Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fogtunder


fogtunder
nagyúr

hát nagyon remélem, nem a XII-XIII irányba viszik el a harcrendszert, ha megváltoztatják, kár lenne érte, az active time battle szerintem még mindig jobb volt ennél a kettőnél, annak ellenére, hogy 20 éves.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Tehát miután lehúznak egy rókabőrt a HD változattal, utána közvetlenül jön az újabb variáns, szintén teljes áru játékként. Ez b+ jobb, mint amit az Activision csinál a COD-szériával... :W

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#3) nonsen5e válasza AxBattler (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

ördög ügyvédje:
Nem kötelező megvenni, pláne, hogy a nem-remake verzió egy az egyben ugyanaz amit 1997-ben kiadtak PC-re, és Steamen is elérhető.
Azóta kb. csak az nem játszotta ki aki nem akarta. Lehet az ember ilyen-olyan konzolos, de mindenkinél akad egy 15-20 éves gép ami azt elfuttatja, mert több nem is kell hozzá.
Aki meg eddig nem tudott / hallott róla, az most a reklámnak köszönhetően megveheti akár PS4-en is.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) fogtunder válasza nonsen5e (#3) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én elő is vettem pár éve, mert anno egyszerűen leraktam a hajam tőle, annyira jó volt, sajnos nem túl jól öregedett a játék, és itt nem a grafikára gondolok, mert az a legjobb esetben is vicces mai szemmel, hanem egy csomó játékmechanikai elemre. ezért is nem baj, hogy remake-elik, mert a sztori és a környezet azért még mindig üt, de kicsit fel kell frissíteni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5) Sident96


Sident96
tag

Én nagyon örülök a remakenek és a sok FF játéknak amit most bejelentettek és a többi JRPG-nek is :) Nem lehet mindenki kedvére tenni, FF XV nekem nagyon tetszik és emellett jönnek a portok, remakek és mellékágak is, személy szerint örülök neki.

Egyértelmű, hogy nem maradhat a harcrendszer a mai játékosközönség mellett, de ettől még lehet jó játék, viszont a játékélményt amit valaki átélt 10 évesen nem fogja hozni az eredeti sem, nem hogy egy mai játék.

Remélem lesz Final Fantasy XVI is és nem hal ki a sorozat, ha már ennyiszer megmentette az alkotók fennmaradását :)

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Spoiler!!!!

Akkor gondolom Aerith ezúttal életben marad/feltámad. :P

Aki hülye, haljon meg!

(#7) nonsen5e válasza L3zl13 (#6) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha megteszik (úgysem) akkor én itt helyben aláírom, hogy le*pom magam. Screenshotoljátok, nyomtassátok ki, amit akartok... :P

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) AndrewBR válasza nonsen5e (#7) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:C Ez yo! :DDD

A.

(#9) AxBattler válasza L3zl13 (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Már a kezdetektől érdemes lesz Tifa-nak udvarolni... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) nonsen5e


nonsen5e
addikt

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#11) oriic válasza L3zl13 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILER

Ha láttad az Advent Children véget, akkor tudhatod hogy valójában meg se halt. Se o se Zack!!!4444 :D

Live-Die-Respawn

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem adják el ugyanazt még egyszer csak szebb grafikával. ..a menü zenéje is más lesz ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) alevan válasza oriic (#11) üzenetére


alevan
őstag

De meghaltak. Az más dolog, hogy mi történt a "lelkükkel", de a test halála az.... halál.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) Micsurin válasza oriic (#11) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kezdem azt hinni te sport ellenes vagy :D 2 nap és GP 2015 és semmi hír nem volt eddig róla kb gamepodon :D
szrk.: ha elsiklottam feledte sry , fáradt vagyok így kresz után (csak ma olvastam át gamepod 1 hónapos cikkeit is :R )

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15) oriic válasza alevan (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A smile meg csak véletlenül van ott a mondatom vegen szerinted?:D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.