Hirdetés

2020. január 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Szasza

Szasza
(tag)

25 gramm? Ez valami vicc? A nem okos órám kábé 20 deka súlyú... de lehetne akár 25 deka is...
Inkább az aksit növelnék egy hangyányival, mondjuk a 100 szorosára...

(#2) Juhaszatti

Juhaszatti
(őstag)

Tökéletes karácsonyi ajándék lenne egy ismerősömnek. Meg lehet saccolni, hogy kb mennyi lesz az induló ára?

Most nézem, a Band 3 Pro 20-25 között mozog épp. Akkor valószínűleg ennél valamivel több.

[ Szerkesztve ]

(#3) Cyborg válasza Juhaszatti (#2) üzenetére

Cyborg
(senior tag)

11 ezer alirol a band 3 pro.

Annyit megjegyeznék a cikk írójának, hogy a Band 3 Pro is amoledes.
Amúgy egy picivel nagyobb akksit én el tudnék viselni, még, ha picit nehezebb is lenne, de az jó lenne.

(#4) Juhaszatti válasza Cyborg (#3) üzenetére

Juhaszatti
(őstag)

Sűrűn rendelek Aliról, onnan sajnos már nem túl valószínű, hogy ideérne addig. Pláne így decemberben, már megy az ünnepi hajtás.

(#5) hangyász2

hangyász2
(kezdő)

Hardveresen szinte teljesen ugyanaz, mint a 3 Pro. BT 5-öt azért beletehették volna. Az üzemidő érdekes ugyanakkora akksival.
Band 3 Pro szinte egy éve már elcsíphető 11-ért. De még az EU-ban is 15-ből néhanapján. Biztos nem adnék érte 20-at se. Amúgy elég jól szuperál.

(#6) moleculez

moleculez
(addikt)

Avagy feltalálták a Gear Fit2-t... A UI is 1:1 ugyanaz. GF2 volt 4GB tárhely zenének, az ívelt kijelzője is szexibb. Ja, ebben van NFC. Más előnyét nem látom.

[ Szerkesztve ]

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#7) kmarci25 válasza moleculez (#6) üzenetére

kmarci25
(addikt)

Az árát is nézted?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8) Juliuska

Juliuska
(senior tag)

Mindent egybe vetve, a cikkben említett feliraton kívül, nem sok minden változott az elődhöz képest: az akksija maradt 100mAh, a kijelzője szintúgy AMOLED, mérete sem változott... egyedül az NFC-t látom nóvumnak, de ezt a funkciót a perecen én biztosan nem használnám. Azt, hogy kalapáltak a SW-n, nem lehet kérdés, hiszen ez már alapelvárás, sőt azt is meg merem kockáztatni, hogy a Band 3 Pro is probléma nélkül tudná használni, ha kidobnák rá a frissítést. Mindezek ismeretében, így azért már nem is annyira vonzó az elődről való váltás :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#9) NPeete

NPeete
(tag)

A 3 pro valamint ez a 4 pro is a gpst csak a Huawei Health-el képes megosztani? 2 prom van, elég bosszantó, hogy abból az appból nem lehet kiexportálni; azt érzem az egyetlen hátrányának...

(#10) hangyász2 válasza Juliuska (#8) üzenetére

hangyász2
(kezdő)

A 3 Pro is NFC-s. Egyébként szerintem is simán update-elt firmware-rel ugyanezt tudná. Tényleg nem értem, mit gondoltak a majdnem azonos kinézettel és hardverrel.
NPeete
A 3 ugyanolyan, az app nem tudja. 4 Prót, gondolom, nem sokat láttak.

[ Szerkesztve ]

(#11) student válasza hangyász2 (#10) üzenetére

student
(őstag)

ezzel az nfc-vel lehet fizetni boltba kasszánál? hogy adod hozzá a kártyát?

(#12) hangyász2 válasza student (#11) üzenetére

hangyász2
(kezdő)

Őszintén szólva fogalmam sincs, mert csak strandolni és futni használom, de utóbbit is csak akkor, ha nagyon meleg van.
Garmin Vivoactive 3-am, és az Garmin Pay-es, Revoluttal műxik. Így azt használom fizetésre.

(#13) caverinha

caverinha
(aktív tag)

Kaphatnának már lassan ezek a bandok belső tárolót (gear fit 2 pronak van, de már jó lenne ezekbe is)

(#14) akaido

akaido
(őstag)

Band 3 pro-m van. Pl. úszás befejezése után alig tudom leállítani a futó órát. Remélem ebben rendbe tették. (vagy csak "béna" vagyok a kezeléséhez :F )

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#15) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

Ebbe van véroxigén mérés ?

Samsung Galaxy S10+ 512GB Ceramic White

(#16) Cyborg válasza akaido (#14) üzenetére

Cyborg
(senior tag)

A honor band is ilyen, nehezen megy, főleg vizes kézzel.
Egyszer felhúzod, aztán lehúzod, vagy forditva, akkor old fel a képernyőzár, és utána kell még leállítani az edzést. 5-10 másodpercet hozzáad az edzésedhez, azért azt még túl lehet élni :)

(#17) akaido válasza Cyborg (#16) üzenetére

akaido
(őstag)

Egyszer felhúzom...majd le...ehhez lehet a csinos "úszómaisterina" segítségét kérem... :DDD

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#18) Danex válasza Szasza (#1) üzenetére

Danex
(őstag)

Sportolásnál előny ha nem érzed az eszközt és csak teszi a dolgát, ahogyan a legtöbb ember alvásmonitorozásra is használja ott úgy szint nem árt ha nem fél kilós órával a csuklóján alszik az ember.

Xiaomi Mi 8 || Suzuki SX4 S-Cross GL+ 1L 6AT

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.