Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Miért nem lehet 20mm szélesebb házat tervezni. 180mm -ig beleférnének a hűtők. De nem csak itt a többi ház gyártónál sem jobb a helyzet. A prémium kategóriában vannak 175-180mm -es hűtőt befogadó házak. Sokszor elgondolkozom egy 240mm -es AIO n oszt csókolom. Bár nekem Mugen 5 van, ami mérete ellenére nagyon jó. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Busterftw válasza Televan74 (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Melyik huto akkora?
A Noctua D15-m 165mm, annal jobb nem nagyon van vagy kell :D

(#4) Televan74 válasza Busterftw (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

PHANTEKS PH-TC14PE :DDD (171mm).Járt nálam!

D15 sem fért el a Define C -ben, az is volt nálam. Utána döntöttem a Mugen 5 Rev. B. mellett.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) vond válasza Televan74 (#1) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Phanteks Enthoo Pro: 193 mm ;]

3 éve vettem otthonra és melóba is, eszméletlen jó ház. Mondjuk akkor még 30 ezer körül volt, most már 50+, ráadásul alig kapni. :(

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#6) Televan74 válasza vond (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ne is mond. Megbántam azt a napot mikor a P600S -t eladtam! :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) Gibo


Gibo
senior tag

Én sem mostanában fogok megszabadulni a MasterCase 5-től... Ráadásul 40€-ért sikerült megvenni Mediamarkt-ban..simán maradt hely a Thermalright Aro-M14 fölött, pedig az sem kicsi :DDD
Egyébként nem tűnik rossznak ez a ház, de nem igazán tud többet egy FSP CMT211A-nál első olvasatra, az pedig egyenlőre olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#8) Tamás88 válasza Televan74 (#1) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Sharkoon DG7000 210mm széles, és ebben a házban van anyag, mert eléggé masszív, és rohadt nehéz volt hazavinni, mert önmagában csak 7kg-ot nyomott. Ja és 5,2-es meghajtókat is bele lehet helyezni, mondjuk egy BD írót.

(#9) M@cika válasza Gibo (#7) üzenetére


M@cika
őstag

Én is azt az FSP házat néztem ki a gépfejlesztéshez. A világítást meg majd kikapcsolom, elég, ha szépen hűtenek a ventik.

Nasit a kis fehér medvének!

(#10) Frozen válasza #32839680 (#3) üzenetére


Frozen
őstag

nekem volt sharkon tg 5 és 6 is abba belement a drp 3 és 4 is. de szerintem már aiot jobban megéri rátenni

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#12) Frozen válasza #32839680 (#11) üzenetére


Frozen
őstag

Kinek mi,azert egy komoly gpu melle mar nem fer el egy nagy torony hutto valószínűleg ezért nyomjak el a házakat is karcsubra.
Aio hát cserélgetni kell vagy be kell aldozni egy rendes vízre.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.