Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Gondolom az alcímben szereplő "kiállt" inkább kiált akart lenni. Elnézést ha én értelmeztem rosszul a mondatot, de így van csak értelme. :)

(#2) wolfman


wolfman
veterán

"a jobb minőségű grafika szürreális előnyt ad a csatában"

Na most én úgy tudtam, hogy a gyengébb grafika, úgy értem alacsonyabb beállítások azok ami miatt nagyobb az ember esélye egy csatában. Gondolok itt arra, hogy kikapcsolható füst, felszínesebb növényzet (vagy egyáltalán nincs), ami között el lehet bújni.
Bár a nagyobb beállítások mellett meg a látótávolság áll.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) NightBagoly válasza rodrigez (#1) üzenetére


NightBagoly
tag

Igen, köszi :)

"Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják életnek." Terry Pratchett

(#4) joysefke válasza wolfman (#2) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Látótávolság, látószög (FoV), felbontás. Mindegyikből a több a jobb (FoV esetén természetesen csak egy bizonyos határig) és mindegyik emelése masszívan növeli a gépigényt...

J.

(#5) rodrigez válasza wolfman (#2) üzenetére


rodrigez
senior tag

Gondolom itt valóban csak a kisebb felbontás szülte pixelesedésből fakadó előnyökre gondoltak. Bár szerintem meg ez a magyarázat szürreális. Ha az ő sniperes példáját vesszük alapul, akkor a 720p és 1080p között valóban 2x annyi pixel van, de én játszottam nem keveset előbbi felbontásban mikor már a gépem kevés volt, ráadásul csökkentett grafikai szinten, és soha sem volt efféle, a cikkben megnevezett "hatalmas" problémám. :) Ráadásul 720p is szét van húzva 1080p-re egy fulHD-s megjelenítőn, szóval lehet, hogy nem annyira részletgazdag, de a tárgy nem áll kevesebb pixelből. :)

(#6) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Mekkora bullshit... :(

A fegyóknak van Range-e, nem lehet ellőni 1 pontból a másikba, semmi köze a látótávnak hozzá....

Pl. Mikor láttam hogy ott az ellenfél a sarokban, hiába lőttem őrtoronnyal arcon, nem talált fura módon...

Hazudnak mint a vízfolyás, egyszerűen lefizette őket a Sony meg a Microfos, hogy csak konzolra jöjjön ki, ennyi...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#7) Polllen válasza vegitossj7 (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi, hogy jelezted, hogy a kommented bullshit, így át tudtam ugrani. (Na jó elolvastam, de ettől még szép önkritika!)

Amúgy ez így önmagában arra még nem magyarázat, hogy one és ps4 miért ne tolhatná egymás ellen.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak szöveg, béta alapján pl túl nagy különbség nincs a ps3 és ps4 között, és valszeg a ONE és X360 közöztt sem lesz.

Live-Die-Respawn

(#9) satz18


satz18
őstag

Én azt hittem, hogy más az fps szám. Az sokat jelenthet. A 720p vs 1080p között én nem gondolnám, hogy akkora előnyt jelentene a nagyobb.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) Wasp_HUN válasza satz18 (#9) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Azért 110% különbség eléggé marginális.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#11) zone


zone
őstag

Ennyi erővel azt is mondhatták volna, hogy csak 110" vagy nagyobb tévén lehet játszani, mert aki 24" tévén tolja, az jelentős hátrányba kerül és ezt ők nem szeretnék.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#12) Döglött Róka válasza oriic (#8) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Amugyis csak egy atskinezett Halo, szintlepesi lehetoseggel. Akkor meg nem mindegy, milyen?:)
En sokkal kivancsibb vagyok mivel rukkol elo 343.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13) Gabor343


Gabor343
tag

Ez csak egy kifogás, mert nem akarnak plusz munkát a cross platform támogatással.
Ráadásul még nem is jó kifogás, mert a játék nem csak pvpből áll, hanem coop részből is és oda simán csinálhatnának cross platformot, ott tök mindegy milyen felbontásban lövitek a szörnyeket... :W
A pvp rész meg maradna platform korlátolt. De most már tök mindegy, mert ha eddig nem dolgoztak rajta akkor ebben a maradék kicsit több mint 1 hónapban már nem lesz idejük megcsinálni ezt.
Pedig jó lett volna, mert haverjaim egy része még PS3-on fogja tolni én meg váltok majd 4-re és így tudtuk volna együtt tolni legalább a coop részt.. :(

(#14) Neoteric


Neoteric
addikt

PS4 - Xbox ONE, ill PS3 - X360 cross lesz?

PSN: ne0teric_sAN

(#15) bdlackoo válasza Neoteric (#14) üzenetére


bdlackoo
tag

nemhinnem :(

amugy ez most akkor jon pcre?

dinosaurs are jesus ponies

(#16) oriic válasza Neoteric (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép is lenne. :D

PC-re nem jön. Egyelőre.

Live-Die-Respawn

(#17) bdlackoo válasza oriic (#16) üzenetére


bdlackoo
tag

gondolom az se lenne" igazsagos" :DDD

dinosaurs are jesus ponies

(#18) oriic válasza bdlackoo (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elsősorban konzolokra csinálják, így is volt tervezve, de beszélgettek már a pc kiadásról.

Live-Die-Respawn

(#19) mrhitoshi válasza Neoteric (#14) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Az jó lenne, és e felfogás szerint, nem is lenne akadálya.

PS4

(#20) bdlackoo válasza oriic (#18) üzenetére


bdlackoo
tag

csak offoltam :D

dinosaurs are jesus ponies

(#21) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Bullcrap.
Nem fér bele egy checkbox, hogy "Igen, akarok crossplatform ellefelek ellen is menni, bár valószínűleg szívás lesz" ? Oszt aki akarja úgy nyomja, aki meg nem, az nem.
Azt persze nem mondhatják, hogy a Microsoft és a Sony nem szeretné ezt és/vagy kizárólag irreálisan sok pénzért menne bele, mert annak szemöldökráncolás lesz a vége.

(#22) Döglött Róka válasza DrTroglodyte (#21) üzenetére


Döglött Róka
veterán

:D:D:D Hagyjuk jó?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.