Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) K82


K82
őstag

Minek a makró? Költötték volna inkább ip védelemre...

Pixel / OnePlus Pad

(#2) Segal


Segal
veterán

"Adott persze a dupla nanoSIM foglalat microSD kártya befogadása nélkül"

"Kedvenc" mondatom mostanság a telefonoknál. Hogy szülne sünt aki nem képes beletervezni...
Értem én hogy így extra felárral adható el a nagyobb belső tárhelyes verzió, de akkor sem értem miért kell ennyire tiltani a dolgot :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Prowler


Prowler
senior tag

Nem sikerült rosszul de én maradok a 7T-nél, kameraszenzor összeállításban szerintem még mindig az a legjobb OP vonalon (a Pro modelleket leszámítva) :)

Veremivadék Undorkutya

(#4) HardRic


HardRic
addikt

Jónapot, menüben kérnék egy 8T-t, de a sok felesleges kamerát le szeretném cserélni egy IR blasterre. Igen, kólával jó lesz.

(#5) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az "a" betű rossz helyre került: Igaz: a maradt 6,55"

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) #40047616


#40047616
törölt tag

Nagyon nagyon remélem hogy a trémobil a 8t-t már beveszi a kínálatába majd. A p30-am lecserélném rá.

[ Szerkesztve ]

(#7) tovgab válasza K82 (#1) üzenetére


tovgab
aktív tag

Jelen! Bár nem sokszor szoktam makró témát fotózni, de amikor kell, akkor jól jön (de ha 2 Mp-es lett volna, akkor én is a falba verem a fejem :W ).
Az IP rating viszont teljesen hidegen hagy. Soha nem akartam vízbe vinni a telefonom és olyan sem fordult elő soha, hogy hasznát vettem volna (ettől persze elfogadom ha valakinek ezek a fontos kritériumok :R ).
Valószínűleg én vagyok a kisebbség, de mintha nekem tervezték volna ezt a telót:
- flat screen, 120Hz, (FullHD+ nekem tökéletesen elég)
- nem pop-up előlapi kamera (szeretem a Oneplus arc-alapú feloldását)
- 65W Warp charge (600 ciklus után is min. 80%-os aksi), amit eddig 30 perc alatt töltött reggelente amíg a kutyával sétálok, az már csak 15 percet igényel
- wireless charge hiánya sem zavar
- SD865 bőven elég nekem, + jó a hűtése (ha láttátok a keynote-ot, teljen áttervezték az egészet)
- kamerákban nekem már a mostani 7 Pro is elég mindenre, szerintem a 8T is hoz egy olyan minimum szintet amivel el lehet lenni
- viszonylag jó ár
- + a szoftveres oldal! volt egy "dia" arról, hogy hogyan változik az OOS 11 felülete, kapott egy komolyabb újratervezést, ahol figyelembe vették a kéz anatómiáját és amit lehetett, azt hozzáigazították, képen jobban átjön:
Ja és végre lesz AOD. Csak 4-5 évet késtek vele... :C

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#8) AS


AS
félisten

Az S20 FE (Snapis jobb választás azért) Igaz ez sem rossz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) ghiottone válasza Prowler (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kamerában semmi előrelépés a 7T-hez képest. Ugyanaz a főszenzor, lehet még az ultraszéles is megegyezik. Aztán ott a külön makró, amit a 7T-nél az ultra megoldja és a 8T-n nincs zoom se. A 7T sokkal kiegyensúlyozottabb modell volt, mint a 8T. Itt már nagyon érződik, hogy nem akarták felhozni a 8 Pro szintjére.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) bollokcs80 válasza ghiottone (#9) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Egyetértek, áldom is az eszem, hogy megvettem a 7T,-t. :DD

B.Cs.

(#11) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Füles tudja az APTx-et? erre vártam, de sehol nem írják

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) Noukoum


Noukoum
veterán

50 dollárért elég jó az a füles.

Szerk: 59€ lesz a magyar ár, 21-22e forintért is jól hangzik.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) K82 válasza tovgab (#7) üzenetére


K82
őstag

Az az 5 MP-es is felesleges sztem, ahogy a 2 MP-es monokróm is. A 7T-re sikerült három használható látószöget pakolni, itt meg gyk. négyből kettő kuka. Neked csak egy, ha fontos a makró akkor fontos. :)
Nálam nem is arról szól az IP védettség h fürdeni akarnék vele, de kapott már el bringázás közben olyan zivatar h szó szerint tetőtől talpig eláztam. Jól esik a tudat h nem kell aggódni ilyenkor a telefonért.
A többivel nagyjából egyetértek: utálom az ívelt kijelzőt és mindent ami mozoghat egy telefonban. Elismerem, szép és jó a pop-up kamera, de attól még h valamit meg lehet csinálni, nem feltétlenül kell. Ilyen a káva is, szép ha alig van, csak nem épp praktikus a véletlen érintések miatt.
Amit viszont nem értek, az a magyar felár: 667€ itthon, a németeknél 599... :F

Pixel / OnePlus Pad

(#14) _flamer


_flamer
aktív tag

Nem rossz de a 7T-hez képest nem nagy előrelépés.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#15) Prowler válasza ghiottone (#9) üzenetére


Prowler
senior tag

Egyetértek, plusz a digitális zoom annyira mégsem olyan jó mint egy dedikált szenzor. Makró szintúgy jó a 7T-n plusz ott adott a lehetőség hogy makró módban még tovább közelíts ha a telefotóra váltasz. Azt meg csodálom hogy a 960fps slo-mo videó a 7T óta nem opció (vagy csak nem említették meg a bemutató alatt).

Veremivadék Undorkutya

(#16) Prowler válasza tovgab (#7) üzenetére


Prowler
senior tag

"- SD865 bőven elég nekem"

Ezen jót mosolyogtam, azért a mostani legerősebb SoC legyen talán elég :D
Szerintem is korrekt cucc amúgy, flat képernyő, 65W töltés stb de a 7 Prot nem biztos hogy lecserélném rá - úgy tudom arra is jön majd az OOS11 és vele együtt az AOD is.

Veremivadék Undorkutya

(#17) nozs23 válasza K82 (#13) üzenetére


nozs23
addikt

Totál értelmetlen mindkettő, már-már ciki. Azért ez van benne, mert két fillérért tudják venni hozzá. A telefon amúgy nagyon szép lett.

(#18) tovgab válasza K82 (#13) üzenetére


tovgab
aktív tag

A 7T-n gondolkoztam én is sokáig, minden szempontból bejövős konstrukció a mai napig.
A Telekomnál néztem is, hogy kifutó áron valami 198 ezer körül elhozható lett volna rablánc nélkül, de gondoltam most már kivárom mit mutat a 8T?!
Ha após németből elhozza nekem 600 euróért, úgy kijön 218-ból. Akkor meg már csak ezt választom.
Az S20 FE is jó kis telefop lett. Kár, hogy ide megint nem a Snapis verzió jött, de én a 2 közül is a Oneplus-t választom.
Valószínűleg kicsit elfogult is vagyok, mert szeretem ezt a márkát... :))

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#19) spect80


spect80
senior tag

Wifi modem a telefonban? Az hogy

(#20) joey04 válasza K82 (#13) üzenetére


joey04
titán

Az az 5 MP-es is felesleges sztem, ahogy a 2 MP-es monokróm is.

de most az a trend, hogy sok kamera legyen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) gattolino válasza joey04 (#20) üzenetére


gattolino
senior tag

Az a trend, hogy sok felesleges kamera legyen inkább. Inkább akkor egy Google Pixel 4A
Kisebb is, és kamerában is aláz. Szvsz felesleges a 865. Régen szerettem a Oneplus-t, de ahogy emelik az árat megy el a vásárlástól a kedvem. Ha a Poco F2-ről egyszer váltanék, akkor inkább egy teljes képernyős Oneplust választanék, ha OP. OP 7T Pro

Vivo X90 Pro Plus

(#22) mongoose66


mongoose66
tag

Nem fogyott eléggé a 8 pro?
Ez a sima 8 ésa 8 pro közé tehető, vagy inkább egy új preferencia igényt próbál betömni. De valahogy egyik fölé sem lép.
A 65w töltés és a lapos kijelző miatt tetszik, csak menjen 200 alá az ára. Viszont a 865+ procit sajnálom. Azt nem értem miért kellett kihagyni.

I have spooken!

(#23) joey04 válasza AS (#8) üzenetére


joey04
titán

igen, az már azt is megpróbálja kitalálni, mikor akarod megérinteni. még picit bétás, de majd alakul.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) beyruth82


beyruth82
veterán

Tulajdonképpen akkor a oneplus 8 és 8T között mi a különbség?

(#25) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Oneplus hírlevele szerint SD 865+ van benne.

(#26) Rick4 válasza Prowler (#16) üzenetére


Rick4
félisten

A 7 pro-t pedig megérné lecserélni, mert a 8-as szériában van rendes, jól működő fókusz, van benne valós proximity szenzor, ezért zseb mód is, meg sokminden más is. Nálam a 7T pro-k ezek miatt addig voltak meg, amíg a 8 pro meg nem jelent, és már jött is az új, nem bántam meg. De egyelőre nincs mire cserélni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#27) LordNerve válasza Prowler (#3) üzenetére


LordNerve
csendes tag

Azért mert ha bele teszel egy szutyok kártyát, ami visszafogja a telefon teljesítményét, ne adj isten instabillá teszi a telefon gyártóját fogod szídni, hogy milyen szart adott el neked.

(#28) Schuler888 válasza tovgab (#7) üzenetére


Schuler888
senior tag

"- + a szoftveres oldal! volt egy "dia" arról, hogy hogyan változik az OOS 11 felülete, kapott egy komolyabb újratervezést, ahol figyelembe vették a kéz anatómiáját és amit lehetett, azt hozzáigazították"
Igen, miota par eve a samsung a ONE UI keretein behozta ezt a dolgot is, eleg sokan kovettek, vegre a 1+ is.
Egyebkent most erzem eloszor, hogy nem erdemes valtani friss 1+ra, ha nem is pukkadt ki, de leeresztett ez a lufi. Gondolom a fonok sem hiaba lepett le. Szerencsejuk a BBK-s hatter, amin belul a Realme durvan kannibalizalta a "flagshipkiller" vagy mondjuk ugy inkabb a jo aron csucshardvert kategoriat.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#29) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem amúgy tetszik, szép a ház, a kameraszigetet is designos. Egyedül az előlapi lukat száműzhetnék már. Mondjuk azt elmagyarázhatná valaki, hogy a oneplus oldalon miért nekünk van a legtöbb bünti az áron? Szlovákok és Horvátoknál is van 20-30€ plusz, de nálunk miért 78€? Gondolom nem csak úgy hasraütés szerűen vannak meghatározva, tehát valamelyik csicska törvényünk miatt lehet.

Megyen!

(#30) undercover válasza Schuler888 (#28) üzenetére


undercover
senior tag

Realme telefonokban is jó a szoftver mint a OOS? :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#31) beyruth82 válasza undercover (#30) üzenetére


beyruth82
veterán

Jobb sokkal

(#32) total90


total90
veterán

DE-be most 699€ a 12GB-os verzió. Nekem 7Pro (12GB) van ... és habár az ára bomba jó, van pár hasznos Feature benne, de nem tudom, hogy megéri-e váltani. Minden esetre ez olcsóbb mint amennyi a 7 Pro volt annó.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#33) TomFace válasza total90 (#32) üzenetére


TomFace
tag

Tegnap amazon.de-n ~695€ volt a Oneplus 8 Pro 8/128, nem kérdés, hogy melyik a jobb ajánlat.

(#34) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Továbbra is marad a 7pro. Ez annyira jól eltalált készülékük.
Már várom, hogy jöjjön a 9es széria, talán ott már nem lesz lyukas a kijelző....

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35) juuzer


juuzer
addikt

Gyönyörű OneUI-replika lett ismét a hulladék makrókamerákkal... ggwp. :)

A vicc az, hogy a 7T meg hardveresen mókolt valamit, hogy tudjon szuoermakrót csinálni az ultrawide-dal. Egyébként tetszik a telefon, de az Interstellar árnyalatot borzasztóan hiányolom, szerintem baromi jól nézett ki az OP8-on.

Vamos a la playa.

(#36) GSP


GSP
aktív tag

Ránézésre jó, de ennyi.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#37) #65577472 válasza beyruth82 (#24) üzenetére


#65577472
törölt tag

A 8T kicsivel ugyan, de nagyobb és nehezebb. A képfrissítés 90 Hz helyett 120 Hz. Van AoD. A tárolási szabvány UFS 3.0 helyett UFS 3.1. A macro kamera felbontása 2 MP-ről 5 MP-re nőtt. Van barométer. Nagyobb az akksi, ami 30W helyett 65W-tal tölthető.

[ Szerkesztve ]

(#38) tovgab válasza #65577472 (#37) üzenetére


tovgab
aktív tag

Az aksis/töltős részhez még egy kis adalék:
"This charger will also be USB PD compatible up to 45W, while the OnePlus 8T will also be able to fast charge up to 27W using other non-OnePlus fast chargers."
Azért ez elég jó feature. :C

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#39) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

nagyon tetszik, amiket kapnak kommentekben fb-n folyamatosan minden postjuknál. egy éve még meg tudtak oldani 3 látószöget és minden fontos funkciót 3 kamerával. mostanra megvilágosodtak, csak a mennyiség a fontos. remélem a számok nem őket igazolják majd

Sony A6000 | iPhone 12

(#40) K82 válasza Maxxy10 (#25) üzenetére


K82
őstag

Vagy kimaradt a szóköz a 865 és a + közül, vagy vki rosszul küldte ki a hírlevelet. Az SD865-ben az X55-ös modem külön chip (persze egy párt alkotnak, nincs SD865 X55 nélkül), míg mondjuk a 765G-ben már integrálva van az X52.

tovgab: ideje volt már a PD támogatásnak, elvégre az a szabvány.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#41) bollokcs80 válasza tovgab (#38) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ezt megkaphatnák a régebbiek is egy szoftverfrissítéssel (ha megoldható). Van egy 18W-os PD töltőm dupla Type C kábellel, kb 7-8 wattot hajlandó felvenni tőle a 7T. :(((

B.Cs.

(#42) mbotnd


mbotnd
tag

Szép is, jó is, de megvenni nem fogom.

(#43) tovgab válasza K82 (#40) üzenetére


tovgab
aktív tag

Tényleg régi adósságukat rótták le ezzel, pont mint az AOD.
A PD nem "a", hanem csak "egy" szabvány, pont mint a Warp Charge. Persze értem mit akarsz ezzel mondani (kompatibilitás) és teljesen jogos.

bollokcs80: sajnos szerintem h/w-es gátja is van a régebbi modelleknél, de ne legyen igazam...

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#44) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ebben már megint a kijelző (minősége) a gyenge pont. Nem értem miért kell minden évben valamit elrontania a gyártónak. :W

(#45) #65577472 válasza ForRedGlory (#44) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mi a baj vele?

(#46) Eugene Roe válasza tovgab (#7) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Várd ki a végét az AOD-vel, 5-ön is volt AOD, csak 3 hét után kivették :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#47) beyruth82 válasza #65577472 (#37) üzenetére


beyruth82
veterán

Így már tiszta :R

(#48) bollokcs80 válasza tovgab (#43) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Úgy legyen (mármint ne legyen igazad ebben). ;)

B.Cs.

(#49) ghiottone válasza ForRedGlory (#44) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt jóra értékelték, de színtorzulást láttam én is valamelyik videóban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.