Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Én azt olvastam reggel, hogy fake news. Nem jön redmi tablet.
De ráférne a piacra. Alig van 100 ezer alatt normális tablet. (Áfával ez is felette fog indulni, ha kapható lesz itthon, de 5G-vel még így is jó vétel)

[ Szerkesztve ]

(#2) AliceWake válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én már mindent is olvastam, és annak az ellenkezőjét fordítva :( :U
Próbáltam nagyon feltételes módban fogalmazni. Hétfőn kiderül.
Noha, pont nem lenne rossz egy ilyen tab, sztem.

Non omnis moriar.

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Bár én nem vagyok tablethasználó, de épp múltkor néztem körül Androidos fronton itthoni webshopokban, gyarkorlatilag 2-3(-4?) éves elkopott Huaweiek, Samsung Lite-ok és egyéb nevenincs eszközök vannak a kínálatban. A 100k feletti tartományban vannak jobbak, de ott komoly ellenfél az Apple.

B.Cs.

(#4) Ricardo válasza AliceWake (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Én a miui12- re vagyok kíváncsi. Meg arra, hogy kiderüljön mely telefonok fogják megkapni. Tudom ez még odébb van.

(#5) Noukoum válasza AliceWake (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Jót tenne a tablet piacnak az biztos, de én is azt hallottam hogy fake sajnos.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) joey04


joey04
titán

nem lenne rossz az a tablet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) vlevi válasza Ricardo (#4) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pedig jó lenne egy 4:3 arányú, 10"-s, vagy annál hangyányival nagyobb tablet, mert én nem filmet nézek rajta, hanem olvasok, és olvasásra a 4:3 jobb, mint a 16:9.

Állítólag elég sok teló meg fogja kapni a MIUI12-t.
Az oldal hitelességét nem ellenőriztem, de a 11-et is kiadták nagyon sok, nem túl új készülékre is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8) Ezekiell válasza vlevi (#7) üzenetére


Ezekiell
veterán

Sok PDF-et/grafikás könyvet olvasol? Mert amúgy egy ebook jobb volna (de gondolom te is tudod).

Ennyi pénzért remek vétel lenne ez a tablet, kár, hogy nálunk 1.5-szerese lesz minimum :(

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#9) juuzer válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


juuzer
addikt

Egyetértek. Nekem is már 3 éves a Huawei Mediapad M2-m, ami már akkor 2 éves modell volt, mikor megvettem 2017-ben. Netflixre meg videózásra használom útközben általában.

Ha cseréni kellene, akkor körübelül maradna a "sima" ipad. Vagy valamelyik Galaxy Tab, bár az új SXe tabot nem valami bizalomgerjesztőek annyiért, amennyiért mérik őket.

Pedig ez a Redmi tab tetszetős. Még ha fake is vagy sem.

:(

Vamos a la playa.

(#10) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Nagyon szép, tetszene, csak valahogy már az iPadOS laptop replacementként szimpatikusabb funkciókkal rukkolt elő. De aki játékra, tartalomfogyasztásra keresne tabletet, annak ez király lenne, kicsit felpezsdítené az unalmas tab-piacot.

(#11) vlevi válasza Ezekiell (#8) üzenetére


vlevi
nagyúr

Inkább fórumozok, a kanapéról.
Mint most is :)
Arra a 6"-os ebook olvasó nem alkalmas.

(#12) Ezekiell válasza vlevi (#11) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ja hogy úgy :) Arra tényleg a tablet a nyerő.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#13) GreatL


GreatL
őstag

Most jött ki a MIUI 11 fél éve... hová rohannak?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#14) Ricardo válasza GreatL (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Ahova a többiek ;)

(#15) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Tényleg jó lenne egy normális, erős középkategóriás hardverrel szerelt tablet reális áron.
100-200 között találtam semmi érdemlegeset, ami letudott volna váltani egy Huawei Mediapad M3 8.4 LTE-t. Kénytelen voltam Galaxy Tab s6-ot venni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) kzs válasza ghiottone (#15) üzenetére


kzs
tag

Én is ugyanerröl váltanék mint te... kedvelem a redmi (xiaomi) készülékeket.
Viszont most kénytelen kelletlen arrafelé nézelödöm, amerre te, pontosabban az S6 Lite-on gondolkodom nagyon... örülnék, ha jönnen valami redmi ajánlat is gyorsan

(#17) ghiottone válasza kzs (#16) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az S6 lite-al annyi a bajom, hogy 2019 októberben használtam a hasonló processzorral szerelt Moto One Vision-t és azt 60-ért vettem. Nem rossz középkategóriás chip, de tabletba ekkora összegért túl drága.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.