Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

A fesztivalnak (Sziget) vege van...de manapsag mar egyetlen hir sem jelenhet meg enelkul, mar ami a mobilpiacot erinti.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

A fene ebbe a sok tepsi telefonba... :(((

Mikor jönnek már normális egy kézzel is kezelhető méretben? :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#3) HarleyCustom válasza Psychopeti (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Sony compact...esetleg...androidos...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Jaj miért péklapát? Mér nincsenek kis telefonok? Szar noccs!

Megvolt minden, ugorjunk. ;]

(#5) #06658560 válasza Psychopeti (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nekem a Mate 10Pro egykezes telefon.

(#6) Nimda válasza Psychopeti (#2) üzenetére


Nimda
addikt

Én áthidaltam, vettem 3 db iPhone SE-t, elég lesz 15 évig :D

(#7) papi77 válasza #06658560 (#5) üzenetére


papi77
addikt

Nemááá :D

Az első: NOKIA 1611

(#8) szubrutin válasza #06658560 (#5) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Félkezes..

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#9) HarleyCustom válasza Nimda (#6) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1 :Y :D

Ugyanez csak i8-cal...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#10) Geri Bátyó válasza Psychopeti (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lassan tényleg ott tartunk, hogy már megfogni is csak két kézzel lehet és kell növeszteni egy harmadikat, hogy használni is lehessen. Esetleg nyalogatva lehet kezelni, de akkor jobb volna, ha ice cream sandwich futna rajtuk! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) Szabaka


Szabaka
tag

A Mate széria soha sem volt apró... pláne a PRO :)
De én a Honor Note 10 után 7"-os PRO-ra számítottam :)

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#12) sKie^ válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


sKie^
tag

Volt mar, hogy ugy oldottam fela telefont! :P :))

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#13) gabesz839


gabesz839
senior tag

A távolkeleten meg vannak őrülve a nagy telefonokért,ami ugye nagy piac. Persze hogy akkor növelik a méretet. A prektikum másodlagos.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#14) <Lacy85> válasza #06658560 (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

90%-ban nekem is egykezes az S8+. Csak gépelésnél használom két kézzel, de akkor sem a méret miatt, hanem mert így gyorsabban lehet írni.
És bőven vannak ennél kisebb flagship-ek, szóval...

(#15) judas13 válasza Nimda (#6) üzenetére


judas13
addikt

:C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#16) sKie^ válasza <Lacy85> (#14) üzenetére


sKie^
tag

Igen, bar ez kez fuggo. Ocsem siman atnyul egykezzel az S8+ ellenkezo oldalara, nekem ehhez mar kinlodni kell, vagy masik kez. De az ilyesmibe nem akartam meg belehalni sose. A lenyeg, hogy tartani kenyelmes legyen, meg beleferjen a zsebembe.. :D

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#17) kali


kali
legenda

Szuper lesz így a Mate 20 Pro, csak jelenjen már meg! :C

(#18) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Ezt már kicsit túlzásnak érzem :N

(#19) 7Heads Drago válasza HarleyCustom (#3) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mindenhol mindenki ezzel az egy sonyval jön. Ami azzal az akku mérettel egy vicc. A droid se egy nagy durranás rajta. Felejtsük már el.

Most nem vágom hogy ez a hír minek kellett. Semmi új nincs benne. Nesze neked PH színvonal.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20) Carbonado11


Carbonado11
tag

Miért akartok egykezes telefont? Szólj a csajnak, hogy verje ki ő! :P

Redmi Note 8

(#21) Geri Bátyó válasza Carbonado11 (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szinte látom magam előtt, ahogy bőszen csépeled a telefont két kézzel, miközben a csajod dolgozik rajtad. Gratulálok! :(((

Mindenki másnak azért kellene, mert kényelmesebb és nem esik ki a kezéből használat közben.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22) judas13 válasza 7Heads Drago (#19) üzenetére


judas13
addikt

Ezzel az Egyszem Sonyval jönnek mint valami Jollyjoker folyamatosan...de hát nem az.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) primakut válasza Psychopeti (#2) üzenetére


primakut
csendes tag

Megjött a Minimax három tökéletesen tudom egy kézzel kezelni isten i

(#24) a.sebi válasza Psychopeti (#2) üzenetére


a.sebi
őstag

Huawei p20 ??? Az se jó? Galaxy s9 ? Az se ? Iphone 8 ? Xpria compact sorozat ? Jah az se !
Biztos a gyártók a hibásak , hogy nem találsz tellát ?
Carbonado 11 : azt hiszem 10 éve vagyok a regisztrálva itt ! Ez a beszólás mindent visz 😂😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#25) lenzso válasza 7Heads Drago (#19) üzenetére


lenzso
tag

Azzal az aksival 2nap/6 óra sot,átlagban. A droid meg szinte szűz rajta,jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#26) Aryon87 válasza kali (#17) üzenetére


Aryon87
félisten

En is izgatottan varom, bivalyeros gepezet lesz, a meret meg hab a tortan :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27) garasdezso válasza Aryon87 (#26) üzenetére


garasdezso
kezdő

A bivalyerősnek nem mondanám, a kirin sorozat órajelben mindig le van maradva 1 évvel a snapdragon és exynos-hoz képest, gpu-t meg már meg sem említem.

(#28) Aryon87 válasza garasdezso (#27) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja, azert kap tobb pontot pl az e-penis auntutuban a M10pro, mint a Note8:)) vegulis gyenge:D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29) kali válasza garasdezso (#27) üzenetére


kali
legenda

Pedig: [link]

(#30) garasdezso válasza kali (#29) üzenetére


garasdezso
kezdő

Ez a proci még ki sem jött, ezt a procit a majd a snapdragon 855el és az exynos 9820al kell összevetni. Ez a kirin 2,8ghzes lesz az új snapi és exynos meg 3ghz vagy a fölötti, tehát.. :U

Aryon87 N8-M10p.. geekbench és antutu teszten majdnem egyforma, gpuban meg utóbbi alul marad.. ez volt tavaly, idén meg már jóval elhúzott a snapi és exynosa kirintől.

(#31) #16820480 válasza Nimda (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pedig az is milyen nagy lapát... 3,5"-ban talán jó lenne.

;]

(#32) Aryon87 válasza garasdezso (#30) üzenetére


Aryon87
félisten

Gpu teljeseitmenyben semmi hatranyt nem erzek, es nem tetris vagy hasonlo kaliberu jatek van fent (Asphalt9, Darkness Rises, Tekken), mindezt ugy hogy a gpu turbo meg jelen sincs a telefonomon..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33) Baggins86 válasza garasdezso (#30) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Te még mindig ott tartasz, hogy kizárólag az órajel felelős a teljesítményért? :C :W

(#34) Nimda válasza #16820480 (#31) üzenetére


Nimda
addikt

Jah igen, egy ilyet kipróbálnék, 3" alatti:

(#35) garasdezso válasza Baggins86 (#33) üzenetére


garasdezso
kezdő

Írtam én ilyet? :C :W

Aryon87: én nem mondtam hogy hátrányban lennél a huawei telókkal csupán azt hogy a konkurencia kicsivel mindig erőssebb.

[ Szerkesztve ]

(#36) kali válasza garasdezso (#30) üzenetére


kali
legenda

Most fog mejelenni ősszel a Kirin 980, így maximum a Note9-ben lévővel lehet összevetni, amely hardver az S9+-ban is van, azt meg maga mögé utasítja.
Az általad említett 855 és társa jövő tavasszal fog megjelenni legkorábban.
Az órajel nem mérvadó olyan szinten.

[ Szerkesztve ]

(#37) garasdezso válasza kali (#36) üzenetére


garasdezso
kezdő

Kirin 980 7 nm technológiával készül tehát az ugyanilyen technológiájú procival illő összemérni ez pedig nem más mint a snapi855 és exynos9820.

(#38) kali válasza garasdezso (#37) üzenetére


kali
legenda

Szó nincs ilyenről, arról nem a Huawei tehet, hogy más gyártó lemarad csíkszélességben (is).
A Samsungnak is adott volt a lehetőség, hogy jobb hardver tegyen a Note9-be, de bérte a korábbival, ők majd tavasszal fordulnak, így jártak, mert a Huawei meg előtte, már ősszel.

[ Szerkesztve ]

(#39) garasdezso válasza kali (#38) üzenetére


garasdezso
kezdő

Teljesen mindegy késik e a többi vagy sem akkor sem fer egy újabb technológiájút egy korábbival méricskélni. Most talán ősszel első helyen lesz pár hónapot aztán lecsúszik a szokásos harmadik helyre.

(#40) kali válasza garasdezso (#39) üzenetére


kali
legenda

Ezzel az erővel tavasszal sem lesz fer.
A versenyben az idő számít leginkább, most meg ez van.

(#41) Róby


Róby
csendes tag

Tőlem növelhetik a méretet csak akkor növeljék a felbontást is 😋 ne legyen már az hogy visszaszőrösödik a kijelző :D

[ Szerkesztve ]

A telefonom erősebb mint a laptopom.. mi lesz itt tíz év múlva?!?! Mikor a galaxy nexus volt a legerősebb mobil, nem gondoltam volna hogy ennyire gyors lesz a fejlődés! :D (Iphone Xs)

(#42) 7Heads Drago válasza lenzso (#25) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az itteni tesztet végig olvasva csak az látszik mi nincs benne.
Jó pár olyan dolog hiányzik belőle, ami nálam a következő telónál alap. Kinek van kedve visszafelé fejlődni? :((

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#43) beyruth82 válasza garasdezso (#30) üzenetére


beyruth82
veterán

Az őszi kirin mindig az év eleji snapdragon és exynos ellenfele.Tehát a kirin 970 a snapi 835 és exynos 8895-é míg a kirin 980 az S845 és E9810-é lesz majd teljesítményben.A teljesítménytesztekből is világosan látszik ez.

[ Szerkesztve ]

(#44) 7Heads Drago válasza garasdezso (#30) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Szart se ér az erő ha szarul van rajta a szoftver. A p20 vagy mate sorozatokon jól látszik, hogy nyers erőben nem veszi fel vele a versenyt. Ettől függetlenül mégis egyáltalán nem mondható lassúnak egyik se. A mellékelt 4000 akku sokkal többet nyom latban a usereknél mint pár pont antutuban.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#45) Dave69


Dave69
tag

hát a not9 melől kicsit el pártoltam ,28dikán tudom leadni az előrendelést és még okos órát is kapok ... meg a kerekített kijelző a nagy aksi a kijelzőbe épitett újjlenyomatolvasó ezek előny nagyon... egy hátrányom van az a always on display hogy nem mutatja ha jön messenger üzi stb... úgy mint a samu pl csak ledes villanóval jelzi

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#46) kali válasza Dave69 (#45) üzenetére


kali
legenda

Igen, a Samsung AOD funkciója sokkal fejlettebb, több funkciót tud és jobban konfigurálhatóbb, de ha használni fogod az okosórát, akkor nem lesz olyan nagy jelentősége a Huawei féle (szerényebb) AOD-nak.
Én legalábbis kikapcsoltam az AOD funkciót a Note9-en, mert állandóan a kezemen van az okosóra és mindent jelez.

[ Szerkesztve ]

(#47) Dave69 válasza kali (#46) üzenetére


Dave69
tag

igen ebben igazad van :) nov-4 éjflig van előrendelés addig jár elivel hozzá az okos óra is de én 28-dikán tudok előrendelni remélem lesz hozzá még készleten :) eddig mate10-pro-t használtam nem volt vele bajom de samus voltam világ életembe :D de most megint több dologgal meg győzött a huawei hogy jobb mint a samu jó pár dologba "szerintem"

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#48) Dave69 válasza kali (#46) üzenetére


Dave69
tag

not 9 repűl? és lesz mate 20 prod? :D :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#49) kali válasza Dave69 (#47) üzenetére


kali
legenda

Attól is függ, honnan rendeled, a Telekomnál például nem csak előrendelésben szoktak adni mellé ajándék kiegészítőt, hanem utána is egy ideig - akár egy hónapig -, ezt tapasztalatból is mondom, kétszer is jól jártam már így. (Mate 10 Pro és Note9)
Nagyon megfogott a Note9, nem szándékozom mostanság lecserélni.

[ Szerkesztve ]

(#50) Dave69 válasza kali (#49) üzenetére


Dave69
tag

meg ijesztesz :D tán jobb választás lenne a not9? :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.