Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Kansas válasza Solar Eclips (#29) üzenetére


Kansas
addikt

A Mac könnyen támogatja "normálisan" a hardvert, amikor 100%-ban konttrollálja, min fut MacOS(na jó, ~99,999%-ban, ha a hackintosh-okat figyelembe vesszük). Linux és Windows kb. bármin futhat. Igen, ez néhány szempontból hátrány, más szempontból meg előny a PC oldalán. Ezért van, hogy a konzolok is és a Mac-ek is sokkal többet kihoznak ugyanabból a hardverből, másrészt viszont PC-n a hardvert idomíthatod a szükségletekhez, nem a szükségleteket a hardverhez... kinek mi fontosabb.

"egy mac nem tud még mp3-at se lejátszani"
Ezt én nem írtam soha sehol, ne ferdíts, légy szíves. Azt írtam, hogy át kell tolni iTunes-on lejátszáshoz. Elavult infó volt, kijavítottatok, lépjetek már túl rajta.

"Mert konkrétan két èves az m1 és még mindig közelébe sem járnak."
Dehogynem. A Maxnak meg a Prónak talán nem, de az nem is feltétlenül cél, PC-n nem fognak akkora IGP-t tenni az APU-kba, mert dVGA-kkal oldják meg a grafikus feladatot. És mivel egy átlagos desktop PC esetében korántsem annyira fontos hogy ultravékony design-ja legyen, kisebb a nyomás az ultraalacsony fogyasztás irányába is, mert jobbak a hűtési lehetőségek.
De igaza van 1dude-nak, alma-körte összehasonlítás ez, nem azonosak a tervezési célparaméterek, ahogy igazából a vásárlóközönség sem. Pont erre utaltam a #9-ben, de természetesen könnyebb értelmezés helyett triggerelődni és butthurt fanboy-t játszani, mert másnak nem ugyanaz a kedvenc hardvere.
A magam részéről itt befejeztem, mielőtt parttalanná válna... állapodjunk meg abban, hogy nem értünk egyet.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.