Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6659) pcnet válasza oba (#6658) üzenetére


pcnet
addikt

Valamit csak változott. Biztosan van benne újdonság. Azért is mondom, nem X felettit vennék, hanem valami régebbit. Pl diktálást nagyon dícséri haver, de a billentyűzeten se gépeltem annyit félre 4S-en mint most O6on. Pedig sokkal nagyobb a kijző. Havert meginterjuoltam, hogy miért pont iOS-t használ. Mert megunta, hogy az androidot egyhuzamban hackelni kell. Mondtam Neki, ugye még valami 2.x alapú androidos telefonod volt?! HTC Desire. Ok, nincs több kérdésem. :)
Ja, és a szokásos! Az android tele van adathalász programmal, meg reklámmal, meg nem optimalizálnak, ram meg erőforrás zabáló rendszer. Hát nálam meg elvi kérdés, hogy gyengébb hardverre nem fizetek rá. Értem én, hogy elmegy iOS 2 giga rammal, de akkor legyen az iPhone olcsóbb, ha egyszer kevesebb/gyengébb hardver elemekből épül fel. Jó, jó! Miért adnák olcsóbban, ha ennyiért is el lehet adni. Irodai PC-t se veszek gamer PC árban. Mindegy, marad a 6os. Aztán ha kileheli a lelkét, akkor 7T. De remélem mire nyugdíjba megy, már rég elavult lesz a 7T és már kapni sem lehet. :) Semmi bajom a 6ossal, csak techb*zi vagyok.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.