Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

AMi egyszer a netre kikerül szinte lehetetlen eltüntetni. Szóval ha valaki kamerázni fog, (és fog tuti) akkor az fennt lesz videómegosztókon.

Live-Die-Respawn

(#2) section9


section9
őstag

Jogos lépés a szervezőktől, de ettől függetlenül én látni akarom! :DD

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagy cucc, azt a pár napot kibírom míg hivatalosan kiadják majd.
Gondolom akkor nem lesz a QCon-ról stream? Csak a QL meccsekről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) james001


james001
veterán

Most vagy azért "rejtegetik" még mert nem olyan nagy szám és nagyon béta verzióban van,vagy esetleg pont hogy nagyot szól és csak pár embernek akarják ezt először megmutatni. Kíváncsi leszek mindenképp,úgyis felkerül róla videó.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) BDave válasza oriic (#1) üzenetére


BDave
őstag

Úgy, mint a Doom 3 előzetesénél. Ott ráadásul kiszivárogtatták az alfa verziót is...

(#6) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Felfogni nem tudom, hogy miért pont azok előtt rejtegetik, akik meg fogják majd venni.
Még nem bemutatható állapotú alfa verziós? Akkor meg a "kiválasztottaknak" sincs értelme mutogatni.
Sehogy se áll ez össze nekem.

(#7) s912


s912
aktív tag

Én arra vagyok/leszek kiváncsi, hogy az előrendelt Wolf-hoz kapott Doom Béta hozzáférést mit takar.
Valami privát "csatornán" megnézhetem a quakecon-os bemutatót, mert van hozzáférésem? :)
Azért nem utaznék ki USA-ba, ha már 2014-ben van internet a világon.

Kis reklám-szagot is érzek a dolog mögött, hisz ha valaki kiváncsi és van pénze meg ideje és USA-ban lakik, az menjen el :)

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Akkor csak kamerás változat lesz belőle a bemutató után 5 perccel?
Lyally de rossz.

(#9) #79621120


#79621120
törölt tag

Mennyit fog fizetni a Bethesda a szaksajtónak a csupa 10/10 értékelésért ? :U

(#10) xtremez válasza #79621120 (#9) üzenetére


xtremez
aktív tag

Azt nem tudom, de én sokat várok tőle! Id igazán megmutathatná, hogy még mindig nagyon is tudnak!

(#11) section9 válasza #79621120 (#9) üzenetére


section9
őstag

Téged úgyis csak akkor lehetne vele lenyűgözni, ha megjelenne GoG-on. ;]

(#12) #79621120 válasza section9 (#11) üzenetére


#79621120
törölt tag

Akkor sem . Nem vásárolok Bethesda játékokat .

[ Szerkesztve ]

(#13) s912 válasza xtremez (#10) üzenetére


s912
aktív tag

Romero már nincs ott :(
Se Tom Hall :(

Kevin Cloud még igen, bár ő sokat nem "nyom a latba". Talán egyedül Tim Willits, akibe még lehet bízni, bár ő is csak a doom 2 után kapcsolódott be az id "történelmébe". Ha abból indulunk ki, hogy Tim volt a Rage kreatív "rendezője".. látok benne potenciált..

(#14) kovgab


kovgab
aktív tag

nah, talán lesz belőle valami : )

Ká Úr

(#15) MoP_FX 57 válasza s912 (#13) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Nekem az a nem teljesen alaptalan megérzésem, hogy ma már a klasszikus DOOM csapat sem tudná megismételni a '90-es évek elején aratott sikereket. Akkor gyakorlatilag nem tudtak hibázni. Sorban rázták ki a kisujjukból a ma már sztenderdnek számító játékstílusokat/játékelemeket mint FPS, deathmatch, online deathmatch, nem beszélve a John Carmack nevével fémjelzett átütő technológiai fejlesztésekről, amitől gyakorlatilag mindenkinek tátva maradt a szája, és mint a katonatiszt nyitotta a pénztárcáját.
Ma már egy teljesen más kort élünk, megváltozott a játékipar és a célközönség is. Hasonlóan sok más „iparhoz”, valószínűleg ez sem feltétlenül az előnyére. :U

(#16) s912 válasza MoP_FX 57 (#15) üzenetére


s912
aktív tag

Igazad van Duke :)

Én személy szerint megelégednék egy "klasszikus" FPS-el is az új Doom esetében (id tech 5-ös grafikával). De 2014-ben ez már nem nagyon állná meg a helyét.. Bethesdában még bízom. Remélem nem véletlenül töröltették a pár éve "nagy vihart" kavart Doom New York alias Call of Doom "ötletét".

(#17) Petyyyyy válasza #79621120 (#9) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az tökéletesen tökmindegy, az esetleges kiadás öngólnak számít. Aki szaksajtós értékelés alapján választ játékot megvételre, azt csak sajnálni tudom.
Különben meg remélem is, hogy lesz aki megpróbálja felvenni a bemutatót. :P

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#18) #79621120 válasza Petyyyyy (#17) üzenetére


#79621120
törölt tag

A Steam felhasználók között rengeteg olyan birka van akik a Metacritic értékelések vagy TB videók alapján választanak játékot .

És ne felejtsük ki a grafika b....at sem a sorból .

(#19) xtremez válasza #79621120 (#18) üzenetére


xtremez
aktív tag

Na ja, de egy új id címtől főleg, hogy új konzolokra koncentrálnak elvárom az állejtős grafikát. Minden játékuk szintet ugrott a Rage-ig bezárólag. :U

(#20) djculture válasza oriic (#1) üzenetére


djculture
félisten

Á mindenkit megmotoznak meg anyaszült meztelenre vetköztetve adnak nekik sorszámozott rabruhát.. :D

(#21) oriic válasza Petyyyyy (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó, rengetegen választanak gamer sajtó pontozásai alapján játékot. Sajnos.

(#20) djculture

Kinézem belőlük. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22) djculture válasza oriic (#21) üzenetére


djculture
félisten

Ja sose felejtem el mi roham volt a medal of honor warfighterért is mert minden portál istenitette. Utána másnap jöttek a nevetséges ratyi hibaleirások a játékról. Kiderült hogy halál gagyisztán hirtelen...

(#23) MoP_FX 57 válasza s912 (#16) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Szerintem sem állná meg a helyét már. A mai játékosok zöme a CoD és Battlefield sokadik folytatásán szocializálódtak, valószínűleg elég elenyésző lehet azok száma, akik még a shareware korszakban kezdték, és ma is aktív játékosok.
A Doom 3 nem volt rossz, de már az sem volt az a klasszikus Doom, és már annak is 10 éve.

(#24) ripla


ripla
őstag

na és valószínű, hogy a bemutató után legalább 1 napon belül nem lesz fönt sehol mi? ugyan már. :D

(#25) oriic válasza djculture (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is igy voltam vele, előzeteseken nagyon bejött. Aztán megjelent.

Live-Die-Respawn

(#26) djculture válasza oriic (#25) üzenetére


djculture
félisten

Én most vettem meg kb 2 hete de csak azért mert 1000 forint volt a fémdobozos kiadás, megvan az összes medal dobozosan disznek annyit megér nekem... A sorozatot sajnálom hogy kinyirták...

(#27) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Biztos ronda és bugos mint a szar. ;]

(#28) Snoxhill


Snoxhill
csendes tag

Várjuk azokat a felkerült videókat! ;]

100% survivor 24/7 MC szerver: http://lavstud.enjin.com/

(#29) mefistofeles válasza MoP_FX 57 (#15) üzenetére

Akkoriban azért lehetett óriásiakat alkotni (persze a zseni is kellett hozzá) mert új volt az egész játék ipar és tele volt kiaknázatlan, feltérképezetlen területekkel. Mára már mindent kitaláltak és baromi nehéz eredetit alkotni, ráadásul a technológia is csúcsra van járatva. Ma kizárt egy olyan grafikai áttörés mint anno pl. a dooom vagy a quake volt.
Olyan ez mint a beat a pop megjelenése. Sorra születtek a forradalmi, klasszikussá váló dalok. Mostanság nehéz egy eredeti dallamot hallani......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30) MoP_FX 57 válasza mefistofeles (#29) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Alapvetően egyetértek azzal, amit mondasz. De arról is meg vagyok győződve, hogy az emberiség évezredek óta hiszi azt, hogy már mindent fel- és kitalált, aztán lám, mégsem.
Én a VR-ben látok most fantáziát, Carmack sem véletlenül mozdult el abba az irányba.

(#31) mefistofeles válasza MoP_FX 57 (#30) üzenetére

Természetesen van és lesz is fejlődés de meggyőződésem, hogy sokkal kissebb lépésekben mint régen. Bár azért az első teljesen hétköznapi háztartásban is játszható, virtuális térben nyomható game, ....na az még fog egy iradatlant durranni!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#32) wjbhbdux válasza .LnB (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem pár napról van szó, csak jövôre lesz nyilvánosság elôtt is bemutatva, ezek még sehogy nem állnak, csodanha van egyáltalán még fejlesztô az idnél. Én nem várnám azt a Wolfenstein mellé osztogatott betat 2017 elôtt.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.