Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1395) zsoltiz válasza marcarc (#1389) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"a community driven developmentnek"

A a community driven development egy marketing bullshit. Ők egy profit orientált cég, akik telefont gyártanak és adnak el egyszerű felhasználóknak. És egy terméket készen kell eladni.

"OnePlus arra törekszik, hogy azoknak az embereknek hallgassa meg a véleményét akik használják a készüléket"

És meghallgatják? Épp fent írtam konkrét példát: az oneplusX 10fps-es kamera felvétele sosem lett kijavítva. Az oneplus 3 kamera hibája sem. És lehetne sorolni még ilyeneket. A fórumokon elég sok probléma van. Engem egy ilyen kamera hiba mellett nem vigasztal, hogy a launchert meg a shelfet, meg a notesz appot feljesztik. (csak a példa kedvéért)

"Az hogy szinte a következő frissítéssel jönnek azok a feature-ök amiket a community kért, az nem hogy leszólandó de becsülendő."

Az tényleg becsülendő és nem is erről beszélek. Hanem arról, hogy ami funkciók elvileg kész vannak, azok sincsenek kész mikor kiadják a telefont. Hibák mindenhol vannak, ez ok. Az nem hiba, hogy az SD kártyás készülékben 3 frissítés kell, hogy a telefon lássa az SD kártyát (OPX). Ez nem kis hiba, meg nem olyan fícsör, amit utólag kért a nép, hanem egy olyan alap feature, ami egyszerűen nem volt kész, mikor kiadták az OPX-et. Megvetted és nem működött.

És pont ettől félek most is. Hogy megveszem, aztán vagy javítják ami nekem fontos (pl kamera), vagy megint elmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.