Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Pedig jó lett volna legalább E3-on látni, hogy mik azok az open world lehetőségek, ami miatt több időt kérnek.

A Slime draws near! Command?

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Én csak remélni merem, hogy megéri várni rá. Nálam ez a játék lehet system seller (meg a Splatoon :D).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) oriic válasza ldave (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kar bizony, egyre jobban erdekelt a jatek.

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon sajnálom...persze tudom hogy megéri rá várni. Majd talán egyszer... :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) b.


b.
félisten

Sajnos én nem vagyok ilyen türelmes. Nálam most telt be a pohár. megy a háztól a gép, pedig tizen éve szinte mindig volt itthon N gép. ( ja most is lesz , csak GC. igaz becsomagolva a polcon. :) )

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Sirandrish válasza b. (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Detto..csak nem akartam leírni. Év végén terveztem gépet venni. PS4 vagy WiiU, de ez itt el is döntötte a vitát. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) b. válasza Sirandrish (#6) üzenetére


b.
félisten

Hát igen . csak az a gond, hogy igazából nem kapok már érte annyit hogy megérje eladnom, kenyérre meg szerencsére nem kell. De ahhoz hogy 3 konzolt tartsak itthon, ahhoz azért luxus de a fő ok, hogy nem érdemlik meg Nintendoék .Attól tartok, hogy ez mögött az Új gép van, ami jönni fog, arra is el kezdik portolni és átalakítani és gondolom a költséghatékonyság oltárán megint minket, felhasználókat áldoznak be :(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) Sirandrish válasza b. (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az nagy pofon lenne ha WiiU-ra már nem vagy csak valami butított verziót hoznának ki. És ezt kétlem is.
Amúgy konkrét Mario (64, Sunshine, Galaxy) jött már ki a gépre vagy csak a New New NEEEEW Super Mariosbros ?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) hpeti2


hpeti2
aktív tag

Pedig rohadtul kéne a WiiU-nak az új Zelda. Így is alig döcög az a szekér és gyakran meg-meg áll...

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#10) Gebriel


Gebriel
veterán

:(

(#11) mrlt


mrlt
tag

Én megfogadtam hogy Wii U-t csak Zelda bundle-ben veszek, egyébként nincs birtoklási vágyam. :(((

Go Pack Go!

(#12) elmepocok


elmepocok
tag

Akkor idén sem veszek Wii U-t... Ez a Zelda és a Project Cars kéne hozzá, de annál is mély hallgatás van a Wii verzióról...

(#13) pigster


pigster
senior tag

Ez most a Zelda, ami csak Wii U-n van/lesz, vagy egy újrakiadás?
Nem volt türelmem végignézni a "robotot".
--------------------------------------------------------
A videót végigpörgetve egy kínzó kérdés maradt: Ezt a videót green/bluebox technikával vették fel, és utómunkában tették oda a fehéret, vagy eredetileg is fehér volt a háttér?

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#14) Sirandrish válasza pigster (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen ez az a Zelda lenne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.