Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Marad még valami, ha így folytatják? A telefonok kb kihaltak, most a Band is. Pedig úgy hallottam, hogy ez elég jó cucc volt, csak jól megkérték az árát is.

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Kb mint a BlackBerry..

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok a telefonok kapcsán mikor lesz hasonló bejelentés.

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom, erőforrásátirányítás. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Pjotr


Pjotr
senior tag

Csak a zeiss pureview-et vegye meg tőlük valaki. És rakjon mellé pdaf+lézeres autofokuszt. Többi 1 ft-ot nem ér...

(#6) jacis válasza Ricardo (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Jól rászaladtak erre a telefongyátás témára...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Nem lesz több Microsoft Brand... :U ;]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem lep meg..

Finn the human

(#9) Balzak83


Balzak83
senior tag

Nem is tudtam, hogy volt aktivitás mérőjük. De akkor nem sok mindenről maradtam le.

(#10) dutrás


dutrás
őstag

A microsoft teljes mobilága megszűnhetne. Csak vergődés az egész.

P50 pro/P40 Lite

(#11) Fejvadi válasza pusszycat (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ami nem megy, nem kell erőltetni.

(#12) Hadrian


Hadrian
tag

Ehhez a képest a ZDNET-nek azt mondták:
We have sold through our existing Band 2 inventory and have no plans to release another Band device this year.

A nem lesz többé és a this year között van némi különbség.

Amúgy meg az engadget sem írta sehol, hogy nem lesz többet Band és ők is a ZDNET-re hivatkoztak a cikkükben.

[ Szerkesztve ]

(#13) Pearce válasza Hadrian (#12) üzenetére


Pearce
aktív tag

Na ja. Sehol nincs olyan hír, hogy befejezik a gyártást, csak az, hogy a mostani évben már nem jön Band 3.

Amúgy marha kíváncsi vagyok, hogy milyen cuccokat mutatnak majd be az októberi eventen, így, hogy se Band, van olyan hír, hogy az új Surface se most jön, akkor mi marad? Az az All-in-One-os gép.

[ Szerkesztve ]

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Akkor ez biztos része az "idén nem erre fókuszálunk" stratégiának. 😕
Se új készülék, se kiegészítő. Ez kicsit többnek tűnik, mint hogy nem ez a fő irányvonal jelenleg. Majd kiderül, de ez semmiképp nem jó üzenet azok felé, akik még kitartanak a rendszer mellett.

(#15) Hadrian válasza Pearce (#13) üzenetére


Hadrian
tag

Maximum all-in-one-t. A hírek szerint jövőre lesz nagy Surface család bemutató.

(#16) Snoop27


Snoop27
őstag

Szvsz lesz meg ennek folytatasa, csak pihentetik kicsit a dolgot.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#17) Воланд válasza Hadrian (#12) üzenetére


Воланд
titán

Ezek már csak ilyen részletkérdések. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) gerii válasza Balzak83 (#9) üzenetére


gerii
addikt

Én is hasonlót akartam írni. Amiről nem tudunk az nem hiányzik. ;]

(#19) batai15


batai15
félisten

Hát mondjam? újabb szög a koporsóba. :U

(#20) Hadrian válasza Snoop27 (#16) üzenetére


Hadrian
tag

Jön jövőre az ökoszisztémába gyúrt Surface család, első körben vállalati piacnak majd szépen lassan az eccerű polgároknak is. A mintát a Surface adja, amit ugye lekutyáztak amikor kijött, most meg az általa teremtett all-in-one kategória az egyetlen, ahol nőnek az eladások. :)

(#21) Sofian válasza Hadrian (#20) üzenetére


Sofian
őstag

Szépen lassan... Ez akár a Microsoft jelmondata is lehetne..
Vagy Brand.. Windows Mobile Szépen Lassan edition...

(#22) Frigo


Frigo
őstag

Kár , pedig tavasszal vettem egyet és tényleg nem rossz :(

Hát igen belőlük is egy 100+ fős szoftvercégecske lesz. ;]

(#23) Hadrian válasza Sofian (#21) üzenetére


Hadrian
tag

Igen, van pénzük meg idejük, hogy kivárják. Xbox-nál, Surface-nél bejött, akkor minek rohanni?

(#24) leslie23 válasza #16820480 (#1) üzenetére


leslie23
tag

majd WindowsCentralon jön nemsokára a cikk, hogy ez valójában mennyire zseniális húzás, és milyen jó most a usereknek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) janeszgol válasza #16820480 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

"Menekül a Microsoft Band 2 csapdájából az Amazon" link

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

nem baj

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#27) Béééla válasza #16820480 (#1) üzenetére


Béééla
őstag

Nem volt olcsó (itthon csak méregdrága zugboltokban árulták) de nagyon aranyos volt a Band 1 -
Lumiával ugye csak ez volt használható (tudom, váltsak telefont) és szerettem, csak a bőröm nem bírta. Kolléga megvette, és azt hittem veszek egy jegyet Redmondba és minden fejlesztőnek egyenként rugdosom pépesre a szaporítószervét: Android alatt többet tudott a kliens, mint Windows alatt...

Bélabá

(#28) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

van ismerosom akinek van bandje meg masoknak is a kornyezeteben, en azt latom eleg sok tonkremegy. lehet az ev hatralevo reszeben ezeknek a potlasara koncentralnak ;]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#29) drfedayn


drfedayn
tag

Megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe szívesen adok haladó angolórákat a mobilaréna stábjának. Már nem ez az első eset hogy köszönőviszonyban sincs a valódi hír a fordítással. :P

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#30) Obyboy válasza #16820480 (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Jó nagy visszavonulót fújt a MS a mobilos kütyük piacán...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#31) hdtomi


hdtomi
senior tag

Akartam venni, de én is olvastam, hogy sok a problémás darab.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#32) Luck Dragon

Nagy kár, még mi lesz még itt az MS-nép... :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Bog válasza Hadrian (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

"Microsoft discontinues its Band fitness wearable"
Ez az eredeti anyag címe.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) fornettisuti


fornettisuti
veterán

kihal, mielőtt tudhattam volna a létezéséről. :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Egyébként idejét se tudom már mikor láttam utoljára kirakatokban MS/Lumia készüléket. Nem is tudtam, hogy létezik ilyen termékük is. Kár érte, mert nagyon jól néz ki.. :(

(#36) orbano válasza Obyboy (#30) üzenetére


orbano
félisten

amit nem értek. a hardveres részlegük elég erős, nagyon jó kütyüket gyártottak mindig is. erre pont ezt építik le? valamelyik vízfejű túl sok kokaint szippantott? vagy túl keveset? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#37) Hadrian válasza Bog (#33) üzenetére


Hadrian
tag

A ZDNetes cikk címe pedig:
Microsoft pulls Band listings from its store admits no band 3 this year
Mindneki erre hivatkozik, bár a Verge is halálhírt gyártott belőle. Esetleg érdemesebb lett volna az eredeti hírt feldolgozni. Meiner meinung nach.

(#38) Bog válasza Hadrian (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egyrészt ezt írtad: "Amúgy meg az engadget sem írta sehol, hogy nem lesz többet Band"
Ez ugye nem igaz, mert pont a címe erről szól:-)
Másrészt ha még az SDK-t is leszedik a fejlesztői oldalról, akkor vagy az van, hogy tényleg nem lesz több Band, vagy az, hogy lesz, de valami tök más, aminek nem is ez lesz a neve, nem a jelenlegi termékek folytatása. Mindkét esetben alapos a gyanú, hogy a hír címe helytálló.

De ha lesz Band 3, így, ezen a néven, akkor majd nyilván megírjuk, hogy bár a jelek arra utaltak, hogy nem lesz, mégis lett. Éljen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) hallador


hallador
addikt

De legalább a Nokiát egy kis tőkéhez juttatták. Ha más nem. Nem sikerült betörni a mobilpiacra. Mondjuk az lehet, hogy az Android-ból több pénz jön be, mint a saját rendszerükből. Így a Band-nek sem sok létjogosultsága van... Elég drága volt ahhoz képest...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#40) arminlok


arminlok
senior tag

Biztos fájó pont lenne a emberek szívében ha megszűnne maga a windows phone is :D. De legalább sikeresen tönkretették a nokiát... megérte.

(#41) hdtomi


hdtomi
senior tag

Lassan úgy vagyok az összes microsoftos hírrel, hogy majd akkor derül ki mi lesz, ha látom a termékeket, vagy hát nem...

Ha jön Surface Phone és akarnak hozzá valami csuklóra tehető dolgot (egyáltalán hány okos cucc jó a windowshoz?) akkor szerintem érdemesebb okosórát készíteniük. Ha jó minőséget akarnak és a Surface Phone komoly telefon lesz egy óra jobban passzolna hozzá. Aztán akkor kell úgyis új név, Applenek ott a Watch, akkor lehet Uhr 1 vagy nemtudom :)) (de egy olcsóbb aktivitásmérőnek is örülnék az óra mellett)

[ Szerkesztve ]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#42) hallador válasza hdtomi (#41) üzenetére


hallador
addikt

(de egy olcsóbb aktivitásmérőnek is örülnék az óra mellett)

Az a baj a Microsoft-al, hogy az olcsó és a Microsoft nem jár kéz a kézben.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#43) Pttypang válasza hallador (#42) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezt hogy sikerult osszehozni? :D

Everybody lies.

(#44) hallador válasza Pttypang (#43) üzenetére


hallador
addikt

Tudsz mondani olcsó Microsoft hardvert, ami nem billentyűzet, vagy egér? Mert én nem láttam az elmúlt 1 évben olyat, ami a konkurenciához képest olcsó lenne. Nézzük csak meg a Band 1/2-őt szerinted ez olcsó? Mert kb egy előnye van működik Windows Phone-al, minden másban van jobb olcsóbban...
Ami pedig olcsó (Lumia 650) az pedig, hogy is mondjam, hogy .... (A pontok helyére gondolj oda valamit.)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#45) Mr.Silkó válasza Ricardo (#3) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#46) hdtomi


hdtomi
senior tag

Merjünk nagyot álmodni :DDD Az olcsót úgy gondoltam, hogy pár tizes, nem 50-ezer feletti és nem is akkora tudású mint a Band.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#47) troviko


troviko
senior tag

Ez várható volt, nagyon gyenge kütyü volt, ráadásul az új MS platformra épült, ami már önmagában predesztinálta a bukást. Surface Phone ugyan úgy bukni fog.

Az MS (és/vagy sokan mások a világban) azt nem értik meg, hogy a Surface azért sikeres, mert az emberek laptopént használják, tehát 90%+-ban nem a moder felületet használják, hanem az asztalt. Jöhetnek új WP-s vackokkal, nevezhetik akár Surface Phone-nak, nem lesz sikeres. Maga a Windows Phone mint OS annyira gyenge, hogy soha nem lehet rá sikeres terméket építeni. Max majd ha az alapjairól lesz újraírva. Egy rosszabb esetben két-három évtized, mire használható platformmá fog válni, addig meg ki tudja, hogy hol lesz az MS és hol a többi nagy IT cég.
A Windows phone-t még most kéne lehúzni a WC-n, amíg még megtehetik.
A valaha volt legrosszabb OS.

https://www.oldtech.hu/

(#48) Béééla válasza hallador (#44) üzenetére


Béééla
őstag

Hát a 650 pont nem az olcsó telefonjuk volt. Szinte az összes Lumia a jó ár/érték arányról volt híres, vagy a néptelefon 520, vagy alig 120 ezer a 950-es Lumia (a dual simes) - mutass kérlek hasonló felszereltségű-paraméterű ellenfelet megközelítő árban.

Bélabá

(#49) Brucehun válasza Ricardo (#3) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Én azért bízom benen, hogy telefonos téren nem lesz hasonló, mert tudom jól, hogy nem tökéletes a rendszer. Ettől függetlenül nem rossz, csak sajnos az MS szarik a dolgokra, nem hogy inkább megeröltetné magát, hogy jobbat faragjon belőle!

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#50) hallador válasza Béééla (#48) üzenetére


hallador
addikt

vagy a néptelefon 520, vagy alig 120 ezer a 950-es Lumia (a dual simes) - mutass kérlek hasonló felszereltségű-paraméterű ellenfelet megközelítő árban.

Olvasd el kérlek még egyszer amit írtam. Mert Te nem arról beszélsz amit én írtam. Ha ebből bármelyik néptelefon lett volna, akkor az a számokban látszódott volna, csak nem látszódott.

(#49) Brucehun

Na igen az MS nincs hozzászokva, hogy gyorsan reagáljon. Kicsit lusta a cég. Gyakorlatban az MS a 3 - 4 éves termékciklushoz van hozzászokva. Ami a mobil rendszerek esetén nem járja. Ezen felül a nagyobb probléma, hogy árban a google fölé megy. Akinek a legnagyobb tapasztalata van. Ehhez képest sem app számban sem app minőségben nem közelíti meg bármelyik konkurensét.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.