Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2010) Csori72 válasza nutfile (#2000) üzenetére


Csori72
aktív tag

100-200E Ft értékű boríték GPS nyomkövetés nélkül, és a futárt hibáztatod!? ... viccelsz ugye? én beküldtem volna szimplán a levelesbe! a futár nem tudja a csomag értékét!!! .. csak ha utánvétes, de azt a szomszéd nem fizeti ki! és a szomszédnál hagyni ha te nem várod otthon a csomagod ... minden joga meg van rá!
értesítőt kell hagynia, h kinél hagyta, de lehet kidobtad a reklámokkal!
pont az ilyen mindenért reklamáló ügyfelek szoktak lemaradni a csomagjukról, aztán nézhetik a koncertet a YouTube-on, a jegyet pedig bekeretezhetik. ha már többször panaszt tettél a futárra (leginkább ok nélkül ... szomszédnál hagyta), akkor nem kell csodálkozni ha csak a te címed miatt nem megy be az utcába. kinyomja és megy a következő címre. ha megkérdezik: ő csengetett. neked éppen nem működött a csengőd, nem hallottad mert a pincében voltál, az nem az ő dolga! cetlit hagyott, kidobtad a reklámokkal. semmiképp nem jössz ki jól!

(#1994) McLaca
néz meg térképen Stuttgart-Hofen (70378), itt én óránként 35 címet tudok kirakni! Stuttgart-Steinhaldenfeld (70378) ... itt 35 perc alatt raktam ki 23 címet! Stuttgart-Neugeraut (70378), ez viszonylag lassú terület, de itt is megy a 20. ezt a 3 városrészt egy futár csinálja naponta (ez 1 "túra")! napi 110-130 címmel!

..:: 1+TTTTT ::..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.