Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

A motion capture-os behind the scene részek nagyon komolyak. :Y Rendesen filmipari technika - a komolyabb fajtából.

(#2) tuki2200


tuki2200
senior tag

Mennyire utaltam regen az olyan jatekokat, ahol ra voltam kenyszeritve, hogy vegig nezzem az osszes erdektelen videot mert az alatt toltott... ugynezki most ez menő lett :DDD szerintem ha mar mikrotranzakcio nincs, meg gáz, tegyenek az ilyen atvezetokbe reklamokat.. Kratos a meszarlas utan fel frissiti magat egy jeghideg coca colaval stb. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) aSzakember


aSzakember
tag

hello Half-Life :R

I can do this in a hundred ways

(#4) Shing válasza atike (#1) üzenetére


Shing
őstag

Minden mai AAA játék így készül, csak nincs annyi marketingérzékük, hogy videót csináljanak róla. :)

(#5) hombre[EU] válasza tuki2200 (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egy story based játéknál miféle érdektelen videóról beszélsz? Ha pedig átugrod akkor honnan tudod,hogy érdektelen? Lehet összekevered a Fifával

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Snip3r_HUN válasza tuki2200 (#2) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szvsz a Wolfenstein II-nél is baromi sokat dobtak az átvezető videók az amúgy sem unalmas játékon. ;)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#7) tuki2200 válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


tuki2200
senior tag

En jatekban jatszani szeretek, ha sztorizasra vagyom elolvasok egy konyvet vagy megnezek egy filmet... valoszinuleg ezert is szoktam inkabb multiplayer cimekkel jatszani. Ezt sem fogom megvenni, majd csak valamikor 60-80%-ba karacsonykor, es nem az zavar h ez egy story based jatek, hanem, hogy a valasztas lehetoseget veszik el es raadasul ezt valami szuper feature-kent talaljak...

(#8) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Irigylek minden PS tulajdonost :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) Rodi 4.80 válasza l.skywalker (#8) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

12 egy tucat játék, ezért adtam el a PS-t. Amekkora energiát, pénzt fektetnek pár játékba, annyiból egy komolyabb konzol is kijönne, nem 30 fps, meg a 250ezres pc-hez képest alsó-közép grafika. A kamu 4k HDR-től majd felszáll a PS4 pro, nem tudod, hogy fűti vagy hűti a lakást.

(#10) l.skywalker válasza Rodi 4.80 (#9) üzenetére


l.skywalker
félisten

De sokat olvastam, de mindettől függetlenül én ismerem magam és tudom, hogy az ilyen típusú játékok lekötnek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11) <Lacy85> válasza Rodi 4.80 (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Annak fényében, hogy a PS4 Pro árából egy vele azonos teljesítményű VGA-t tudsz venni (nem komplett gépet, csak VGA-t), ez egy nagyon okos meglátás volt. :D
A grafikáról nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

(#12) Szakiii válasza tuki2200 (#7) üzenetére


Szakiii
addikt

Erdekes nezopont, en pont forditva vagyok vele es ha halad a story akkor elvezem nem akkor ha 20. ugyan olyan side kuldit nyomom le. Wowzni se a napi kuldik miatt szeretek :)

[ Szerkesztve ]

(#13) janeszgol válasza tuki2200 (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Alap esetben en is igy vagyok ezzel. Nagyon keves jateknak erdekel a tortenete, viszont azokat kimaxolom (jatek, konyv, online olvasgatas). Ha megis tevedek, akkor ujrajatszom, de ez ritka, mert ha valaminek szamomra erdekes tortenete van, azt ugy is megtudom tesztekbol, velemenyekbol. Pelda: ha valaki azt irja: "fu olyan fordulat van a jatek vegen, majd meghulyultem", mar telepitem is. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Valószínűleg azért nem lesz töltőképernyő mert a videójelenetek alatt fog tölteni. Jó megoldás. Van akinek még ez sem jó...

(#15) Schweini válasza BOBAKILL (#14) üzenetére


Schweini
tag

Ahogy sok játéknál szokás manapság. Csak nem értem, ha valakinek nem tetszik, hogy olyankor meg kell néznie egy 1 perces átvezetőt, akkor az inkább nézné ugyanennyi ideig a töltőképernyőt? Mert én pl. nem.

(#16) l.skywalker válasza Schweini (#15) üzenetére


l.skywalker
félisten

Half-life 2-ben sem volt. Pedig az nem mai játék.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17) Schweini válasza l.skywalker (#16) üzenetére


Schweini
tag

Nem mondtam, hogy olyan nagy technikai újdonság, tudom hogy már régebben is alkalmazták.

(#18) janeszgol válasza janeszgol (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

alapesetben* akart lenni. Bocsi. Néha az idegeimre megy ez a telefonon pötyögés.

(#19) bpx


bpx
őstag

Erről most ez jutott eszembe:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.