Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1774) greyslay válasza marcarc (#1762) üzenetére


greyslay
aktív tag

Miért nem oda rendeled ahol nagyrészt vagy - a munkahelyedre? Vagy ha nem is vagy ott csak megbizol bennük annyira hogy atvegyék a csomagod és ne kelljen a szomszéd Mari néninek adni. Ez nettó hiszti amit csinálsz. Amugy volt a trackingben opció mind arra, hogy átrakd a kézbesítés helyszínét, mind arra, ha pesti vagy akkor átvedd személyesen a kiszállítás előtt. Nekem még telefonszámom is volt a futárhoz a trackingen.

Mert olyan a munkám hogy mozgásban vagyok.
Kösz az empátiát.
Mind1 hogy van ilyen opció, leírtam hogy olyan időpontba vitték amit sehol nem közöltek velem, és amikor vitték nem telefonáltak hogy itt vagyunk valakinek oda adjam e. Nem pesti vagyok de azon gondolkozom felutazom, mert ma is hívtam őket de igazából az jött le hogy már azt sem tudják hol a csomag. Oldalon visszatartást ír, arra vonatkozóan hogy a futárnál van e vagy a telephelyen nem tudtak választ adni. Természetesen tracking van rajta. Ami telefonszám megvan adva az az europai ups központ száma. Amit a postaládába dobtak értesítőn azon egy 2015ben megszűnt telefonszám van. Google nyilván kidobja a Vecsési telephely számát de mint leírtam semmit nem mondanak a csomag hollétéről sem, és korábban mikor a futárnál volt a csomag '' biztonsági okból " a futár számát sem adhatják meg.
A dolog nem is érdekelne ha nem 1 havi fizetésem állna benne.

[ Szerkesztve ]

"embertelen ember munka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.