden kapacitívre jellemző ez de úgy tűnik elég sokra.

(#16) HardRic válasza Karma (#11) üzenetére


HardRic
addikt

Abbol nem nehez kiszerelmesedni.... khm :D

(#17) Syl


Syl
nagyúr

Az én sz*r iPhone-omnál sincs ilyen gond. :N

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18) Peat;)


Peat;)
veterán

Őszintén szólva ez inkább olyan hiba ami ficsőrnek is elfogadható lenne, asztalon nem tudom ki hányszor nyomkodja a telefont.

Számomra sokkal inkább problémás a kapacitív dolog, hogy ha már kicsit is műszálas dolognál (gatya) van akkor az ottani elektromosságot is érzékeli a képernyő és bár a zár rajta van de a világítás bekapcsol. Így kénytelen vagyok egy fizikai gombbal zárni a készüléket (zenelejátszó) ha el akarom kerülni a felesleges világítósdit, főleg hogy amoled a kijelző ami állítólag hamar veszít a minőségéből az évek/hónapok előrehaladtával.

Kabátban még tűrhető volt, ott gondolom nem kapott akkora súrlódást és csak elvétve volt hogy bekapcsolt világítással vettem elő.

[ Szerkesztve ]

(#19) Syl válasza Peat;) (#18) üzenetére


Syl
nagyúr

Ilyet se művelt még a szifonom.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20) Quasi_modo válasza Lotusomega (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kicsit hülyeséget írtál....

valami

(#21) Peat;) válasza Syl (#19) üzenetére


Peat;)
veterán

A szifon mindig a jobb tudjuk, bár valószínű ugyanabból a gyárból van a szifon készülék kijelzője meg az én készülékemé is. (samsung) De hát ilyen a világ. Na meg ha vizes ruhával érsz hozzá úgy hogy a kezedben tartod azt sem érzékeli, vagy ha tömény műszállal? Lehet szifon kiszagolja a gazdit és csak annak reagál, dredd bíró rulzz. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Syl válasza Peat;) (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Hát ez az. Ugyanabban a gyárban készülnek a kijelzők, mégis a kapott eredmény más.
Egyébként most kipróbáltam. Nedves újjal ugyanúgy működik. Sőt, pólón keresztül is problémamentes.
Nem mondom hogy a szifon a legjobb (sőt), de tapasztalataim alapján rendesen össze van rakva.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#23) tsaby76


tsaby76
aktív tag

A HD2 sem sértődik meg ha asztalra téve nyomogatom. :DDD

(#24) Avicularia válasza tsaby76 (#23) üzenetére


Avicularia
veterán

jaja,annak nem gond az ilyesmi :)

(#25) tsaby76 válasza Avicularia (#24) üzenetére


tsaby76
aktív tag

Ráadásul elfér rajta 2csésze espresso! :DD

(#26) Avicularia válasza tsaby76 (#25) üzenetére


Avicularia
veterán

Ezt még nem próbáltam,de teoretikusan így van :D

(#27) Syl válasza tsaby76 (#25) üzenetére


Syl
nagyúr

Hehe. Szifonra már én is raktam rá a kólás poharat. :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#28) BloodRay


BloodRay
veterán

Nálam spica-nál is van ilyesmi probléma, bár engem túlzottan nem zavar, általában ha már piszkálni akarom úgy is megfogom.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#29) DaviD202


DaviD202
aktív tag

Acer liquiden nincs ilyen probléma :))

(#30) Janaboy


Janaboy
veterán

Érdekes...nekem is a Hero-n szokott előfordulni ilyesmi, de az is érdekes, hha kicsit megdöntve teszem az asztalra, akkor már megy rendesen!
Esetleg akinek van hasonló "gondja", az kipróbálhatja ezt..

Janaboy

(#31) mrlujoak válasza BloodRay (#28) üzenetére


mrlujoak
veterán

Autós navigációnál sem zavar?
Csakmert ha jól tudom, a Spica-n is a kiválóan használható igo fut, amit ugye néha tapicskolni kell...

Mindemellett a kihangosított beszélgetés is igényel néha asztalra letett telefonnál műveletet, miközben nem veszed kézbe...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) crue


crue
őstag

A Pulse-nál 1.5-tel ugyanez volt a helyzet, de érdekes módon a 2.1-es frissítés óta bárhova letéve érzékel a kijelző. Szóval nem annyira egyértelmű, hogy földelési hiba lenne (legalább is a Pulse-nál biztos nem), azt nem tudta volna megoldani egy szoftveres frissítés.

(#33) Scenic


Scenic
tag

HTC Legenden fa asztalon tökéletesen megy 1 ujjal a vezérlés, szerintem itt inkább az érintett felület nagysága szólhat közbe. Lehet bődületes hülyeség, de pl. az Arena-n meg merte volna esküdni, hogy csak a hüvelykujjammal lehet normálisan kezelni, mert a többivel többszöri tapicskolás után moccant csak... :)

XPERIA Z2

(#34) BloodRay válasza mrlujoak (#31) üzenetére


BloodRay
veterán

Autós navigációra még csak kb kétszer használtam, de nem akkora gond ez a hiba, mert érzékel azért a kijelző, csak határozottabban kell hozzáérni. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#35) Peat;) válasza Syl (#22) üzenetére


Peat;)
veterán

Az esetünkben biztos, mert nálam amoled a dolog :)

Ha a pólón át érzékelte a kijelződ a dolgot, akkor a te szifonod az én zsebemben ugyanúgy érzékelné amikor a combommal közeli kapcsolatba kerülne. Végig csak húztalak egyébként, ez a kapacitív technológia, elektromosság és még nyomás is éri akkor ziher érzékeli és kész, tetszik vagy sem, nem fogja csak az emberi ujjat felismerni bakker...legyen az bármely kapacitív készülék. Virslivel is próbáld ki ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.