Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tüzi

Ez eddig jó nagy szarnak hangzik...
Multiban 24 ember? '42-ben 64 a max. Fejlődünk mi?

Virulni fog még a BF'42 van egy olyan érzésem :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2) For357y


For357y
aktív tag

"A télen várható fps csak digitális terjesztésben kerül majd forgalomba."
Ott amúgyis hamar terjedne... :U
Egyébként elég gagyinak tűnik ez a automatikusan töltődő muníció...Az életpontokat még elnézem, de hogy skuló teleportál a zsebembe??? :(

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#3) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Szerintem ez egyszerű mint a szög, vagy a lejtő.
Nehéz eldönteni, hogy a squad, commander vonalat azért nem irták, mert nem válozik, vagy mert nem lesz :O :O :O

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#4) fpeter07


fpeter07
veterán

64 fő után elég érdekes a 24 :U

(#5) Yany válasza Tüzi (#1) üzenetére


Yany
addikt

hát, lehet, hogy akkor már inkább a battlefield heroes... (az amúgyis ingyenes lesz)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#6) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Hát ez a 24 emberes cucc nagyon kevés :( .. pedig pont tegnap néztem egy fejlesztői videót és ígéretesnek tűnt de ott vagy nem említették a vagy nem értettem (angol hangal volt és az nekem nem nagyon megy) :U

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#7) Wolverine válasza Egonyolc (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a 3 "kaszt" lesz, több nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Az 1943 BF Bad Company-hoz hasonlo lesz (azzal a motorral csinaljak meg, jo fizika, grafika, stb), es egy kicsit BF Heroes-os is, inkabb a casual jatekosoknak, fun illetve proba jelleggel.
Emiatt is vagy olcso lesz (10-15$) vagy pedig ingyenes mint a Heroes ez meg nincs fixen eldontve.

A BF 2 vonal elvileg folytatodik es a BF Bad Company 2 utan jon ki valamennyivel a "BF3" - vagy valami hasonlo, mert nem akarjak elarulni a nevet csak azt mondtak, hogy nem felejtkeztek el a BF2-es jatekosokrol sem es keszul nekik valami, de nem akarjak meg bejelenteni hivatalosan.

A lenyeg hogy minden jon PC-re is: BF Heroes (majus), 1943 (nyar), BC 2 (tel), "BF3" (1 ev kb). ;)

(#9) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Ja es PC-n 32 jatekos lesz valoszinu, nem 24.

(#10) Tüzi válasza salytmasztor (#9) üzenetére

Egy 6-7 éves játékban meg 64. Ciki nem? 4, meg 8, meg ezer magos procik, gigabájtnyi ramok a videókártyán, és 32 ember hálóban '09ben? lol
Szerintem kurva lusták egy normális motort összeböfögni, aztán inkább ezt csökkentik, ez ingyé' van. Ennyire egyszerű. Battlefield meg jól hangzik, rókabőr szag van.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11) Wolverine válasza Tüzi (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Két indokot írt Halling, amiért nem lesz a limit 64: egyrészt a teljesen lerombolható környezet miatt nő a hálózati forgalom, másrészt a méréseik szerint a 64 fős szerverek nem szoktak tele lenni, csak félig.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) bbllade


bbllade
csendes tag

Hm.. mint régi BF2 játékos vissza írnám Halling nak ha lenne új patch tele lennének a 64 -es szerverek csak kifogás, BF3 ról pedig : a jelek szerint idén sem lesz semmi.................... :W

MSI K9N SLI AMD 5000+ X2 4GB Geil Ram 320GB WD Sata2 GALAXY GeForce 8800GT 512MB

(#13) -=Sziszi=- válasza Wolverine (#11) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

A BF2 64 játékossal az igazi. Ellentétben a COD4-el ahol még a harminc is sok. Csak üres duma :W

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#14) Tüzi válasza Wolverine (#11) üzenetére

Ezt nem tudom alátámasztani, LSSAH szervere minden este fullon van, hétvégenként meg egész nap. Persze, a hivatalos szerverek nem, mert sokan nem veszik meg a játékokat tizensokezerért, és csak gyári seriallal tudsz fellépni azokra.

Teljesen lerombolható környezet? NFS-be a III rész óta ígérik az autók amortizációját. Majd meglátjuk mi lesz ebből, erre nem innék előre.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15) feka007


feka007
nagyúr

úJ bf? áLLAT :C
CPS OFF XD

(#16) -=Sziszi=- válasza feka007 (#15) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Nem örülj annyira szerintem. Miért?-->LINK

Egyenlőre egy konzolra írt 10-15 éves korosztálynak megfelelő játék. Ultraverymegasupergagyi
De mit is várnánk az EA-tól :W

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#17) feka007 válasza -=Sziszi=- (#16) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ja, van benne vmi, eléggé olyan mint a Heroes. De azért még lehet jobb...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.