Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Én is az új iPhone-ra várok, és szerintem rajtam kívül még sokan mások már az iPhone 4S megjelenése óta.:)

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

i4 tulajok, cserére fel. Remélem nem lesz semmi nagy baki így SJ halála után. Bár a hírek arról szóltak, hogy hagyott nekik valamiféle útmutatást...

(#3) Black Dragon válasza hemaka (#2) üzenetére


Black Dragon
addikt

Valami hasonló lesz szerintem. [link]

(#4) zsoma92


zsoma92
csendes tag

nem semmi ez a Tim Cook..a vizeletéből jósolta meg, hogy várják már az új iPhonet? :D

(#5) assemble válasza zsoma92 (#4) üzenetére


assemble
addikt

Valami kifogást nyilván ki kellett találnia, gondolom ezt gondolta a leghihetőbbnek. :DDD

(#6) VaniliásRönk válasza hemaka (#2) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Hát persze, és minden évben meg fog jelenni nekik hologramm formájában, mint Hari Seldon... :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#7) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

zsoma92 & assemble: Szerintetek nincs igaza? De komolyan...még szép, hogy szinte mindenki - és főleg az alma fanok - az új iPhone-t várják. Cook kifogása szerintem nagyon is jó és hihető. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8) zsoma92 válasza Petyyyyy (#7) üzenetére


zsoma92
csendes tag

Almafan vagyok mégse várom :P
Bár ezek szerint lehet, hogy mégse vagyok almafan :DD

(#9) nicu71 válasza Petyyyyy (#7) üzenetére


nicu71
addikt

teljesen hihető az erre való hivatkozás,elég ha a hírhedt sorbaállásos jelenetekre gondolunk,meg az irdatlan előrendelésekre,amiről már megkezdték a hírek csepegtetését...
Én is kiváncsi leszek rá,bár érdemeik elismerése mellett ettől a cégtől én soha ,semmilyen körülmények között nem vennék semmit.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#10) p87


p87
senior tag

(#7) Petyyyyy:
Csak az a baj, hogy tavaly várta mindenki az iphone 5-öt erre 2011 Q3-ban még nőttek az iphone eladások és csak közvetlen a megjelenés előtti Q4-ben estek picit az eladások, de most Q3-ban már háromszor nagyobb mértékben estek az eladások mint 2011 Q4-ben.
Ezért furcsa a magyarázat, mert ne mondja senki, hogy tavaly nem várták a következő iphone-t.

Kíváncsi leszek, hogy alakulnak az eladások, nem lennék meglepve, ha elfogyott volna a lendület...

[ Szerkesztve ]

(#11) negyedes válasza p87 (#10) üzenetére


negyedes
addikt

De tavaly nem ennyire vartak az uj szifont. :P

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#12) Angel1981 válasza Black Dragon (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Kilométeres sorok lesznek a boltok előtt, arra mérget vehetünk - megint megdöntenek minden rekordot.

(#13) Petyyyyy válasza p87 (#10) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Igen erre emlékszem én is...de talán előre gondoltak kicsit. a négyes a három után elég "nagy" váltás, fejlődés volt. Talán tavaly még nem bíztak benne, hogy olyan rövid idő alatt akkorát változna a konstrukció, hogy érdemes lenne várni még a vásárlással, ezért hazavittek egy négyest. :U Persze ez csak saját spekuláció.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14) Namelesske


Namelesske
addikt

Ez nagyon béna lett, benne maradt a tooltip.

Amúgy meg tudtam hogy eljön ez a nap Jobs Halála után. Ha nem csinálnak valami nagyon ütőset amivel a felhasználók kedvére tehetnek, nem fognak szárnyalni. Egy ideig élnek még a zombi fanatikus rajongókból, de egy idő után szépen megint elérünk a jobs előtti időkbe amikor bukdácsolt az Apple.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#15) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Meg is jelent az új kiadás. Tölthető
Kisebb teszt
Itt is egy előzetes féle

PS4

(#16) ntomka


ntomka
nagyúr

És mi van, ha a sok perre szánt pénz vitte el a profitot? :D

ツ Headphones on - World off

(#17) VaniliásRönk válasza ntomka (#16) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Az i. Apple-háború utáni jóvátétel megfizetésére azt az orbitális készpénzállományt tették félre. ;)

Szerk.: I. => i. Így mégis jobban passzol. :))

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#18) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

nem volt elég jó az eredeti cikk? vagy kellet a kis feltűnés az élénk színekkel?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#19) Black Dragon válasza Angel1981 (#12) üzenetére


Black Dragon
addikt

Az engem túlzottan nem érdekel, csak legyen benne minden, amitől megéri megvenni.

(#20) vicze válasza Black Dragon (#19) üzenetére


vicze
félisten

És mi a fenétől éri meg? Az SW a lényeg, ami a használatot illeti, azt a régebbiek is ugyan úgy megkapják. Nagyobb kijelző, nagyobb kamera, gyorsabb proci(???) számít bármit is, ha állítólag már most is a leggyorsabb, akkor minek új HW?

(#21) Angel1981 válasza vicze (#20) üzenetére


Angel1981
veterán

Mert jön fel a konkurencia, és ha nem lépnek, beérik / lehagyják őket.

(#22) vicze válasza Angel1981 (#21) üzenetére


vicze
félisten

Attól nem fogja még megérni megvenni. (Ahogy SGS3-at vagy Sony XS vagy HTC 1X-et, stb. se éri meg.)

[ Szerkesztve ]

(#23) Misály válasza VaniliásRönk (#6) üzenetére


Misály
addikt

Basszus ugyanez jutott eszembe:DDD

(#24) Angel1981 válasza vicze (#22) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem, de ha nem lépnek, és lemaradnak, akkor azok, akik a jövőben legjobbra akarják cserélni a megunt / tönkrement mobiljukat (legyen az bármi), nem őket fogják választani.

(#25) Black Dragon válasza vicze (#20) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nekem attól éri megvenni, hogy ha lenne benne nagyobb kijelző, jobb kamera, másabb design. Én nem élvezem el attól, hogy elvileg a leggyorsabb, engem csak az érdekel, hogy stabil legyen, és minden benne legyen amire szükségem van.

(#26) Def26


Def26
félisten

Én is várom a következő iphone -t. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) Erasmus válasza Namelesske (#14) üzenetére


Erasmus
őstag

pics, nem vettem észre. javítva, köc!

(#28) banhammer válasza zsoma92 (#4) üzenetére


banhammer
veterán

Tiszta Budapest TV...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#29) vicze válasza Black Dragon (#25) üzenetére


vicze
félisten

Akkor végkép nem értem. :F
Egyetlen újítása se érdekel az új iPhone-nak, de megveszed? Akkor miért éri meg a SW-ben azonos i4S-el szemben???

(#30) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

azt nem értem, egyáltalán ki vesz iPhone-t, hiszen jövöre jön a jobbujabb, aztán a mégjobbmégujabb

(#31) tajcsi válasza Black Dragon (#19) üzenetére


tajcsi
senior tag

Tuti lesz majd benne iFullScreen :DDD :DD

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#32) Black Dragon válasza vicze (#29) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hol írtam, hogy egyetlen újítása sem érdekel? Azt irtam, hogy az nálam alap szempont, hogy stabil legyen a rendszer, nem verem rá a benchmarkra... Természetesen a többi érdekel, kamera, kijelző stb, de ezt írtam is, hogy számomra azért éri megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#33) edward2


edward2
addikt

Sok szerencsét az iPhone 5höz az Applenek. Szükség lesz rá. Ezt a SJ meg itthagyta az útmutatás maszlag dumát meg higgye el akinek 2 anyja van.

Ha kilépnek a 3.7"es méret tartományból akkor saját magukat köpik szembe és egy erős mezőnybe lépnek be, ahol már van sok jól működő telefon. Ha maradnak 3.7ben akkor meg azt kockáztatják, hogy már sok ember rájött ez a 4.3"+ bőven használható tartomány. Itt bukik majd el hosszútávon az 1 termékre alapozás.

(#34) vicze válasza Black Dragon (#32) üzenetére


vicze
félisten

Bocs félreolvastam.
SW-n kár lovagolni, az minden Apple terméken ugyan az, szóval abban nincs "plusz érték".
Ha a sebesség se számít, (értelmetlen is) akkor tényleg a kijelző marad (talán) és esetleges jobb kamera (ezt már kétlem erősen) stb. meg nincs, mivel LTE nálunk nem játszik, azonkívül meg szintén talán új ház lesz.
Nem tudom valahogy szerintem nem érné meg egy valamivel nagyobb kijelző, az összes kiegészítővel való szinte teljes inkompatibilitást, sok nyereség nincs rajta és spórol az ember 100$-t.

@edward2: Nem azért veszik mert XY specifikációja van, hanem mert van egy bizonyos logó a hátulján, amivel valamit összekötnek az emberek, a reklámokból és a marketingből, és ez lassan ugyan ez igaz lesz a Samsungra is.

[ Szerkesztve ]

(#35) Black Dragon válasza vicze (#34) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ha már nem vettem meg a 4S-t annak reményében, hogy az új iphone majd jobb adottságokkal kecsegtet, akkor tartom magamat hozzá, maximum nem veszem meg, de mindenképpen megvárom.:K

(#36) ThePlayer válasza edward2 (#33) üzenetére


ThePlayer
tag

+1

vettem két peremet kétszázezerér'

(#37) Gl4diator


Gl4diator
tag

Mit nekem iphone 5, én az iphone 8-at várom :P

(#38) kerekfej


kerekfej
addikt

A vezérigazgató szerint az emberek már az iPhone 5-re készülnek.

Azt meg nem tudják a mai napig, honnan fogják ezt elővarázsolni,

(#39) Armahun


Armahun
addikt

Nagy valószínűséggel az újban sem lesz fm rádió, így ez sem érdekel.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#40) Black Dragon válasza Armahun (#39) üzenetére


Black Dragon
addikt

Még szerencse, hogy van rá alkalmazás.;)

(#41) Armahun válasza Black Dragon (#40) üzenetére


Armahun
addikt

A földi sugárzást vesz, vagy webrádió?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#42) Black Dragon válasza Armahun (#41) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én webrádiót használok, de majd holnap megnézem, hogy van-e fm rádió.

(#43) kiskaktusz válasza Black Dragon (#42) üzenetére


kiskaktusz
addikt

FM rádióhoz nem csak egy app kell a store-ból, hanem hardver is kell, ami egy átlagos telefonnál a headsetben található, de az almáéban ugyebár nincs ilyen..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#44) assemble válasza kiskaktusz (#43) üzenetére


assemble
addikt

Nyilván, így soha nem is lesz rá rendes rádió.

(#45) B1T3


B1T3
addikt

„A vezérigazgató szerint az emberek már az iPhone 5-re készülnek.”

Tényleg mondott ilyet? :U Úgy tudom, az új generáció neve még nem ismert, lehet akár iPhone 6 vagy new iPhone is. :)

(#46) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Félelmetes, hogy van egy cég ami válság ellenére is remek eredményeket produkál, és a részvényeseknek ez sem elég. Nem tudom min lepődnek meg, előbb-utóbb várható, hogy beáll a növekedés egy stabil, normális szintre. Ha a földön már mindenkinek Iphone-ja lesz, akkor majd a majmoknak kell eladni az új modellt, hogy dinamikusan növekedjen a cég :F .

Laci

(#47) #56573440


#56573440
törölt tag

szívemre ölelném az ilyen elemzőket. meddig tartható egy exponenciális bővülés? de komolyan? hol lesz az a határ amikor belátják, hogy nem lehet hozni az "elvárt" számokat. ez is csak arra jó, hogy páran nekiálljanak bizniszelni és hatalmas lóvékat szakítsanak... :(

(#48) arnyekxxx válasza Gusztáv (#46) üzenetére


arnyekxxx
veterán

az a félelmetes, hogy válságban egy cég részvénye 3 év alatt 250%-ot emelkedik.

Nem azért ment fel ennyire, mert a befektetők stabil normális elvárható növekedést várnak, hanem mert kiugróan látványos csodát várnak. Stabil, normális növekedést csillió cég tud produkálni, ahhoz nem kell applerészvényt venni.

(#49) Angel1981 válasza Gusztáv (#46) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ez az!
Ezért mondják, hogy "az, aki azt hiszi, hogy egy véges erőforrásokkal rendelkező bolygón a végtelenségig lehet növelni a termelést és a fogyasztást, az vagy őrült, vagy közgazdász." :U

(#50) kiskaktusz válasza arnyekxxx (#48) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ebből is látszik, hogy a hájp viszi a céget.. Egy reálisan növekedő cég nem tud ekkora növekedést felmutatni, még ha belegebed sem.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.