Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

azt hiszem volt mar, de mindenesetre orulok, hogy egy picit valtoztattak a kivalasztasokon. vegre ismerem a szamok 100%at, es hallgattam is nagyreszuket. evrol evre jobb listakat allitanak ossze. csak igy tovabb.

(#2) Noel Ryyka


Noel Ryyka
csendes tag

Igen, szerintem is egyre jobbak, Brian Bright is azt mondta, hogy szerinte ez az eddigi legjobb dallista. Itt is lesz ám Expert+ ;] ...

(#3) joci5


joci5
csendes tag

azt megtudja valaki mondani hogy xbox360-on, guitar hero részek közül lehet valamelyiket is sima kontrollerel játszani?

(#4) Invadrr_Zim válasza joci5 (#3) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

2, Rock of the '80, 3

ha jol tudom az elso reszt nem adtak ki 360ra

[ Szerkesztve ]

(#5) joci5 válasza Invadrr_Zim (#4) üzenetére


joci5
csendes tag

2, Rock of the '80, 3 szoval ezeket én xbox 360-on tudom nyomni gitar nélkul csak siman a vezetek nelkuli kontrollerel?

[ Szerkesztve ]

(#6) PuMbA válasza joci5 (#5) üzenetére


PuMbA
titán

Ja,de sok értelme nincs. Lehetetlen normálisan játszani kontroller nélkül.

(#7) Gomez86 válasza joci5 (#3) üzenetére


Gomez86
őstag

a 3. részig igen. (Aerosmith-t is)

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) mad1


mad1
veterán

Van 4.resz is?

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) jaffa888 válasza mad1 (#8) üzenetére


jaffa888
csendes tag

Elvileg a Guitar Hero 3 után jött az Aerosmith ,szóval szerintem ez tekinthető 4.dik résznek,habár ennek csak Aerosmith a neve.

Disco's Hit...

(#10) mad1 válasza jaffa888 (#9) üzenetére


mad1
veterán

volt ott metallica is meg world tour.
Konkretan 4 nincs!

Ne szemetelj ! = Steam

(#11) PuMbA válasza mad1 (#10) üzenetére


PuMbA
titán

A World Tour volt a 4,hiszen nem egy zenekarra koncentrál.

(#12) mad1 válasza PuMbA (#11) üzenetére


mad1
veterán

Erre gondoltam en is.De konkretan az sem 4 neven jelent meg ezert is kerdeztem be.

Ne szemetelj ! = Steam

(#13) Gomez86 válasza mad1 (#12) üzenetére


Gomez86
őstag

Álltalában: A World Tour a 4. rész.
A külön együttesekre koncentráló részeket nem látják el számozással, sok helyen pl úgy emlegetik hogy GH4: Metallica, vagy GH3: Aerosmith

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

mellesleg azt kell, hogy mondjam, hogy nekem a Rockband jobban tetszik, mar csak a sokkal alterebb letoltheto szamok miatt is. bar a GH5ben erdekes lesz a head2head 4 gitarral...

(#15) Gomez86 válasza Invadrr_Zim (#14) üzenetére


Gomez86
őstag

Mi is próbáltuk a rock bandet, de nekem nagyon csillogósnak tűnt, és talán ezért, de nem tetszett annyira. Viszont az tény, hogy jobban kiszolgálják letölthető cuccokkal a vásárlóikat...

A H2H-et nagyon várom már!
Jó kis izzasztó mókákat hozunk össze így is soxor, na de majd akkor :DD :DD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#16) PuMbA válasza Invadrr_Zim (#14) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem is jobb a Rock Band. Hangminőségben nagyon odaver a GH-nak.

(#17) Nunder


Nunder
őstag

Iron Maiden, Kiss, Motörhead, Thin Lizzy! :Y Teatyaég milyen zenék. Jó kis válogatás az biztos. De hogy Thin Lizzy-t beletették ez nagy jó pont nekik.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#18) mad1 válasza Nunder (#17) üzenetére


mad1
veterán

en mar a korpiklaanit varom,az valyon melyikbe lesz? :))

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.