Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég soknak tűnik egy single cső henteldétől ez a 20+ órás igéret. A Youngblood után fenntartással kezelem az ígéreteiket. Amúgy meg remélem nem valami fejlődési/szintezési rendszerrel érik el a 22órát.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) mg1992mg válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nem említeném egy szinttel a Youngblodd-dal, egyrészt az egy mellékág volt, s nem is a rendes szál folytatása..

Én nagyon várom, a hossz nálam így simán 30+ óra is lehet, amennyit tudok barangolni meg keresgélni, csak nehogy repetitív legyen, vagy valami.. De én nagyon bizakodom, előrendelésem eszem ágában sincs visszamondani, a 2016-os Doom-ot mai napig tolom, megunhatatlan. :)

(#3) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Várom nagyon, de ebben az évben a Witcher 3 kiegekre tartom a büdzsét. Meg a 2016-ost is ki kéne tolni, de utána mindenképp jöhet! (Cyberpunk 2077 után :U )

(#4) Gebriel


Gebriel
veterán

"...szétcsaphassunk a démni hordák között."

[ Szerkesztve ]

(#5) pelgrim_v1 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Azért szerintem az előző doomra se lehetett mondani hogy monoton unalmas lett volna pedig egy cső egyszerű játék. Egyszerűen a srácok tudják hogy kell jó classic fps - t összerakni

(#6) mg1992mg válasza pelgrim_v1 (#5) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Jó mondjuk tőle mindig negatívkodást olvasni, szóval.. ;]
Soha semmi nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#7) Slack válasza pelgrim_v1 (#5) üzenetére


Slack
tag

+1
A campaign -t legalább 30x végigvittem. Tényleg megunhatatlan.

(#8) GodGamer5 válasza mg1992mg (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ja biztos én vagyok a negatív, végülis a játékok minősége tényleg egy százalékot sem esett az utóbbi pár évben, sőt ennél jobb nem is lehetne, csak én elégedetlenkedek itt mindenen.. Ja nem....

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) oriic válasza Gebriel (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az démoni akart lenni természetesen: :DDD :R

Live-Die-Respawn

(#10) myckey


myckey
veterán

A DOOM úgy jó, ahogy van.
Volt, van és lesz ! :C

Maradjon csak #dögunalmascsőjátékagyatlanlövölde :C

Akinek ez nem szimpi, találhat másik csillijó játékot. Ami nem olyan, mint a DOOM. :K

Ok
csá !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Premieren hozza a futár, csakúgy, mint az elődjét. Yay.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) DeFranco válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez az öregedéssel jár. átéltük mi is. kezdesz kiöregedni, ennyi. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Azért ezeket az ígéreteket jobb fenntartással kezelni, és egy negyedét-harmadát le lehet számolni nyugodtan :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) XuChi


XuChi
addikt

Az elöző rész minden percét élveztem. Szuper volt. Remélem itt is így lesz :C

Igaz az elején szörnyen idegelt a játék gyorsasága, de 1-2 óra után már megszoktam, és könnyen ment a hentelde :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hála istennek. Novemberben PS store előrendelés lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) pelgrim_v1 válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Nem azt mondom de előző doomal megmutatták a srácok hogy a doom az doom marad. Ha az tetszett meg az előző meg az előző akkor ez is fog. Ha azok nem jöttek be ez se fog. Ugyanaz lesz csak pár új stukker meg új pályák de ez pontaz a játék aminél szerintem nem is akarunk mást.

(#17) melega


melega
őstag

Egy kibpvített első rész lesz szerintem, jópár új főellenséggel, de a Doom számomra egy "megunhatalan csőjáték agyatlan lövölde" maradjon is az éppen ezért szerejük a Doomot.

Meg a 2016-os Doom egy mélyre ható tisztelgés a Doom 1,2 felé..

Imádtam minden percét.

(#18) rdt89


rdt89
addikt

Egy jó kis napokba torkolló hentelésnek mindig van helye, főleg ha az a Doom széria. :D

(#19) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Amúgy az kimaradt a hírből, hogy jön Switchre is :) A 3 évvel ezelőtti Doomot én is a mai napig előveszem, számomra a jelenleg legélvezetesebb gunplayt nyújtja és valóban megunhatatlan :) Tesóval felesben meg simán megéri majd az Eternal is, rengeteg élvezetes órát fog tartogatni az biztos :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Szerintem a 2016 os Doom is olyan hosszú lett, mint amit ígértek anno, 14-15 óra. (Nekem legalábbis). Tehát ennél is be fogják váltani az ígéretüket.
Én a Doom 1-2 óta nem játszottam semmivel sem.
Kb 1.5 éve megvettem a 2016 ost és azóta tolom,van benne 300 órám,tudom nem sok, de nincs lehetőségem játszani folyton. A lényeg,hogy megunhatatlan.
Ejj de messzi van még nov22.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#21) Segal


Segal
veterán

Várom
Nálam is előrendelve csak nálam steaman. Eszem ágában sincs visszamondani :D Szerettem volna dobozosba hogy a polcon is meglegyen a 2016-os mellett de akkor nem steamen lenne az összes eddigi mellett :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#22) TeeBee73 válasza Segal (#21) üzenetére


TeeBee73
addikt

Dobozos verzió van nekem is a 2016-osból, de a Steam-en kellett aktiválni, így ott figyel a többi játék között.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#23) Dvix válasza Segal (#21) üzenetére


Dvix
senior tag

Bruh, :F ember ha megveszed dobozosan van benne egy kód és Steam-en aktiválod. Fogadni mernék h akkor az előzőt se vetted meg. ;] Honnan veszed, egyáltalán, hogy aktiválásnál nem Steam az elsődleges ha dobozosan veszed? Be is szarnának a népek egyből, hogy ha Bethesda launcherben kéne aktiválni, meg se vennék. A Classic Doom sorozat PS4/XBOX-os kiadása óta ahol lépten nyomon kérte az embereket h Bethesda accountal lo-oljanak be, ez itt is meglesz de ez sem 100%, ne félj, na de a logikádat nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#24) yozsee11 válasza Dvix (#23) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A Bethesda játékok dobozos verziója már egy ideje nem Steam-es kulcsot ad, hanem Bethesda Launcherest (pl. Rage 2, Fallout76 és a Youngblood is így volt már csak elérhető, valamint a DOOM Ethernal is ilyen). Sőt a hivatalos viszonteladóknál ha digitálisan veszed meg akkor is Bethesda kulcsot kapsz (bizonyíték1, bizonyíték2).
Ha Steam-re kell a játék akkor azt csak és kizárólag Steam-en tudod megvenni, minden más esetben Bethesda kulcsot kapsz.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#25) Dvix válasza yozsee11 (#24) üzenetére


Dvix
senior tag

Én kérek elnézést! :B Köszönöm! :R Nyílván akkor Steam-en kell majd megvenni a játékot direkt. :W
U.I.: Én aznap mikor megjelenik tutti nem veszem meg ezért az árért

[ Szerkesztve ]

(#26) mg1992mg válasza Dvix (#25) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem tök mindegy hol lesz elérhető a dobozos, csak lehessen már játszani :B

(#27) Dvix válasza mg1992mg (#26) üzenetére


Dvix
senior tag

Ennyi :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.